niedziela, 20 sierpnia 2017 r.  Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Wiadomości z tagiem Jacek  RSS
Jacek Kurski rządzi się na wakacjach w Egipcie! Polacy relacjonują jak się zachowuje: „Wszyscy pracownicy hotelu wiedzieli, że oto urlopuje wielki pan prezes TVP”

Dodano: 19.08.2017 22:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Mieszkał w Hiltonie i porządził sobie jak Faraon! Jacek Kurski z partnerką w egipskim Hiltonie Jacek Kurski na tegoroczne wakacje wybrał ekskluzywny hotel Hilton w egipskim kurorcie Marsa Alam. Jak wynika z relacji polskich wczasowiczów, którzy przebywali w tym samym miejscu, najpierw na wakacje przyleciała kochanka Kurskiego Joanna Klimek z synem, potem dołączył do niej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jacek Kurski wybrał się z kochanką na wczasy do Egiptu! Mieszkał w Hiltonie i porządził sobie jak Faraon!

Dodano: 19.08.2017 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wygrzewał się na plaży w Egipcie wprowadzając swoje porządki!  Jacek Kurski z partnerką w egipskim Hiltonie Jacek Kurski na tegoroczne wakacje wybrał ekskluzywny hotel Hilton w egipskim kurorcie Marsa Alam. Jak wynika z relacji polskich wczasowiczów, którzy przebywali w tym samym miejscu, najpierw na wakacje przyleciała kochanka Kurskiego Joanna Klimek z synem, potem dołączył do [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Nowy teleturniej w TVP! Hit z Izraela zastąpi „Jaka to melodia”?

Dodano: 18.08.2017 5:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Premiera jeszcze w sierpniu Ryzyk fizyk - nowy teleturniej w TVP TVP od kiedy jest pod rządami Jacka Kurskiego serwuje widzom coraz to nowsze programy. Wirtualne Media informują, że w jesiennej ramówce pojawi się nowy teleturniej pod tytułem Ryzyk fizyk. Co ciekawe, pierwszy odcinek stacja pokaże jeszcze w sierpniu - 28.08 o godzinie 18.25. Program [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wpływy reklamowe TVP w I kwartale br. o 11,8 proc. niższe niż średnia z ub.r.

Dodano: 17.08.2017 21:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W pierwszym kwartale br. przychody reklamowe Telewizji Polskiej były o 11,8 proc. niższe niż średnie wpływy kwartalne firmy z tego tytułu w ub.r. - poinformował Jacek Kurski. W 2016 roku przychody reklamowo-sponsoringowe nadawcy zmalały o 5,4 proc.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski: wśród klientów Netii „Wiadomości” i „Teleexpress” mają o 60-70 proc. wyższą oglądalność niż wg Nielsena

Dodano: 17.08.2017 21:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski poinformował, że w pomiarze wśród klientów Netii „Wiadomości” i „Teleexpress” notują po 60-70 proc. wyższą oglądalność niż według badania Nielsen Audience Measurement. Podkreślił, że oba programy traciły tylko 1,4-1,8 proc. oglądalności, tyle że z miesiąca ma miesiąc.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Będę w stanie przekazać im wiedzę, którą zdobyłem na przestrzeni sześciu lat"

Dodano: 16.08.2017 12:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Choć dorobek muzyczny Michała zSpaka nie jest imponujący, władze TVP najwyraźniej uznały, że jest on już na tyle dojrzałym artystą, aby oceniać i uczyć innych. Piosenkarzowi w ciągu sześciu lat udało się wydać zaledwie jeden album. Jednak Jacek Kurski ma nadzieję, że doświadczenie jakie wokalista zdobył w X Factorze pozwoli przyszłym gwiazdom TVP podbić polski rynek muzyczny.

Źródło: wp.tv

Rozżalony Makłowicz: "TVP wypluła mnie, wyzuwszy wcześniej"

Dodano: 15.08.2017 13:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wiosną Robert Makłowicz po blisko 20 latach pracy dla Telewizji Polskiej otrzymał od Jacka Kurskiego wypowiedzenie. Makłowicz został zwolniony z pracy po tym, jak nie zgodził się na występ w zmanipulowanym spocie wizerunkowym. Na szczęście szybko znalazł pracę i teraz będzie można oglądać go w TVN-ie.

Jarosław Olechowski nowym szefem „Wiadomości”. Znamy kulisy nominacji

Dodano: 14.08.2017 22:32 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W zeszłą sobotę w redakcji „Wiadomości” oficjalnie ogłoszono zmianę kierownika serwisu informacyjnego TVP1. Został nim Grzegorz Pawelczyk, ale dzień później zrezygnował, a p.o. szefa „Wiadomości” został Jarosław Olechowski, dotychczasowy wydawca programu - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. - Przedstawię Paczuskiej propozycję awansu zawodowego - deklaruje Jacek Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski i Maciej Stanecki przestali być pracownikami TVP. „Przeszliśmy na kontrakty menadżerskie”

Dodano: 07.08.2017 21:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prezes TVP Jacek Kurski i członek zarządu spółki Maciej Stanecki przestali być pracownikami Telewizji Polskiej. - Jest to konsekwencja wejścia w życie ustawy o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Firewall". Chronić bank czy rodzinę, czyli trudne wybory Jacka [RECENZJA]

Dodano: 06.08.2017 7:54 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Jack Stanfield jest szefem ochrony wielkiego banku. Pewnego dnia zostaje porwana jego rodzina, zaś sam Jack zmuszony do kradzieży wielkiej sumy pieniędzy. „Firewall” to sensacyjny thriller o walce o rodzinę i udowodnienie niewinności.

Tagi: Jacek, Jane
Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone