sobota, 24 czerwca 2017 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Azji  RSS
Iza Miko szokuje kontrowersyjnym nagraniem. Pokazała jak okadza… swoją waginę [WIDEO]

Dodano: 23.06.2017 13:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Celebrytka-ekolożka zachęca do oszczędzania wody pod prysznicem Iza Miko okadza waginę Iza Miko jest uroczą, dosyć emocjonalną i naturalną dziewczyną, którą mogliśmy lepiej poznać w programie Azja Express, w którym dzielnie pokonywała trudności w przesympatycznym duecie z Leszkiem Stankiem. Iza od wielu lat jest ambasadorką ekologicznego stylu życia i często zachęca i namawia swoich fanów [...]

Tagi: Miss, Azji
Źródło: jastrzabpost.pl

Buty na płaskim obcasie, wianek na głowie, skromna kreacja… W takiej stylizacji Renaty Kaczoruk jeszcze nie widzieliśmy

Dodano: 22.06.2017 7:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zmienia wizerunek? Renata Kaczoruk z wiankiem na głowie Renatę Kaczoruk fani TVN doskonale kojarzą z show Azja Expres. Zasłynęła w nim swoim specyficznym zachowaniem. Kaczoruk jest również dziewczyną Kuby Wojewódzkiego, co w ogromnym stopniu wpłynęło na jej obecną popularność. Renulka bardzo często pokazuje się na sezonowych imprezach, czasem nawet z Wojewódzkim. Piękna modelka chętnie pozuje [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Słowiańska wersja Renaty Kaczoruk na prezentacji ramówki platformy rozrywki

Dodano: 22.06.2017 0:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Takiego wianka może pozazdrościć jej sama Cleo i Ola Ciupa Renata Kaczoruk w słowiańskim wydaniu Renatę Kaczoruk fani TVN doskonale kojarzą z show Azja Expres. Zasłynęła w nim swoim specyficznym zachowaniem. Kaczoruk jest również dziewczyną Kuby Wojewódzkiego, co w ogromnym stopniu wpłynęło na jej obecną popularność. Renulka bardzo często pokazuje się teraz na sezonowych imprezach, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marta Wierzbicka o odejściu z "Na Wspólnej": Traktuję to jako wspaniałą lekcję życia [WYWIAD]

Dodano: 20.06.2017 11:51 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Na początku czerwca 2017 roku, w mediach gruchnęła wiadomość o odejściu Marty Wierzbickiej z serialu "Na Wspólnej". Po 12 latach pracy na planie aktorka zdecydowała się opuścić szeregi produkcji TVN. Nam udało się z nią przez chwilę porozmawiać i zapytać o powody tej decyzji. Kiedy ostatni odcinek "Na Wspólnej" z udziałem Marty Wierzbickiej? Dlaczego zgodziła się na udział w drugiej edycji "Azja Express"? Sprawdźcie, co nam zdradziła!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Pierwsza dama to elegancja i szyk. Jolanta Kwaśniewska i Maria Kaczyńska to były damy!"

Dodano: 19.06.2017 12:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek zastanawiająco szybko z zachowawczej prawniczki stała się ekspertką od sprzątania i perfekcyjnego prowadzenia domu, potem stając się wzorem dla młodych dziewcząt za sprawą Projektu Lady. Po drodze zyskała jeszcze nowe, lepsze ciało i tysiące fanów na Instagramie. Media społecznościowe oraz udział w Azja Express sprawiły, że Rozenek zaczęła pokazywać się z nieco bardziej "wyluzowanej" strony. Celebrytka polubiła wyjścia na ulicę w piżamie lub bez majtek i teraz nałogowo zamieszcza swoje rozbierane zdjęcia na Instagramie.

Majdanowie zachwycają się paparazzi: "Czasami narażają życie. Ciężko pracują na swoje rodziny!"

Dodano: 17.06.2017 11:40 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek dzięki udziałowi w pierwszej edycji Azja Express odzyskała utraconą pozycję gwiazdy TVN. Przy okazji wzrosły też notowania Radosława Majdana. Gosia dba o podtrzymanie poziomu zainteresowania zamieszczając zdjęcia w samych majtkach, czy chwaląc się synami. Nic więc dziwnego, że są chyba najbardziej śledzoną przez paparazzi showbiznesową parą. Majdanowie zapewniają, że im to nie przeszkadza. Zdradzili www.przeAmbitni.pl, że mają duży szacunek do ludzi zarabiających w ten sposób na życie. Bardzo dobrze reagujemy na paparazzi. Przyzwyczailiśmy się do tego. Już jestem na tyle długo w show biznesie, że się przyzwyczaiłam. Uważam, że to są ludzie, którzy ciężko pracują na swoje rodziny. To element naszej pracy, powinniśmy się z tym godzić i się godzimy. Mają ciężką pracę, czasami narażają życie. To pełne podziwu - dodał Radzio.Skoro na własnym ślubie znaleźli czas, by pozować paparazzi, to już nic nas nie zdziwi.

Michał Piróg o "Azji Express 2". Poniża Kaczoruk

Dodano: 08.06.2017 11:28 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Michał Piróg w rozmowie z WP opowiada o udziale w programie "Azja Express 2". Przy okazji wbija szpilę Renacie Kaczoruk i wyśmiewa tłumaczenie fatalnego zachowania zręcznym montażem.

Źródło: wp.tv

Renata Kaczoruk kusi w samej bieliżnie! Internauci jednogłośni

Dodano: 08.06.2017 7:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Hot or not? Renata Kaczoruk kusi ciałem w bieliźnie Dzięki programowi TVN Azja Express Renatę Kaczoruk zna prawie każdy. W telewizyjnym show kontrowersyjna partnerka Kuby Wojewódzkiego swoim zachowaniem budziła liczne kontrowersje. "Renulka" jest poza tym modelką chodzącą po wybiegach, która swoje doświadczenie budowała współpracując m.in. u Gaultiera, Armaniego, Yamamoto. Była także twarzą marki Simple. Teraz [...]

Lis zachwycona Stankiem. Co sądzi o jego śpiewaniu?

Dodano: 07.06.2017 21:35 | 8 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek w Warszawie odbyła się premiera nowego teledysku Leszka Stanka, połączona z recitalem artysty. By obejrzeć na scenie kolegę z "Azja Express" przyszły między innymi Hanna Lis i Małgorzata Rozenek. Zobaczcie, co o muzyce Stanka ma do powiedzenia Hanna Lis.

Źródło: wp.tv

Julka Wróblewska: "Byłam w tym roku na comic-conie"

Dodano: 07.06.2017 21:32 | 12 odsłon | 1 komentarzy

We wtorek w Warszawie odbyła się premiera nowego teledysku Leszka Stanka, połączona z recitalem artysty. By obejrzeć na scenie kolegę z "Azja Express" przyszły między innymi Hanna Lis i Małgorzata Rozenek. Na salonach pojawiła się też Julka Wróblewska.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone