sobota, 23 września 2017 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Czuchnowski  RSS
Skrajnie różne oceny zmiany w przekazie „Wiadomości” TVP1 pod wodzą Marzeny Paczuskiej

Dodano: 05.03.2016 21:44 | 16 odsłon | 1 komentarzy

Marzena Paczuska przejęła kierowanie redakcją „Wiadomości” TVP w połowie stycznia. Michał Karnowski, Wojciech Czuchnowski i Tomasz Lis są podzieleni w ocenach serwisu TVP1 po tym czasie. Wszyscy jednak dostrzegają zmianę w przekazie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wojciech Czuchnowski wyszedł z programu TVP Info w proteście przeciw „brutalnej czystce” dziennikarzy w TVP (wideo)

Dodano: 22.01.2016 22:58 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarz „Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski w programie TVP Info „Po przecinku” skrytykował ostatnie zmiany w Telewizji Polskiej, m.in. zwolnienie niektórych dziennikarzy, i w geście sprzeciwu wyszedł ze studia.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dziennikarz Gazety Wyborczej wyszedł ze studia TVP w ramach bojkotu: „Nie zgadzam się na robienie z wolnych mediów propagandowej tuby władzy”

Dodano: 22.01.2016 21:11 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Mamy wideo Wojciech Czuchnowski wyszedł ze studia TVP INFO Zmiany w Telewizji Polskiej postępują z dnia na dzień. Z dotychczasową pracą pożegnali się już między innymi: Hanna Lis, Beata Tadla, Jacek Tacik czy Piotr Kraśko. Ten ostatni wolne chwile poświęca swojej żonie i nowo narodzonemu dziecku. Piotr Kraśko odebrał żonę i córkę ze szpitala [...]

Protest dziennikarza "Gazety Wyborczej". Opuścił studio TVP Info

Dodano: 22.01.2016 18:51 | 83 odsłon | 1 komentarzy


Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski był w piątek gościem programu "Po przecinku" w TVP Info. Zaskoczył jednak wszystkich, kiedy nagle odczytał oświadczenie, w którym wyraził solidarność ze zwolnionymi z TVP dziennikarzami, a następnie wyszedł ze studia. "Wrócę w wolnej Polsce" - rzucił na odchodne.

Źródło: interia.pl.feedsportal.com

reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone