środa, 26 lipca 2017 r.  Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Wiadomości z tagiem Gesslerze  RSS
Magda Gessler o braciach Gessler: Nie mieli ani grosza, to ja z ich lodziarni zrobiłam prawdziwą restaurację

Dodano: 28.03.2017 8:29 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler przez małżeństwo z Piotrem Gesslerem weszła do znanego klanu warszawskich restauratorów. Gwiazda TVN twierdzi dziś, że to jej były mąż zawdzięcza sukces w tej trudnej branży.

Źródło: rss.dziennik.pl

"W dobrym stylu". Savoir-vivre na przyjęciu i gotowanie z Mateuszem Gesslerem w 1. odcinku! [WIDEO]

Dodano: 31.08.2016 17:17 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek już w pierwszym odcinku swojego nowego programu szykuje niezłą imprezę. Mateusz Gessler przygotuje wyśmienite jedzenie, a dr Irena Kamińska – Radomska zdradzi tajniki właściwego zachowania się podczas różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Na planie pojawi się także Radosław Majdan.

Już jest! Wiosenny spot stacji TVN! Kuba Wojewódzki i Małgorzata Kożuchowska największymi gwiazdami

Dodano: 06.02.2016 14:39 | 19 odsłon | 0 komentarzy


W nagraniu zabrakło... Spot promujący wiosenną ramówkę TVN Już niebawem na antenie telewizji TVN pojawi się sporo nowości, jakie stacja przygotowała na nadchodzący sezon. Na widzów czeka między innymi MasterChef Junior z debiutującym Mateuszem Gesslerem w roli jurora, Projekt Lady w Małgorzatą Rozenek, czy też serial Druga Szansa z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Tymczasem [...]

Larę Gessler już znacie. A co wiemy o pozostałych dzieciach Magdy? „Mój syn nie chce przyznawać się do nazwiska Gessler”

Dodano: 06.02.2016 1:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


A to ciekawe... Magda Gessler o swoich dzieciach Magda Gessler ma troje dzieci: Larę i Mikołaja z małżeństwa z Piotrem Gesslerem oraz Tadeusza z małżeństwa z Volkhartem Müllerem. Tadeusz jest jej najstarszym synem, i jak zdradziła, nie chce być kojarzony z nazwiskiem znanych restauratorów: Tadeusz Müller - mój syn, nie chce przyznawać się do Gessler, żeby działać na [...]

Źródło: tv.jastrzabpost.pl

Magda Gessler: "Podziwiam Mateusza! Przez jego ojca mamy oboje duże kłopoty!"

Dodano: 22.01.2016 12:48 | 13 odsłon | 1 komentarzy

Historia życia uczuciowego Magdy Gessler przypomina brazylijską telenowelę. Restauratorka angażowała się w wiele związków. Małżeństwo z Piotrem Gesslerem wprowadziło ją w świat polskich restauratorów, ale nie okazało się szczęśliwe. Magda nie ukrywała nigdy, że kochała dwóch mężczyzn jednocześnie - decydując się na małżeństwo z Gesslerem myślała o swojej pierwszej miłości i obecnym partnerze - Waldemarze Kozerawskim. Choć nazwisko dało jej szansę na karierę, Magda - delikatnie rzecz ujmując - ma nienajlepsze zdanie o tej rodzinie. Adam Gessler, jej szwagier i zarazem ojciec debiutującego w TVN-ie Mateusza Gesslera jest ścigany za wielomilionowe długi.

Magda Gessler o Mateuszu Gesslerze: "Oboje mieliśmy problemy przez tego samego człowieka"

Dodano: 22.01.2016 10:16 | 20 odsłon | 1 komentarzy

Czy Mateusz Gessler godnie zastąpi sławną restauratorkę w programie "MasterChef Junior"? Niektóry mogą mieć wątpliwości, ponieważ poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Magda Gessler wierzy w syna swojego szwagra. Dlaczego? Okazuje się, że tych dwoje łączy wspólna niewesoła przeszłość.

Magda Gessler: "Oboje mieliśmy problemy przez tego samego człowieka"

Dodano: 22.01.2016 9:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" poprosiła Magdę Gessler o skomentowanie plotek, według których nie ma najlepszych stosunków z synem swojego szwagra Mateuszem Gesslerem. - Bardzo go lubię i bardzo go podziwiam - zdradziła restauratorka, kreatorka smaku i prowadząca program "Kuchenne rewolucje". Czy uważa, że poradzi on sobie, jako juror w "MasterChef Junior"? - On sobie poradzi genialnie, on jest kucharzem, ma restaurację - zaznaczyła Gessler. W studiu programu prowadzący Marcin Prokop zdradził jedną z pasji Mateusza Gesslera.

Gessler odważnie o uchodźcach

Dodano: 10.09.2015 9:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Problemy uchodźców budzą skrajne emocje. Jedni chcą im pomagać, inni odzcówają zagrożenie. W ich obronie stanął Robert Biedroń. Mniej optymistyczne do sprawy podeszła  Magda Gessler. Na profilu gwiazdy pojawił się  wpis, w którym stara się określić swoje poglądy. Z jednej strony żałuje uchodźców, [...]

Źródło: www.obmawiamy.pl

reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone