środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Edward  RSS
Hanna Lis dostała niespodziewaną propozycję pracy! Nie zgadniecie kto wyciągnął do niej dłoń

Dodano: 07.09.2017 10:43 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Przyjęła ofertę? Tomasz Lis chce by Hanna Lis pracowała dla niego Hanna Lis nie ma ostatnio szczęścia w karierze. Najpierw zwolniono ją z TVP, teraz TVN Style anulował autorski program dziennikarki, Bez Planu, a Edward Miszczak w jednym z ostatnich wywiadów wyznał wprost, że nie wie co będzie dalej z tym formatem i z pracą Lis w [...]

„Druga szansa 4” od września w TVN. Stacja już pracuje nad piątą edycją serialu

Dodano: 21.08.2017 21:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek, 11 września 2017 roku TVN rozpocznie emisję czwartego sezonu serialu „Druga szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Nadawca już jednak pracuje nad piątą odsłoną produkcji. - Właśnie produkujemy czwartą edycję serialu, ale jednocześnie pracujemy również nad scenariuszem do nowych odcinków - mówi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy Grupy TVN.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Antek Królikowski na dywaniku u szefa. Edward Miszczak nie przebierał w słowach?

Dodano: 17.08.2017 10:22 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Czym sobie zasłużył? Antoni Królikowski dostał reprymendę od szefa Każdemu od czasu do czasu zdarza się wylądować na przysłowiowym dywaniku u szefa. Nawet gwiazdy przed kimś odpowiadają - i nie jest to wcale opinia publiczna. Antoni Królikowski przekonał się o tym na własnej skórze podczas premiery serialu Diagnoza. Edward Miszczak, rządzący w TVN niepodzielnie ręką twardą, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Diagnoza" najlepszym serialem TVN-u? "Tak powiedział pan Edward"

Dodano: 13.08.2017 10:13 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Podczas konferencji prasowej serialu, Edward Miszczak zapowiedział, że "Diagnoza" będzie "najlepszym serialem w TVN-ie". Choć Sonia Bohosiewicz była ostrożniejsza w ocenie produkcji, która jeszcze nie pojawiła się w telewizji, wyznała, że zapewne dyrektor stacji ma rację.

Źródło: wp.tv

Ostaszewska zapewnia: "Nie mam potrzeby podlizać się całemu światu"

Dodano: 12.08.2017 10:25 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Edward Miszczak podczas konferencji nowego serialu zapowiedział produkcję jako "najlepszy serial w TVN-ie". Gwiazda produkcji jest jednak nieco ostrożniejsza w osądach. W rozmowie z PrzeAmbitni zapewniała, że nie ma zamiaru nikomu się podlizywać.

Źródło: wp.tv

„Diagnoza” od 5 września w TVN. „Tajemnica i obsada aktorska największą siłą serialu”

Dodano: 10.08.2017 21:15 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Od 5 września we wtorki o godz. 21.30 stacja TVN zacznie emitować nowy serial medyczny „Diagnoza” z Mają Ostaszewską w roli głównej. Wczoraj stacja zaprezentowała pierwszy odcinek. - Największą siłą serialu jest tajemnica, jej odkrywanie z odcinka na odcinek, oraz obsada aktorska - wskazuje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Tagi: Edward
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kożuchowska reklamuje "Drugą szansę": "Porażki życiowe bolą bardziej niż zawodowe"

Dodano: 04.08.2017 14:02 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Kożuchowska cieszy się statusem gwiazdy zarówno w TVP, jak i w TVN-ie. Nie dość, że Edward Miszczak chętnie płaci jej 15 tysięcy złotych za dzień pracy, to jeszcze znajoma producentka Drugiej szansy, Dorota Kośmicka-Gacke zapewnia jej niemal nieograniczony wpływ na kształt scenariusza.

Zakochana Rozenek: "Małżeństwo mi służy, mój mąż mi służy bardzo i ja mojemu mężowi"

Dodano: 04.08.2017 13:13 | 11 odsłon | 0 komentarzy

We wrześniu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą obchodzić pierwszą rocznicę zawarcia małżeństwa. "Ślub roku" odbył się w Pałacu Zdrojowym w Konstancinie. Celebrytka złożyła przysięgę ubrana w suknię o kroju syreny z trenem, wykonanej ze srebrnych nitek,  którą zaprojektowała dla niej Ewa Minge. Na uroczystości znaleźli się nawet Edward Miszczak, Ewa Chodakowska, Hanna Lis czy Rinke Rooyens.

„Diagnoza” i „Drzewo marzeń” nowościami jesiennej ramówki TVN

Dodano: 03.08.2017 21:44 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W jesiennej ramówce TVN znajdą się dwie nowości: serial „Diagnoza” i dziecięce reality-show „Drzewo marzeń”. - Liczymy, że staną się hitami naszej anteny - mówi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Kontynuowane będą też sprawdzone produkcje takie jak „Azja Express", „Mam talent", „Masterchef", „Kuchenne rewolucje" czy „Milionerzy".

Tagi: Edward, Azji
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone