wtorek, 30 maja 2017 r.  Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Wiadomości z tagiem Centrum  RSS
"Ultraviolet". Jesienią nowy polski serial w AXN! W obsadzie Kulesza i Topa! [ZDJĘCIA]

Dodano: 29.05.2017 11:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe w Polsce, właściciel kanału AXN, rozpoczyna zdjęcia do nowego serialu Ultraviolet. Za jego realizację odpowiada Opus Film. Na ekranie zobaczymy m.in. Martę Nieradkiewicz, Agatę Kuleszę i Bartłomieja Topę. Premiera powstającego w Łodzi 10-odcinkowego serialu kryminalnego jest przewidziana na jesień 2017 roku w AXN.

Źródło: www.telemagazyn.pl

10. FMF rozpoczęty! Muzyka Abla Korzeniowskiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Dodano: 18.05.2017 12:38 | 8 odsłon | 1 komentarzy


"Mamo, tato, dostałem klucze do miasta!" – krzyknął w stronę widowni Abel Korzeniowski, odbierając wczoraj na scenie honorowe wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego. Koncert monograficzny z muzyką filmową polskiego kompozytora zainaugurował jubileuszową, dziesiątą edycję Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Źródło: www.rmf24.pl

10. FMF: Dlaczego warto odwiedzić Centrum Festiwalowe?

Dodano: 17.05.2017 7:37 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Mistrzowskie spotkania z kompozytorami, warsztaty muzyczne dla młodzieży „Watch That Sound”, warsztaty kompozytorskie w ramach Master Classes, spotkania z najwybitniejszymi twórcami muzyki filmowej, dźwięki Szpicbergenu, archiwalne nagrania RMF Classic i RMF FM, stoisko z kolekcją gadżetów FMF oraz Muzyczna Księgarnia Festiwalowa. Miejscem wyjątkowych wydarzeń towarzyszących 10. edycji FMF jest Centrum Festiwalowe zlokalizowane w sercu Krakowa, w Pałacu Krzysztofory przy ul. Szczepańskiej 2.

Tagi: Centrum
Źródło: www.rmf24.pl

Waszczykowski: Zrobimy wszystko, żeby upamiętnić gen. Maczka w Bredzie

Dodano: 15.05.2017 21:33 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Szef MSZ Witold Waszczykowski zadeklarował wsparcie dla inicjatywy utworzenia w holenderskiej Bredzie Centrum Pamięci Generała Stanisława Maczka i jego żołnierzy, którzy wyzwolili w 1944 roku miasto spod okupacji. Radio RMF FM już w niedzielę podawało, że władze Bredy prowadzą rozmowy z przedstawicielami polskich władz w sprawie współfinansowania przez nasze państwo budowy Centrum Pamięci poświęconego gen. Maczkowi.

Źródło: www.rmf24.pl

Gwiazdy na prezentacji stylu – Mercure Fashion Gentlemen’s Evening

Dodano: 15.05.2017 10:49 | 16 odsłon | 1 komentarzy


12 maja w hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyła się inauguracja Mercure Fashion Gentlemen’s Evening. Prezentacja trendów i stylizacji dla mężczyzn. W roli komentatora wystąpił ekspert Krzysztof Łoszewski – autor książek o modzie męskiej, dziennikarz i kostiumograf. Mercure Fashion, organizowany przez sieć Hoteli Mercure należącej do AccorHotles, obejmuje unikalne prezentacje stylu w hotelach w harmonii z [...]

Źródło: modaija.pl

Dobrze polecona książka nad Wisłą

Dodano: 13.05.2017 15:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Specjalista doradzi, co czytać, przygotuje spersonalizowaną listę lektur. Wszystko w specjalnym domku czytelniczym, który właśnie otworzono w pobliżu Centrum Nauki Kopernik.

Tagi: Centrum
Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

"Uczeń". Nie da się być świętszym od Boga [RECENZJA]

Dodano: 12.05.2017 20:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Kiriłł Sieriebriennikow to jeden z najciekawszych współczesnych rosyjskich reżyserów, który pracę w filmie doskonale łączy z działalnością teatralną. Właściwie obydwa te światy przenikają się w jego twórczości, więc nikogo nie powinno dziwić, że artysta postanowił przenieść do kin dramat niemieckiego dramaturga Mariusa von Mayenburga pt. „Męczennicy”, który wcześniej wystawiał (i wystawia nadal) w moskiewskim Centrum Gogola. Efektem jest, mający swoją premierę na festiwalu w Cannes w 2016 roku, film „Uczeń”.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Czy telewizyjne programy informacyjne i publicystyczne są bezstronne?

Dodano: 09.05.2017 15:37 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Badania Opinii Społecznej opublikowało raport dotyczący programów informacyjnych i publicystycznych. Które stacje postrzegane są jako...

Źródło: teleshow.wp.pl

"Róża Wiatra" - niezwykła wystawa w krakowskim Centrum Kultury Żydowskiej

Dodano: 08.05.2017 18:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy


„Róża Wiatra” to niezwykła wystawa rysunków utalentowanego krakowskiego artysty Tomasza Wiatra, na co dzień lekarza urologa ze Szpitala Uniwersyteckiego. Zbiór aktów, zarówno kobiecych, jak i męskich, wykonano techniką węgla.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone