niedziela, 23 lipca 2017 r.  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Wiadomości z tagiem Imperium  RSS
Czesia z "Klanu" o depresji: "To chora, która dopada niezależnie od statusu"

Dodano: 19.06.2017 11:37 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Annę Powierzę większość telewidzów kojarzy jako Czesię z Klanu. Aktorka przez bardzo długi czas zmagała się z serialową etykietką, w końcu postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym i w 2008 roku wydała książkę Jak zostać sławną. Podążając za własnym przepisem na sukces Powierza zdążyła już pokazać córkę na okładce Twojego Imperium (!) i udzielić paru wywiadów na temat macierzyństwa. W jednym z nich wspomniała o depresji poporodowej.

Źródło: wp.tv

Magda Gessler: Nazywają mnie "królową", bo czego sobie zażyczę, to się dzieje

Dodano: 26.05.2017 16:02 | 11 odsłon | 0 komentarzy

"Imperium Magdy Gessler to nie restauracje, ale filozofia, sposób myślenia i pomagania innym restauracjom. Wierzę w to, że mogę pomóc i pomagam" - powiedziała dziennik.pl restauratorka i gwiazda telewizji Magda Gessler, z którą rozmawiamy tuż przed premierą jej targów gastronomiczno-hotelarskich "Pyszna Polska".

Źródło: rss.dziennik.pl

Anna Wintour w sukience-płaszczu od Chanel odebrała order Damy Komandora od królowej Elżbiety II

Dodano: 05.05.2017 21:45 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiej edycji magazynu Vogue, została dzisiaj uhonorowana przez królową Elżbietę II Orderem Imperium Brytyjskiego - Dama Komandor. Ceremonia odbyła się w piątek 5 maja w Pałacu Buckingham.  Anna Wintour wystąpiła na uroczystości w pięknym tweedowym płaszczyku ...

Źródło: czerwonedywany.pl

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 131. Nagłe zniknięcie sułtana! Gdzie jest Murad? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 27.04.2017 8:35 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Czy na Imperium spadła klątwa i wszystko idzie ku upadkowi? Gdzie jest sułtan? Sprawdź, co wydarzy się w 131. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Victoria Beckham odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego. Prezent na 43. urodziny

Dodano: 20.04.2017 14:58 | 10 odsłon | 1 komentarzy

Victoria Beckham, była wokalistka zespołu Spice Girls, a obecnie projektantka mody, została odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego za wybitne zasługi dla branży mody. "Jeśli masz wielkie marzenia i ciężko pracujesz, możesz dokonać niezwykłych rzeczy" - powiedziała w trakcie ceremonii odznaczenia, dwa dni po 43. urodzinach.

Źródło: www.tvn24.pl

Victorię Beckham spotkał ogromny zaszczyt! Otrzymała order z rąk samego księcia Williama

Dodano: 19.04.2017 17:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Projektantka nie ukrywa swojego wzruszenia Victoria Beckham uhonorowana Orderem Imperium Brytyjskiego Kilka dni po swoich 43 urodzinach, byłą członkinię Spice Girls spotkał ogromny zaszczyt. Victoria Beckham otrzymała z rąk księcia Williama Order Imperium Brytyjskiego, za wybitne zasługi dla branży mody. To był absolutny zaszczyt i przyjemność być dziś w Pałacu Buckingham. Jestem dumna z tego, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Cher opowiada o wizycie w Armenii: "Ucieszyłam się, że ludzie wyglądają tak jak ja"

Dodano: 14.04.2017 13:22 | 14 odsłon | 0 komentarzy

W środę Cher oraz siostry Kardashian pojawiły się w Los Angeles na oficjalnej premierze filmu Przyrzeczenie. Produkcja przedstawia czasy upadku Imperium Osmańskiego oraz prześladowanie Ormian. Przy okazji premiery piosenkarka opowiedziała o swoich ormiańskich korzeniach. Cher wspomniała swoją wizytę w Armenii. Piosenkarka udała się tam w 1991 roku, dodała, że mogła być "pierwszą osoba, która tam pojechała". Cher zdradziła, że mieszkała wtedy w miejscu, gdzie nie było ani wody, ani elektryczności. Mimo tego miała bardzo pozytywne doświadczenia i spodobała się jej mentalność Ormian, którzy wyglądali tak jak ona.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 120. Lud zbuntuje się przeciwko sułtanowi? Murad obawia się Bajazyda! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 06.04.2017 14:28 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Pożar i równe niepokoje w Imperium sprawiają, że Murad zaczyna obawiać się o swoją pozycję. Czy ma powody? Sprawdź, co wydarzy się w 120. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Z odejściem Wojciecha Młynarskiego upadło Imperium Polskiej Piosenki

Dodano: 16.03.2017 7:56 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Gigant polskiej piosenki, satyry, kabaretu i felietonu śpiewanego, który sam wymyślił. Genialny tłumacz piosenek Jacquesa Brela. Dramaturg. Żywa legenda polskiej kultury, którą współtworzył przez 55 lat. Pierwsza myśl na wiadomość o jego śmierci: Wojciech Młynarski powiedziałby nam teraz zapewne: "Róbmy swoje".

Źródło: www.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone