poniedziałek, 29 maja 2017 r.  Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wiadomości z tagiem Darek  RSS
"Agent - Gwiazdy 2". Daria Ładocha i Odeta Moro - kiedy rozgryzły siebie nawzajem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 18.05.2017 8:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Daria Ładocha i Odeta Moro to bohaterki 2. edycji programu "Agent - Gwiazdy". Jedna z nich wygrała program, a druga była Agentem. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziały o kulisach rozgryzania siebie nawzajem.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Ładocha o wygraniu Agenta: "Odgrywałam rolę. Miałyśmy solidarność jajników w finale"

Dodano: 18.05.2017 8:17 | 11 odsłon | 1 komentarzy

Druga edycja Agenta - Gwiazdy wzbudzała równie dużo emocji co pierwsza odsłona reaktywowanego po latach programu. W finale znaleźli się blogerka kulinarna Daria Ładocha, prezenterka telewizyjna Odeta Moro i prezenter pogody Jarosław Kret. To Ładocha wygrała program. Trzeba dodać, że panie umówiły się wcześniej, że "finał powinien należeć do kobiet". Odeta zaś… okazała się być Agentem. Ładocha przyznała, że jej sposobem na wygranie Agenta było odegranie konkretnej roli, którą wymyśliła sobie już w Polsce. Łatwiej się rozgrywa jako zołza niż jako osoba miła. Jestem zupełnie inna jak gasną światła, to była rola stworzona na potrzeby programu. Wymyśliłam sobie rolę już w Polsce. Wzięłam duży bagaż, manipulowałam strojem. Nie jestem zołzą w życiu. Rola od początku do końca. Miałyśmy solidarność jajników w finale. Konwencja mówiła, że mamy ze sobą rywalizować. Jarosław Kret przyznał, że on (niestety!) nie odgrywał żadnej roli. Był dokładnie taki, jakim mieliśmy go okazję widzieć.Nie wymyśliłem sobie tej postaci. Taki jestem niestety. Jestem samotnikiem, musiałem samotnie rozgrywać. Samotny Agent, to musi w ogóle samotnie rozgrywać. Odeta próbowała tłumaczyć, że to tak naprawdę tylko gra i zabawa.Każdy, kto chciał liznąć finału, musiał jakoś swoją taktykę wdrażać codziennie. Ja byłam ta dobra. To wielka przygoda i zabawa. Jak myślicie, kto z uczestników zyska najwięcej na udziale w Agencie?

Źródło: wp.tv

Poznaliśmy zwycięzcę programu "Agent-Gwiazdy". Kto był agentem?

Dodano: 17.05.2017 11:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Daria Ładocha wygrała drugą edycję programu TVN "Agent-Gwiazdy". Podczas ostatniego testu pokonała Jarosława Kreta. Agentem była, jak się okazało, Odeta Moro.

Źródło: www.tvn24.pl

Finał "Agenta" za nami. Kto wygrał program, a kto okazał się agentem?

Dodano: 17.05.2017 8:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj wieczorem stacja TVN wyemitowała finałowy odcinek ostatniej edycji "Agenta". Zwyciężczynią programu została kulinarna blogerka Daria Ładocha, a kto okazał się agentem?

Tagi: Darek
Źródło: rss.dziennik.pl

"Agent - Gwiazdy" FINAŁ 2. edycji. Wygrała Daria Ładocha! Kto był Agentem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 16.05.2017 22:28 | 6 odsłon | 0 komentarzy

To już finał 2. edycji "Agent - Gwiazdy"! Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarosław Kret - jedno z nich jest Agentem, jedno wygrało pieniądze, a jedno zostało z niczym. Wiemy już wszystko!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Agent - Gwiazdy" FINAŁ 2. edycji. Daria, Jarek czy Odeta? Kto z nich jest Agentem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 16.05.2017 17:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Już niedługo dowiemy się, kto jest Agentem w 2. edycji programu "Agent - Gwiazdy". W grze pozostali: Daria Ładocha, Jarosław Kret i Odeta Moro. Kto z nich wprowadzał największy zamęt w grupie?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Finał "Agenta-Gwiazdy": Odeta skacze ze spadochronem, Daria dała się zakopać żywcem!

Dodano: 10.05.2017 0:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kret z kolei... poddał się przyjemnemu masażowi. Nadal nie wiadomo jednak, kto jest zwycięzcą, a kto agentem.

Tagi: Darek, Kret
Źródło: teleshow.wp.pl

Za nami finał programu „Agent Gwiazdy”! Kto wygrał, a kto był Agentem?

Dodano: 09.05.2017 22:39 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Takiego zakończenia nikt się nie spodziewał! Kto wygrał finał programu Agent Gwiazdy 2 Za nami finał programu Agent Gwiazdy 2. Wreszcie po morderczych zmaganiach w Argentynie, dowiedzieliśmy się, kto był najlepszy i oczywiście kto był Agentem i nieźle mieszał pozostałym zawodnikom w głowach. W grze pozostały trzy osoby - Odeta Moro, Jarosław Kret i Daria [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jarosław Kret ostro o konflikcie z bratem: „Nie mam ochoty mu pomagać”

Dodano: 09.05.2017 16:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Co ich tak poróżniło? Dlaczego Jarosław Kret ma konflikt z bratem-bliźniakiem? Już dzisiaj finał programu Agent, w którym spotkają się Daria Ładocha, Odeta Moro oraz Jarosław Kret. Pogodynek kilka lat temu zasłynął również wywiadem, w którym wyznał, że nie utrzymuje kontaktu ze swoim bratem bliźniakiem Jackiem. Zapytany o tę sytuację w rozmowie z Super Expressem, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone