środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Film  RSS
Gorąco wokół filmu o ostatnim carze i polskiej tancerce. Groźby ataków na kina, Kreml reaguje

Dodano: 13.09.2017 20:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Film o romansie przyszłego cara Mikołaja II i polskiej tancerki Matyldy Krzesińskiej wywołał w Rosji falę kontrowersji. Kina rezygnują z pokazów "Matyldy" ze względów bezpieczeństwa. Przeciwko premierze protestują prawosławni aktywiści, którzy twierdzą, że film obraża ich uczucia religijne.

Tagi: Rosji, Film, Kill
Źródło: www.tvn24.pl

„Gaga: Five Foot Two”. Gwiazda promuje swój dokument na festiwalu w Toronto [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 13.09.2017 19:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na tegorocznym Festiwalu filmowym w Toronto pojawiła się Lady Gaga. Artystka promowała swój najnowszy film - dokument podsumowujący ostatni rok z jej życia. Zobacz, jak Lady Gaga prezentowała się na pokazie „Gaga: Five Foot Two”.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Fantastyczna kobieta". Nagrodzony za scenariusz na Berlinale film w kinach od 6 października [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 13.09.2017 17:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zachęcamy do obejrzenia polskiego plakatu i zwiastuna filmu "Fantastyczna kobieta" Sebastiana Lelio. Film był wydarzeniem tegorocznego Berlinale, gdzie przyniósł chilijskiemu reżyserowi Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszy scenariusz oraz Teddy Award dla najlepszego filmu o tematyce LGBTQ.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Ana, mon amour". Laureat Srebrnego Niedźwiedzia w październiku w kinach [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 13.09.2017 16:48 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na ostatnim festiwalu Berlinale „Ana, mon amour” to kolejny wybitny dramat psychologiczny Cãlina Petera Netzera, jednego z najciekawszych reżyserów rumuńskiej nowej fali, zdobywcy Złotego Niedźwiedzia za "Pozycję dziecka". Film do polskich kin trafi 20 października.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Lady Gaga cierpi. Gwiazda jest poważnie chora...

Dodano: 13.09.2017 15:43 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Znana ze skandali i prowokacyjnych stylizacji, obdarzona niesamowitym wokalem, Lady Gaga, nie daje o sobie zapomnieć. W dokumencie Netflixa, "Gaga: Five Foot Two", poza obserwacją codzienności gwiazdy, dowiadujemy się o chorobie, z jaką się zmaga. Czy to kolejna prowokacja artystki?

Źródło: tuba.pl

"Thelma". Film Joachima Triera norweskim kandydatem do Oscara. Kiedy polska premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 13.09.2017 15:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Thelma" Joachima Triera to tegoroczny kandydat Norwegii do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Najnowszy film reżysera "Reprise. Od początku raz jeszcze", "Oslo, 31 sierpnia" oraz "Głośniej od bomb" będzie walczył o nominację, a później - być może - o Oscarową statuetkę.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"BEKSIŃSCY. Album wideofoniczny" wkrótce trafi do kin. Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 13.09.2017 14:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Znamy datę kinowej premiery pełnometrażowego filmu dokumentalnego pt. „BEKSIŃSCY. Album wideofoniczny”. To niezwykła opowieść o losach Zdzisława, Zofii i Tomka, zrekonstruowana z prywatnych, nigdy wcześniej w takiej formie niepublikowanych, materiałów z archiwum rodziny Beksińskich. Scenariusz filmu powstał na podstawie bestsellerowej biografii Magdaleny Grzebałkowskiej pt. „Beksińscy. Portret podwójny”. Film wejdzie do kin studyjnych 10 listopada 2017 roku.

Tagi: Zofia, Film, Znana
Źródło: www.telemagazyn.pl

"Tarapaty". Roma Gąsiorowska i Piotr Głowacki na premierze filmu [ZDJĘCIA]

Dodano: 13.09.2017 12:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy

"Dla młodego widza „Tarapaty” mogą być wspaniałą przygodą, dającą szansę podążania za jej bohaterami, których łączy przyjaźń. Opowieść toczy się wartko, tempo nie siada ani na chwilę. To świetnie zrobione kino" – mówiła wczoraj (12 września) Roma Gąsiorowska podczas uroczystej premiery „Tarapatów” w reżyserii i według scenariusza Marty Karwowskiej. Film wchodzi do kin już 15 września. Już teraz budzi ogromne uznanie filmowych recenzentów, a przede wszystkim – najmłodszych widzów!

Tagi: Rock, Film, Maria
Źródło: www.telemagazyn.pl

Christian Bale nie do poznania. "W zasadzie jadłem bardzo dużo ciast"

Dodano: 12.09.2017 16:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W czasie festiwalu w Toronto można było go nie poznać. Christian Bale na potrzeby najnowszej filmowej roli wyraźnie się zmienił. Zdobywca Oscara wcieli się w postać Dicka Cheneya, wiceprezydenta w administracji George'a W. Busha. Film nakręci Adam McKay.

Tagi: Adam, Oscary, Film, Balu
Źródło: www.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone