piątek, 22 września 2017 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Dariusz  RSS
Telewizja Puls i OLX otwierają serwis z rekwizytami z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Dodano: 04.09.2017 20:48 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek 4 września 2017 roku około godz. 18.20 na stronie olx.pl otwarty zostanie internetowy serwis z rekwizytami, które zagrały w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Dochód z przedsięwzięcia przeznaczymy na cele charytatywne fundacji TV Puls „Pod Dębem”, pomagającej seniorom - mówi nam Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dariusz Stokowski po przejęciu Nova Group ma pośrednio 55 proc. akcji Grupy 4fun Media

Dodano: 01.09.2017 20:31 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dariusz Stokowski, założyciel i pierwszy prezes Grupy 4fun Media, przejął pośrednio 55,06 proc. jej akcji, po tym jak kupił 56,9 proc. udziałów funduszu Nova Group.

Tagi: Grupa, Dariusz
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dariusz Krupa blokuje Edytę Górniak! Teściowe zostawili jej bardzo przykrą wiadomość

Dodano: 30.08.2017 9:28 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Edyta odpowie? Edyta Górniak bierze rozwód kościelny Diwa polskiej sceny muzycznej rozwiodła się ze swoim mężem, Dariuszek Krupą, ponad 7 lat temu. Po skandalach i kłopotach prawnych, jakie zafundował artystce były mąż, Edyta Górniak rozpoczęła starania o rozwód kościelny. Gwiazda postanowiła nie poddawać się w trudnej walce, a motywacją jest dla niej głównie syn, Allan. [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

TV Puls wyda kilkanaście mln zł na własne seriale. Jest też przygotowany do przejęć, jeśli pojawią się takie okoliczności

Dodano: 09.08.2017 21:33 | 10 odsłon | 0 komentarzy

TV Puls w jesiennej ramówce pokaże dwa nowe seriale codzienne „Lekarze na start” i „Lombard. Życie pod zastaw”. - Dzięki nim chcemy zbudować większa widownię w bardzo ważnym dla nas paśmie budującym prime-time - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls. Jak dodaje nie myśli teraz o debiucie giełdowym, czy szukaniu strategicznego inwestora. Za to sam dopuszcza przejęcia, jeśli pojawią się takie możliwości w związku z zapowiadaną ustawą dekoncentracyjną.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Górniak zmusza Allana do pozowania. Zdjęła nawet but

Dodano: 08.08.2017 12:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Dariusz K. został skazany na sześć lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat za zabicie kobiety na pasach. Na poczet wyroku zostanie zaliczony czas, który już spędził w areszcie. Czyli zostaną mu do odsiedzenia trzy lata i osiem miesięcy. Niebawem wróci znów za kraty. Postanowił zawalczyć o jeszcze krótszą odsiadkę… pod pretekstem widywania się z dziećmi. Dodajmy, że przez minione trzy lata nie odczuwał potrzeby kontaktu z synem, nie znalazł nawet czasu, by do niego zadzwonić. Wolał złożyć pozew o zabezpieczenie kontaktów. Edyta Górniak jeszcze nie zdecydowała się odebrać ani nawet ograniczyć praw rodzicielskich Dariuszowi K. Kwestię ewentualnego widywania się z ojcem i dziadkami, ma rozstrzygnąć psycholog. Ostatnio wybrali się na wizytę, którą uwieczniły kamery paparazzi. Edyta zadbała o obstawę… i odpowiednie zdjęcia. Zmusiła Allana do pozowania. Zdjęła nawet but, by nie czuł się przy niej niekomfortowo. Zobaczcie, jak walczy o dobry wizerunek.

Źródło: wp.tv

"W rytmie serca". Zobaczcie zwiastun! O czym będzie nowy serial Polsatu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 02.08.2017 13:48 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Romans i medyczne zagadki ze szczyptą kryminału w tle – to wszystko zobaczymy w nowym serialu obyczajowym „W rytmie serca” w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych wystąpią: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska, utalentowana aktorka młodego pokolenia. Towarzyszyć im będą: Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Dariusz K. wreszcie zatęsknił za dziećmi?

Dodano: 24.07.2017 15:30 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Dariusz K. nie ma ostatnio zbyt dobrego okresu w swoim życiu. Druga żona złożyła pozew rozwodowy, w dodatku w sierpniu sąd ma zdecydować, kiedy muzyk ostatecznie trafi za kraty. Dlatego niespodziewana decyzja artysty o możliwości widywania się ze swoimi dziećmi, zaskoczyła wszystkich.

Tagi: Druga, Dariusz
Źródło: wp.tv

Przeszłość wkradła się do szczęśliwego życia Edyty Górniak. Były mąż złożył pozew sądowy!

Dodano: 24.07.2017 7:44 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Nie będzie zadowolona Dariusz Krupa pozwał Edytę Górniak Były mąż Edyty Górniak postanowił uporządkować kilka spraw. Choć powinien siedzieć w więzieniu, Dariusz Krupa wciąż przebywa na wolności i nie wróci do niego przynajmniej do końca sierpnia, dopóki sąd nie ustali, czy przedłożone przez niego dokumenty świadczące o domniemanym uzależnieniu od środków odurzających są autentyczne. W [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Izabela Adamczyk i Dariusz Krupa rozwodzą się! Wiadomo już co z dziećmi!

Dodano: 21.07.2017 11:33 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Najpierw stała po jego stronie, teraz odchodzi Dariusz Krupa i Izabela Adamczyk rozwodzą się To była miłość od pierwszego wejrzenia - Izabela Adamczyk i Dariusz Krupa. poznali się sześć lat temu na jednej z warszawskich imprez, a między nimi od razu zaiskrzyło. Jakiś czas później na świat przyszła ich, obecnie sześcioletnia, córeczka Lea Gdyby nie tragiczny [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone