środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Donalda Trumpa  RSS
"Trampolina". Czwórka pokaże reality-show Donalda Trumpa! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.09.2017 17:56 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Już we wtorek, 12 września, w Czwórce zobaczymy Donalda Trumpa w jednym z jego najsłynniejszych do tej pory wcieleń, czyli gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów! W roli doradców towarzyszyć mu będą jego córka Ivanka oraz syn Donald Jr, a gościnnie w kolejnych odcinkach programu pojawią się m.in. Liza Minelli i Kim Kardashian. Program będzie można oglądać od 12 września we wtorki, środy i czwartki po wieczornym filmie (ok. godz. 23).

Źródło: www.telemagazyn.pl

Agata Duda chowa córkę przed światem? Powodem może być nowa miłość pięknej Kingi!

Dodano: 06.09.2017 9:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Wystrzega się światła reflektorów Agata Duda chowa córkę przed opinią publiczną Było spotkanie z księżną Kate i księciem Williamem, była wizyta Donalda Trumpa i Melanii Trump, która sparaliżowała pół Warszawy i została okrzyknięta wielkim sukcesem. Były obchody wybuchu Powstania Warszawskiego, święto Wojska Polskiego i szereg innych, mniej lub ważnych uroczystości. Na wszystkich można było zobaczyć [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Melania Trump i Ivanka w ogniu krytyki na łamach Newsweeka! Powód może być dla was dziwaczny

Dodano: 20.08.2017 6:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy


To nie jest żart na Prima aprilis Melania i Ivanka Trump nie powinny nosić szpilek? Cała rodzina Donalda Trumpa nie ma łatwego życia. Stając oko w oko z rzeczywistością muszą być przygotowani na wypływającą zewsząd krytykę. Najczęściej krytykowany jest oczywiście Donald - za to jakim jest prezydentem, za swoje decyzje, tweety, sposób komunikacji, za dobór [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Szkic Donalda Trumpa sprzedany. Za trzykrotność ceny wywoławczej

Dodano: 05.08.2017 12:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Rysunek Nowego Jorku autorstwa prezydenta Donalda Trumpa został sprzedany na aukcji za blisko 30 tysięcy dolarów (około 108 tysięcy złotych). Oferty kupna złożyło w sumie 11 osób.

Źródło: www.tvn24.pl

Szkic Donalda Trumpa sprzedany. Za trzykrotność ceny wywoławczej

Dodano: 29.07.2017 13:16 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Rysunek Nowego Jorku autorstwa prezydenta Donalda Trumpa został sprzedany na aukcji za blisko 30 tysięcy dolarów (około 108 tysięcy złotych). Oferty kupna złożyło w sumie 11 osób.

Źródło: www.tvn24.pl

Lana Del Rey rzuciła klątwę na… Wszystko wyszło na jaw [WIDEO]

Dodano: 26.07.2017 3:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Gwiazda może sobie zaszkodzić Lana Del Rey rzuciła klątwę na Donalda Trumpa Lana Del Rey to oryginalna postać na scenie muzycznej. Ma swój pomysł na siebie, jej piosenki zdobywają pierwsze miejsca na listach przebojów, a sama gwiazda jest dosyć enigmatyczna i nietuzinkowa. Lana - podobnie jak większość sław w Hollywood - nie znosi Donalda Trumpa. [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Caitlyn Jenner chce zostać senatorem USA

Dodano: 20.07.2017 18:45 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Caitlyn Jenner nie wystarcza już bycie działaczką na rzecz praw transseksualistów. Celebrytka wyznała, że rozważa ubieganie się o miejsce w senacie Stanów Zjednoczonych. Jenner od dawna identyfikuje się jako Republikanka. Jest jedną z niewielu osób ze społeczności LGBT, które poparły kandydaturę Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jeśliby się jej udało dostać do senatu, byłaby pierwszą transseksualną senator w historii USA. Przypomnijmy, że Caitlyn Jenner wystąpiła jako Bruce Jenner, lekkoatleta, mistrz olimpijski, w wieloboju na igrzyskach olimpijskich w Montrealu w 1976. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w reality-show "Z kamerą u Kardashianów". Kilka lat temu, podczas telewizyjnego wywiadu, przyznała że jest osobą transpłciową. Od 2015 roku oficjalnie jest kobietą.

Źródło: wp.tv

Krupa: "Byłam dumna z Polski. Ameryka była pod ogromnym wrażeniem"

Dodano: 18.07.2017 10:15 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Wizytę Donalda Trumpa w Polsce skomentowała również Joanna Krupa. W rozmowie z Pudelkiem nie kryła dumy z Polaków, którzy pokazali klasę. Jednak serce modelki skradła Melania Trump, która wcześniej zapowiedziała, że nie ma zamiaru dobierać do stylizacji prawdziwych futer.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone