czwartek, 21 września 2017 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Jacek Kurski  RSS
Znamy zarobki gwiazd TVP! Jacek Kurski naprawdę dba o swoich podwładnych!

Dodano: 11.09.2017 15:40 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Te kwoty zwalają z nóg! Pracownicy Telewizji Polskiej nie mogą narzekać na zarobki W styczniu 2016 r. kiedy Jacek Kurski został prezesem Telewizji Polskiej, z ekranów zniknęli wspaniali dziennikarze tacy jak Piotr Kraśko, Beata Tadla, Agata Młynarska, Grażyna Torbicka, Maciej Orłoś... Na ich miejsce pojawili się nowi pracownicy. Burzliwych zmian było wiele, ale jedno zostało [...]

„Pytanie na śniadanie” od listopada z wydaniem w niedzielę. „Transmisja także w internecie”

Dodano: 04.09.2017 20:57 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Z okazji 15-lecia Dwójkowego programu „Pytanie na śniadanie” prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że jeszcze w tym roku poranne pasmo zyska niedzielną emisję. Prawdopodobnie nastąpi to pod koniec listopada, a już teraz program ma być transmitowany w internecie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski przedstawił kulisy zaciągnięcia 800 mln zł pożyczki od Skarbu Państwa. „Posunięcie ryzykowne, choć zgodne z prawem”

Dodano: 30.08.2017 20:46 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Pożyczka TVP nie będzie spłacana z abonamentu, chociaż jej spłata ściśle zależeć ma od abonamentowych wpływów - taką informację przekazał członkom Rady Mediów Narodowych prezes TVP, Jacek Kurski. Punkt poświęcony informacji w tej sprawie wprowadzono na wniosek członka Rady, Juliusza Brauna.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja Polska i Jacek Kurski pozywają „Fakt”: premie dla Joanny Klimek merytoryczne, 9 osób dostało wyższe

Dodano: 22.08.2017 21:04 | 12 odsłon | 0 komentarzy

„Fakt” ujawnił, że w ub.r. Joanna Klimek, ówczesna szefowa połączony biur koordynacji programowej i marketingu Telewizji Polskiej, otrzymała premie o łącznej wartości 60,8 tys. zł brutto. TVP i Jacek Kurski zapowiedzieli pozwanie dziennika za publikacje, podkreślając, że świadczenia dla Klimek były uzasadnione, a wyższe nagrody finansowe otrzymało w ub.r. dziewięciu innych pracowników firmy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski rządzi się na wakacjach w Egipcie! Polacy relacjonują jak się zachowuje: „Wszyscy pracownicy hotelu wiedzieli, że oto urlopuje wielki pan prezes TVP”

Dodano: 19.08.2017 22:15 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Mieszkał w Hiltonie i porządził sobie jak Faraon! Jacek Kurski z partnerką w egipskim Hiltonie Jacek Kurski na tegoroczne wakacje wybrał ekskluzywny hotel Hilton w egipskim kurorcie Marsa Alam. Jak wynika z relacji polskich wczasowiczów, którzy przebywali w tym samym miejscu, najpierw na wakacje przyleciała kochanka Kurskiego Joanna Klimek z synem, potem dołączył do niej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jacek Kurski wybrał się z kochanką na wczasy do Egiptu! Mieszkał w Hiltonie i porządził sobie jak Faraon!

Dodano: 19.08.2017 21:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Wygrzewał się na plaży w Egipcie wprowadzając swoje porządki!  Jacek Kurski z partnerką w egipskim Hiltonie Jacek Kurski na tegoroczne wakacje wybrał ekskluzywny hotel Hilton w egipskim kurorcie Marsa Alam. Jak wynika z relacji polskich wczasowiczów, którzy przebywali w tym samym miejscu, najpierw na wakacje przyleciała kochanka Kurskiego Joanna Klimek z synem, potem dołączył do [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jacek Kurski: wśród klientów Netii „Wiadomości” i „Teleexpress” mają o 60-70 proc. wyższą oglądalność niż wg Nielsena

Dodano: 17.08.2017 21:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski poinformował, że w pomiarze wśród klientów Netii „Wiadomości” i „Teleexpress” notują po 60-70 proc. wyższą oglądalność niż według badania Nielsen Audience Measurement. Podkreślił, że oba programy traciły tylko 1,4-1,8 proc. oglądalności, tyle że z miesiąca ma miesiąc.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Będę w stanie przekazać im wiedzę, którą zdobyłem na przestrzeni sześciu lat"

Dodano: 16.08.2017 12:48 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Choć dorobek muzyczny Michała zSpaka nie jest imponujący, władze TVP najwyraźniej uznały, że jest on już na tyle dojrzałym artystą, aby oceniać i uczyć innych. Piosenkarzowi w ciągu sześciu lat udało się wydać zaledwie jeden album. Jednak Jacek Kurski ma nadzieję, że doświadczenie jakie wokalista zdobył w X Factorze pozwoli przyszłym gwiazdom TVP podbić polski rynek muzyczny.

Źródło: wp.tv

Jacek Kurski i Maciej Stanecki przestali być pracownikami TVP. „Przeszliśmy na kontrakty menadżerskie”

Dodano: 07.08.2017 21:22 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Prezes TVP Jacek Kurski i członek zarządu spółki Maciej Stanecki przestali być pracownikami Telewizji Polskiej. - Jest to konsekwencja wejścia w życie ustawy o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski o materiale TVP3 Gdańsk z jąkająca się urzędniczką: Brak kompetencji, dziennikarz bez zarzutu

Dodano: 27.07.2017 21:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarz TVP3 Gdańsk, który pokazał w swoim materiale jąkającą się urzędniczkę sopockiego ratusza, nie jest temu winny, odpowiada za to nieprzygotowana do rozmowy urzędniczka - taka konkluzja wynika z odpowiedzi na interpelację poselską, jakiej udzielił prezes TVP, Jacek Kurski. - Od osób, które są wynagradzane ze środków publicznych należy oczekiwać profesjonalnego zachowania - pisze Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone