poniedziałek, 24 lipca 2017 r.  Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wiadomości z tagiem Filmowego  RSS
Siła kobiety w trzech odsłonach. Święto kina w Łodzi

Dodano: 16.07.2017 13:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Wielkim Czytaniem Kobiet" ruszyła w piątkowy wieczór siódma edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Transatlantyk. Tegoroczna odsłona imprezy odbywa się pod hasłem "Siła kobiety", a wśród 200 pokazywanych filmów aż 55 ma swoją polską premierę. Festiwal potrwa do 21 lipca.

Źródło: www.tvn24.pl

Grażyna Błęcka-Kolska po dwóch latach od śmierci córki ujawniła, co znalazła w jej komputerze

Dodano: 12.07.2017 0:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy


"Jeszcze nie otworzyłam wielu plików. Nie jestem w stanie" Grażyna Błęcka-Kolska o pracach zmarłej córki W lipcu 2014 roku w wypadku samochodowym we Wrocławiu zginęła 23 letnia Zuzanna - córka aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej i reżysera Jana Jakuba Kolskiego. Dwa lata później, przy okazji 16 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, odbyła się wystawa prac Zuzanny Jagody [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Grażyna Błęcka-Kolska po 2 latach od śmierci córki ujawniła, co znalazła w jej komputerze

Dodano: 11.07.2017 17:54 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Jeszcze nie otworzyłam wielu plików. Nie jestem w stanie.  Błęcka-Kolska po 2 latach od śmierci córki znalazła niepublikowane jej prace W lipcu 2014 roku w wypadku samochodowym we Wrocławiu zginęła 23 letnia Zuzanna - córka aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Natomiasy  i reżysera Jana Jakuba Kolskiego. Natomiast w lipcu 2016 roku, przy okazji 16 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Galeria buntowników we Wrocławiu. Przed nami festiwal Nowe Horyzonty

Dodano: 11.07.2017 17:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Walka z AIDS, wielowymiarowy obraz kryzysu uchodźczego, kryzys ekonomiczny w Grecji czy spojrzenie na polską klasę średnią - to tylko niektóre tematy poruszane w filmach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu, który rusza 3 sierpnia.

Tagi: Filmowego
Źródło: www.tvn24.pl

Maciej Stuhr laureatem nagrody festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 [ZDJĘCIA]

Dodano: 03.07.2017 17:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Podczas uroczystej gali 10. jubileuszowej edycji festiwalu Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane, w Sopocie, nagrodę Diamentowego Klapsa Filmowego odebrał Maciej Stuhr. Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, wielokrotnie nominowany do największych nagród, mający na swoim koncie wiele wspaniałych ról.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Twój Vincent" i "Jestem mordercą" wygrywają w Szanghaju

Dodano: 26.06.2017 11:56 | 8 odsłon | 0 komentarzy

"Twój Vincent" (Loving Vincent) w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana wygrał konkurs filmów animowanych Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Szanghaju. "Animacja i sztuka malarska łączą się w tym pełnym miłości hołdzie twórczości i życiu wielkiego artysty" - tak jury festiwalu uzasadniało swój wybór.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Minionki, polski film w Karlovych Varach i "Rejs"

Dodano: 25.06.2017 16:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Nowe Minionki, polski film w Konkursie Głównym Międzynarodowe Festiwalu Filmowego i Narodowe Czytanie Rejsu. Tak zapowiada się najbliższy tydzień w kulturze.

Tagi: Filmowego
Źródło: www.rmf24.pl

Gojdź krytykuje kolegów z branży: "Gwiazdom daleko do światowych!"

Dodano: 07.06.2017 9:13 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Gojdź jest jedną z polskich gwiazd, która lansowała się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Jeszcze w trakcie wydarzenia chwalił się nowymi, światowymi znajomościami.Gojdź jeden z wieczorów spędził na zamkniętej imprezie na jachcie należącym do Leonardo DiCaprio. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie Willa Smitha oraz Paris Hilton. Te doświadczenia pobudziły go do szerszej refleksji na temat polskiego show biznesu:Miałem okazję poznać światowe gwiazdy, być na gali amfAR, czyli  najbardziej lansiarskiej gali w Cannes. Polska to jednak jest trochę wieś, jeśli chodzi o show-biznes. Polskim gwiazdom daleko jeszcze jest do tych światowych. To nie są wyniosłe osoby, jak bardzo często u nas w Polsce to wygląda. Są przyjazne, no kim ja jestem - po prostu Krzysztofem Gojdziem z Polski, nie znają mnie, ale rozmawiali ze mną jak z przyjaciółmi i to mi się  podobało.Jest aż taki światowy, by krytykować kolegów z branży, z którymi na co dzień pozuje do zdjęć i dzięki którym stać go na kolejny luksusowy samochód? Nie wydaje nam się, by był tak znany i tak popularny, gdyby nie znajomości w tym show biznesie pachnącym wsią…

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone