poniedziałek, 29 maja 2017 r.  Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wiadomości z tagiem Dobry TVN  RSS
Co działo się na festiwalu w Cannes 2017? Relacja „Dzień Dobry TVN” prosto z czerwonego dywanu [WIDEO]

Dodano: 29.05.2017 15:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Agnieszka Holland, Dominika Kulczyk, Lech Wałęsa i ambasadorki L'Oreal Paris Jak wyglądał festiwal filmowy w Cannes od kulis? 70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes dobiegł końca. Agnieszka Jastrzębska w materiale dla Dzień Dobry TVN podsumowała to, co przez ostatni tydzień działo się na Lazurowym Wybrzeżu. Niezwykle wzruszającym momentem 70 festiwalu w Cannes, była projekcja Człowieka [...]

Jakubik o wyrzuceniu z Opola: "Nie pchaliśmy się na festiwal. Kazali nam stworzyć alternatywny teledysk!"

Dodano: 29.05.2017 11:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że mamy w Polsce kolejnego niepokornego artystę. Do grona gwiazd zakazanych przez TVP dołączył Arkadiusz Jakubik i zespół Dr Misio. Zespół usunięto z festiwalu  w Opolu z powodu "niemisyjnego" teledysku do piosenki Pismo, w którym wokalista i jego koledzy przebrani są za księży, piją wódkę i jeżdżą drogimi samochodami, z pogardą odnosząc się do uchodźców. Jakubik w Dzień Dobry TVN tłumaczył, że teledysk w założeniu nie miał być obrazoburczy. Miał skłaniać do refleksji dotyczącej śmierci.To nie jest obrazoburczy teledysk. To autorska kreacja. Chciałbym, żeby płyta Zmartwychwstanie nie była kojarzone antyklerykalnie. Lata lecą, starość zbliża się wielkimi krokami. Tam są egzystencjalne pytania, co jest dalej, co jest po drugiej stronie. To depresyjny pop. Mam koło siebie metaforyczny cmentarz opuszczony przez ludzi i Boga. Tam leżą wszyscy ludzie niezależnie od wyznania, wszyscy są równi wobec śmierci. Ja też tam na tym cmentarzu leżę. Przeniosłem tam prochy ojca i dobudowałem sobie pięterko. Mam swoje miejsce. Skomentował również wyrzucenie zespołu z Opola:Nie pchaliśmy się na Opole. Nas do Opola zgłosił nasz wydawca. Zostaliśmy przyjęci. Byliśmy zaskoczeni pozytywnie, bo opolski festiwal to świętość. Myślałem, że to jakieś otwarcie, dialog. Potem były negocjacje, poproszono nas o przygotowanie alternatywnego teledysku. Uniwersal to zrobił. I nagle w zeszłym tygodniu z nas zrezygnowano. Potem artyści rezygnowali, i nawet gdyby nas nie wyrzucili, to i tak byśmy nie wystąpili.

Źródło: wp.tv

Chodakowska promuje zdrowie koktajle w TVN-ie

Dodano: 29.05.2017 9:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska promuje aktualnie swoją nową książkę, zbiór przepisów na koktajle. W związku z tym pojawia się w mediach i opowiada o cudownych właściwościach posiłków w płynie. Zgodnie z tradycją, Dzień Dobry TVN chętnie służy za tubę promocyjną dla trenerki wszystkich Polek. Tak ostatnio wykorzystywała antenowy czas:Kolacja dwie godziny przed zaśnięciem. Obalam mit, że kolacji nie jemy po osiemnastej. Narażamy się na głodowanie i cierpienie naszego organizmu. Absolutnie zabraniam. Ma przestrzeni tygodnia powinnyśmy jeść od 150 do 200 różnych produktów. Jestem wielką fanką koktajli. Nikt nie ma czasu na przygotowanie posiłku. Te koktajle to są pełnowartościowe posiłki, są w nich warzywa i owoce. To wszystko trwa chwila moment. To posiłek też dla kobiet karmiących. Przekonała Was do wciągania przez słomkę śniadania, obiadu i kolacji? Polecamy zwrócić uwagę na minę Sołtysika podczas konsumpcji.

Źródło: wp.tv

Kto powinien się bać nowej książki Karoliny Korwin Piotrowskiej?[WIDEO]

Dodano: 28.05.2017 21:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Podczas wizyty Karoliny w Dzień Dobry TVN prowadzący zadali jej sporo trudnych pytań O czym jest najnowsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej? Na rynku ukazała się właśnie najnowsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej pod tytułem Sława. Dziennikarka, która przez wiele lat była gospodynią programu Magiel towarzyski, postanowiła wykorzystać swoje znajomości, doświadczenie i podsumować lata pracy w [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Podchodzę to takiej osoby i pytam: czy pani nie spuszcza po sobie wody?"

Dodano: 28.05.2017 12:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Najwyraźniej problem stał się na tyle poważny i uciążliwy, że w Dzień Dobry TVN odbyła się na ten temat specjalna dyskusja. Udział w niej wzięła między innymi Beata Sadowska. Zdaniem dziennikarki śmiecenie to narodowa przypadłość Polaków, którzy nie szanują  przestrzeni publicznej. Sadowska zapewniła, że często biega za ludźmi, którzy nie sprzątają po swoim psie.

Źródło: wp.tv

"Dzień Dobry TVN" pyta: Co nie wypada kobiecie "w pewnym wieku"

Dodano: 26.05.2017 12:08 | 7 odsłon | 1 komentarzy

Emmanuel Macron, prezydent Francji, jest obecnie w szczęśliwym związku z Brigitte Macron. Pierwsza dama ma 64 lata, a od swojego męża jest starsza o ćwierć wieku. Różnica wieku między parą prezydencką wzbudziła wiele negatywnych komentarzy, zwłaszcza w środowiskach prawicowych i konserwatywnych. Dodajmy - wywołała głównie w Polsce. Francuzi nie widzą w owej różnicy wieku nic zdrożnego. Jak się okazuje, w Polsce, także telewizje dbają o to, by ten temat nakręcać i pobudzać ową krytykę. W Dzień Dobry TVN odbyła się dyskusja dotycząca tego, co nie wypada kobiecie "w pewnym wieku". Już samo określenie wieku w ten sposób jest bardzo dyskryminujące. Kobietom w pewnym wieku już wszystko wypada. Świat się zmienia i zmieniają się stereotypy. Przykład publiczny Brigitte Macron pokazuje, że pewne tabu jest dziś bardziej akceptowane. Pewnie są pewne kręgi konserwatywne, które nie akceptują takiej różnicy wieku, czy też mini u kobiety po 60-tce - stwierdziła Anna Kalata.Czemu to kogokolwiek obchodzi? Różnica wieku, płeć, relacje między ludźmi to wartość bezwzględna człowieka. Kobieta 20-letnia tylko prokreacyjnie ma większe szanse. Nie ma przepisu na udany związek, gdyby były, to nie byłoby rozwodów - broniła Brigitte aktorka Małgorzata Pieczyńska. Czemu ma służyć organizowanie takich dyskusji? Nie widzieliśmy, żeby kiedykolwiek w telewizji zastanawiano się, co wypada 20-letniej kobiecie.

Źródło: wp.tv

Kulczyk nie odstępowała Wałęsy na krok w Cannes. "Możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie!"

Dodano: 25.05.2017 12:30 | 7 odsłon | 0 komentarzy

To takie trochę lustro świata - powiedział reżyser Jerzy Skolimowski o Międzynarodowym Festiwalu w Cannes. W Dzień Dobry TVN Grażyna Torbicka rozmawiała z gwiazdami podczas prezentacji filmu Andrzeja Wajdy Człowiek z żelaza. Był to swoisty ukłon twórców festiwalu w stronę zmarłego kilka miesięcy temu reżysera. Na pokazie pojawili się Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Lech Wałęsa, Roman Polański i  wielu innych. Dominika Kulczyk, która nie opuszczała Wałęsy ani na chwilę stwierdziła:Jestem szczęśliwa, że kwiat polskiej kinematografii dziś przypomina, że mamy wiele do zaoferowania, możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie - zaznaczyła Dominika Kulczyk. Krystyna Janda, jedna z dwóch polskich aktorek w historii, które otrzymały Złotą Palmę, stwierdziła, że festiwal podobnie jak w 1990 roku wciąż ją zachwyca.Przyjechałam tutaj, jakby nic się nie zmieniło od lat 90-tych. Ta sama atmosfera, to samo zamieszanie na czerwonym dywanie, wszyscy krzyczą, wszyscy chcą zdjęcia. W tym roku było prościej, bo był z nami nasz prezydent Lech Wałęsa, blask naszych gwiazd zbladł. Za wszystkie aktorki trzymam kciuki, niech przyjadą wszystkie aktorki z Polski, w Polsce jest wysyp talentów. I wśród reżyserów, aktorów, scenografów, nie ma dla nich żadnych barier.Lech Wałęsa, nieco speszony, kolejny raz oddał hołd Wajdzie:Jestem spokojnym człowiekiem, samotnikiem,  jak widzę tylu ludzi, to trochę mnie i raduje, i niepokoi. Mieliśmy dobrych nauczycieli, Wajda uczył nas, ułożył nas, zachęcił mnie do walki. Powiedział też jak walczyć, roztropnie, mądrze i pokojowo. Zobaczcie, jak wyglądał polski dzień w Cannes.

Woliński został psim ekspertem w TVN-ie. "Super, można już sklonować psa"

Dodano: 25.05.2017 11:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Z punktu widzenia nauki odtworzenie zwierzęcia na podstawie DNA jest już możliwe. Lubelscy naukowcy proponują tzw. pamiątkę DNA, dzięki której będzie można w przyszłości sklonować swojego czworonoga. Co na to właściciele psów? W studiu Dzień Dobry TVN o stosunku do ewentualnego klonowania czworonogów wypowiedział się między innymi… Dawid Woliński.Super w zasadzie, można mieć swojego pupila forever, ale czy to jest normalne? Miałem dużo psów, każdy wnosi coś innego do życia. Powodują, że się rozwijamy, nasze instynkty są inne.  Moje psy są rozpuszczone, staram się, żeby ich życia były super i by nie potrzebowały klonowania. Nie sklonowałbym swoich psów. To proces, zawsze będę je pamiętał i miał ich zdjęcia. Dam też innym zwierzątkom szansę bycia w fajnych warunkach. Wiedzieliście, że jest takim fanem psów?

Źródło: wp.tv

"Dama może się spieszyć, ale z zakręconym kuperkiem"

Dodano: 23.05.2017 15:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler o swoim zawodzie i życiu ma dość wygórowane wyobrażenie. Kiedyś zapewniała, że sam Pedro Almodovar planuje nakręcić o niej film. Jednak pomysł pozostał niespełnionym marzeniem w głowie celebrytki. Gessler w jednym z wywiadów przyznała, że nie jest feministką, ale kobietą, która uważa, że "kobieta powinna być kobietą, a mężczyzna mężczyzną". Podczas wizyt w Dzień Dobry TVN zapewnia jednak, że kobiety w naszym kraju mają nadzwyczajne względy.

Źródło: wp.tv

Joanna Krupa o rozwodzie z Romainem: "Nie jestem gotowa, by o tym rozmawiać"

Dodano: 22.05.2017 13:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Krupa kolejny raz odwiedziła Polskę, tym razem by promować swoją debiutancką książkę... o psach.  Sama celebrytka do tej pory nie skomentowała doniesień na temat swojego małżeństwa, ale związany z nimi stres odreagowuje na imprezach i lunchach z Edytą Górniak. Będąc gościem w Dzień Dobry TVN gorzko stwierdziła, że nie jest gotowa na rozmowy dotyczące jej małżeństwa. Zapewniła, że nadal przyjaźni się z Romainem.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone