wtorek, 25 lipca 2017 r.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wiadomości z tagiem Horodyńska  RSS
Gwiazda pojechała na wakacje do Włoch żeby zrobić sobie sesję w toalecie?

Dodano: 15.07.2017 10:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wyjątkowo włoska sceneria Joanna Horodyńska pozuje w stroju kąpielowym we włoskiej toalecie Joanna Horodyńska jest sztandarową stylistką Polsatu, jest również znana z tego, że bezlitośnie krytykuje gwiazdy za ich nieprzemyślany ubiór. Jej oceny wywołują często dyskusje i kontrowersje. Zarzuca się jej między innymi stronniczość oraz zwykły snobizm. Zwolennicy Joanny Horodyńskiej twierdzą zaś, że stylistka prezentuje [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Polskie gwiazdy zadały szyku na Tygodniu Mody w Berlinie: Marcelina Zawadzka, Kamilla Baar, Joanna Horodyńska

Dodano: 05.07.2017 12:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Która wyglądała najlepiej? Gwiazdy na Berlin Fashion Week 2017 W Berlinie trwa Fashion Week, w którym uczestniczy cała plejada gwiazd. Oprócz zagranicznych nazwisk pojawiły się także polskie akcenty. Na czerwonym dywanie dumnie swoje kreacje i wdzięki prezentowały trzy lokalne gwiazdy. Marcelina Zawadzka, Joanna Horodyńska i Kamilla Baar zadały szyku w świetnych stylizacjach. Gwiazda TVP wystąpiła [...]

Horodyńska o znikaniu ze ścianek: "Za moment możemy wrócić. Nie frustrujmy się tym!"

Dodano: 23.06.2017 12:51 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek w Wilanowie odbyła się impreza marki Raffaello, kończąca sezon w świecie show biznesu. Pojawiła się plejada gwiazd, w tym Joanna Horodyńska. Będzie tęsknić za ściankami?

Źródło: wp.tv

Horodyńska krytykuje źle ubrane celebrytki!

Dodano: 23.06.2017 12:47 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek w Wilanowie odbyła się impreza marki Raffaello, kończąca sezon w świecie show biznesu. Pojawiła się plejada gwiazd, w tym Joanna Horodyńska. Co sądzi o stylizacjach koleżanek z branży?

Źródło: wp.tv

Horodyńska deklaruje: "Stylizacja nie spędza mi snu z powiek. Wymyślam ją szybko"

Dodano: 20.06.2017 11:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Horodyńska od wielu lat jest jednym z wiodących głosów modowych w Polsce. Choć nie szczędzi krytyki wobec stylizacji celebrytów, jej zdaniem, zrobiła zbyt mało w życiu, by zasłużyć na tytuł ikony mody. Samozwańcza "fashionistka" od wielu lat wybudza kontrowersje swoimi stylizacjami. W rozmowie z portalem PrzeAmbitni wyznała, że wystylizowanie się przed wielkim wyjściem nie zajmuje jej wiele czasu. Dodała, że przywiązuje do swojego wyglądu mniejsze znaczenie niż kilka lat temu.

Źródło: wp.tv

Horodyńska broni Rubik: "To nie tylko wieszak. Nigdy nim nie była!"

Dodano: 18.06.2017 10:34 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Horodyńska jako stała bywalczyni warszawskich salonów, nie stroni od wywiadów. Wypowiada się nie tylko na tematy modowe. Niedawno broniła imprezy Mikołaja Komara, na której publicznie poniżano nagie hostessy. Ostatnio zdecydowała się bronić wizerunku top modelek. Joanna przekonuje, że Anja Rubik i Małgosia Bela nie są chodzącymi wieszakami do prezentacji ubrań. Zdaniem Horodyńskiej akurat te modelki mają coś do powiedzenia. Uroda i warunki fizyczne są istotne, ale patrzę na mądrość. To nie są tylko wieszaki i nigdy nimi nie były, one mają coś do powiedzenia. Potrafią funkcjonować w tym świecie w zupełnie inny sposób - wyjaśnia dla www.przeAmbitni.plMa rację?Zobacz też: Fanki krytykują Rubik: "TO REKLAMA ANOREKSJI!"

Źródło: wp.tv

Horodyńska obraża celebrytki: "Żyjemy w świecie klonów. To przerażające!"

Dodano: 17.06.2017 11:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy

TJoanna Horodyńska dzięki swojemu ciętemu językowi i głośnej krytyce kolegów z branży, nie może liczyć na zbyt wiele przyjaźni w show biznesie. Regularnie podkreśla natomiast to, że wykonuje swoją pracę… i nie obraża innych pod publiczkę. Obraża, ale tylko z wrodzonej szczerości.Nie mam konfliktów przez pracę, ludzie się przyzwyczaili, że jestem szczera, nie robię tego pod publiczkę. Gwiazdy za bardzo patrzą na innych. Żyjemy w takim świecie klonów i to jest przerażające, gwiazdy boją się oryginalności - krytykuje dla www.przeAmbtini.plNiestety nie podała nazwisk. O kim mowa?

Źródło: wp.tv

Horodyńska: "Małgosia Bela naczelną polskiego "Vogue’a"? Ma jaja i kontakty!"

Dodano: 16.06.2017 11:45 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Kilka dni temu pojawiły się informacje zwiastujące powstanie polskiego Vogue’a. Syn Jana Kulczyka kupił podobno prawa do wydawania... polskiej edycji kultowego pisma.  Wśród kandydatek na redaktor naczelną wymienia się Małgosię Belę. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl Joanna Horodyńska skomplementowała modelkę:Nie wiem, czy powstanie polski Vogue, to są tylko informacje. Sporo jest osób idealnych na stanowisko redaktora naczelnego. Małgosia Bela ma kontakty i jest osobowością,  moda jest jej bliska. To ważne, żeby była to osoba reprezentacyjna, mająca pojęcie i jaja.

Źródło: wp.tv

Basia Kurdej-Szatan o nowym serialu TVP. Odpowiada na krytykę Horodyńskiej

Dodano: 08.06.2017 11:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Horodyńska uznała niedawno po raz kolejny Barbarę Kurdej-Szatan za najgorzej ubraną polską gwiazdę. W rozmowie z WP aktorka komentuje zarzuty. 

Źródło: wp.tv

Horodyńska w puchowej kurtce na pokazie MMC - pomyliła pory roku? (FOTO)

Dodano: 24.05.2017 13:25 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ofiara mody?

Źródło: www.zeberka.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone