niedziela, 24 września 2017 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Bartłomiej  RSS
Małgorzata Kożuchowska z mężem świętują 9 rocznicę ślubu! Pokazała urocze małżeńskie zdjęcie!

Dodano: 30.08.2017 18:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Jest powód do radości! Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski świętują 9 rocznicę ślubu Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski mają powód do radości. 30 sierpnia małżonkowie świętują swoją 9 rocznicę ślubu! Małżeństwo aktorki i dziennikarza od lat może uchodzić za wzór dla wielu par - zwłaszcza tych w polskim show-biznesie. Kożuchowska pochwaliła się dziś uroczym, małżeńskim [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kasprzykowski: "Aktor mocno sprzedany prywatnie na pewno nie ma spokoju ducha"

Dodano: 20.08.2017 10:17 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W listopadzie ubiegłego roku Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch zostali po raz drugi rodzicami. W opiece nad 9-miesięczną córką pomagają rodzice aktorów. Dzięki temu zarówno Bartłomiej, jak i Tamara nie musieli rezygnować z kariery zawodowej.

Źródło: wp.tv

Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Jej małżeństwo jest jednak dalekie od ideału

Dodano: 16.08.2017 17:13 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski mają powód doradości. Już trzydziestego sierpnia będą świętować dziewiątą rocznicę ślubu. Małżeństwo aktorki i dziennikarza jest wzorem dla wielu par – zwłaszcza tych w show-biznesie. Nie jest bowiem tajemnicą, że związki gwiazd niezwykle szybko się rozpadają. Jak zatem Kożuchowskiej udało się zbudować tak trwałą relację?

Arciuch: "Fakt, że mój partner też jest aktorem, bardzo pomaga w naszych relacjach"

Dodano: 16.08.2017 11:06 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski uchodzą w polskim show biznesie za jedną z najlepiej dobranych par. Pod koniec listopada na świat przyszła ich córka Nadia. Po urodzeniu trzeciego dziecka, Arciuch nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński.

Źródło: wp.tv

Kasprzykowski zaczął pisać scenariusze? "Całość dość mocno kiełkuje w głowie"

Dodano: 12.08.2017 8:36 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Bartłomiej Kasprzykowski oraz Tamara Arciuch wkrótce rozpoczną przygotowania na wspólnego spektaklu. Para zagra rozwiedzionych małżonkach, którzy nie mogą bez siebie żyć. 40-latek postanowił spróbować swoich sił w zupełnie nowej dla niego dziedzinie. Aktor obecnie pracuje nad scenariuszem serialu. W najnowszym wywiadzie przyznał, że ma już wizję całości formatu. Dodał, że na razie kończy pracę nad pierwszym odcinkiem.

Źródło: wp.tv

"Ultraviolet". Światowej sławy scenarzystka produkuje serial w Polsce i komplementuje Agatę Kuleszę! [WIDEO]

Dodano: 28.06.2017 14:46 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Wendy West to scenarzystka serialu "Dexter". W "Dzień Dobry TVN" powiedziała o nowym serialu kryminalnym "Ultraviolet", który kręcony jest w Polsce. Zagrają w nim polscy aktorzy, m.in. Agata Kulesza i Bartłomiej Topa. Kim jest bohaterka produkcji? Jak długo trwa praca nad takim serialem? West zdradziła też, jaką inspiracją jest dla niej jej własne życie.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Sebastian Fabijański, Marek Kalita i Michał Żurawski w obsadzie serialu AXN „Ultraviolet” (zdjęcia)

Dodano: 21.06.2017 20:44 | 19 odsłon | 0 komentarzy

W szykowanym na jesień nowym polskim serialu AXN pt. „Ultraviolet” wystąpią Sebastian Fabijański, Bartłomiej Topa, Marek Kalita, Michał Żurawski i Magdalena Czerwińska.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

AXN kręci w Łodzi serial kryminalny z Agatą Kuleszą. Premiera „Ultraviolet” jesienią

Dodano: 30.05.2017 20:43 | 20 odsłon | 0 komentarzy

W Łodzi wystartowały zdjęcia do nowego polskiego serialu kryminalnego „Ultraviolet”, w którym wystąpią m.in. Marta Nieradkiewicz, Agata Kulesza i Bartłomiej Topa. Za reżyserię odpowiedzialni są Jan Komasa i Sławomir Fabicki, a producentami wykonawczymi zostali Wendy West i Barry Josephson.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone