środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Excentrycy  RSS
​Natalia Rybicka: Przyjemnie było zamienić trampki na szpilki

Dodano: 14.01.2016 16:29 | 10 odsłon | 1 komentarzy


"Excentrycy" to film opowiadający historię jazzmana, który pod koniec lat 50. ubiegłego wieku powraca do Polski z Anglii. Natalia Rybicka jako tajemnicza femme fatale uwodzi głównego bohatera, granego przez Macieja Stuhra.

Źródło: interia.pl.feedsportal.com

Maciej Stuhr nie tylko o filmie "Excentrycy...": Podaruj mi trochę słońca

Dodano: 12.01.2016 13:07 | 18 odsłon | 1 komentarzy


W najnowszym filmie Janusza Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" Maciej Stuhr, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, wciela się w rolę utalentowanego jazzmana i przystojnego amanta. Jego Fabian uwodzi z klasą. Bawi na poziomie. Jest elegancki, elektryzujący i strzeże swoich tajemnic, dzięki czemu ani na moment nie traci uroku.

Źródło: interia.pl.feedsportal.com

Maciej Stuhr o filmie "Excentrycy...": Podaruj mi trochę słońca

Dodano: 12.01.2016 13:07 | 6 odsłon | 0 komentarzy


- Jako laik w dziedzinie kobiecości, mogę tylko powiedzieć, że za atrakcyjnością stoi tajemnica. W przypadku Modesty, w którą wciela się Natalia [Rybicka], tajemnica jest nierozerwalnie związana z urokiem. Przepraszam za to porównanie, ale jest z tym trochę tak, jak z horrorem - moje emocje są rozwibrowane do momentu, w którym nie zobaczę potwora. Kiedy to się staje, napięcie momentalnie opada. I zaczynam się śmiać. (...) Muzyka też jest dla mnie jedną wielką tajemnicą i za to właśnie ją kocham - mówi Maciej Stuhr, grający w filmie...

Źródło: interia.pl.feedsportal.com

reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone