poniedziałek, 29 maja 2017 r.  Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wiadomości z tagiem Jacek Kurski  RSS
Jacek Kurski telefonicznie wyjaśniał Krzysztofowi Czabańskiemu kulisy Opola. „Uznałem to za niewystarczające”

Dodano: 25.05.2017 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Kurski, prezes TVP zadzwonił do przewodniczącego Rady Mediów Narodowych Krzysztofa Czabańskiego i próbował wyjaśniać zamieszanie wokół festiwalu w Opolu. Czabańskiemu jednak takie wyjaśnienia nie wystarczyły i poprosił o pisemną informację - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Malwina Wędzikowska o opolskim festiwalu w... Kielcach

Dodano: 25.05.2017 9:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nie ustają kontrowersje wokół tegorocznego polskiej piosenki, który miał się odbyć, jak zawsze, w Opolu. Bojkot artystów sprawił jednak, że Jacek Kurski postanowił przenieść go do innego miasta.

Źródło: wp.tv

Opole 2017: Przez najbliższe lata, to Oni będą tworzyć oprawę muzyczną imprez TVP! Mamy szczegółową rozpiskę tegorocznej edycji.

Dodano: 24.05.2017 16:01 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W związku z ostatnimi aferami wokół 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, pragniemy radośnie obwieścić najnowszą, szczegółową wersję przebiegu Festiwalu Opole 2017. Wiemy też, gdzie odbędzie się tegoroczny festiwal - problem z wyborem miasta został rozwiązany. Wbrew wszelkim przypuszczeniom i oficjalnym informacjom festiwal Opole 2017 odbędzie się w... Toruniu! Jak ostatnio wspomnieliśmy, co do kwestii artystów, którzy zaszczycą widzów swoją obecnością, Jacek Kurski ma swoich faworytów. Jesteście ciekawi, kto wystąpi w tym roku?

Źródło: tuba.pl

Afera w Opolu wzmocniła pozycję Kurskiego?

Dodano: 24.05.2017 13:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Kurski nie musi bać się o utratę stanowiska. Co więcej, jego pozycja po zamieszaniu wywołanym odwołaniem festiwalu w Opolu jeszcze się...

Źródło: teleshow.wp.pl

Opole 2017: nowe informacje w sprawie festiwalu. Tak będzie wyglądać tegoroczny konkurs piosenki w Opolu!

Dodano: 23.05.2017 16:30 | 5 odsłon | 1 komentarzy

Pojawiają się coraz nowsze i coraz bardziej zadziwiające informacje dotyczące festiwalu w Opolu. Rośnie atmosfera skandalu, a Opole 2017 po raz pierwszy w historii nie odbędzie się w Opolu, bo miasto zerwało umowę z TVP. Jacek Kurski zapewnia jednak, że organizacja festiwalu trwa dalej.

Źródło: tuba.pl

TYLKO U NAS! Wiemy gdzie TVP przenosi 54. Krajowy Festwial Polskiej Piosenki!

Dodano: 23.05.2017 14:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy


A jednak nie Toruń Festiwal w Opolu 2017 przeniesiony do Kielc Od kilku dni w mediach aż huczy na temat festiwalu w Opolu 2017. Ostatecznie stanęło na tym, że z wydarzenia zrezygnowało prawie 30 artystów, a prezydent Opola wypowiedział umowę TVP. Jacek Kurski jeszcze wczoraj zapewniał w Wiadomościach, że 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Karolina Korwin Piotrowska: O tym, że wiele osób, nie jest zapraszanych do TVP, mówiono już od dawna

Dodano: 23.05.2017 13:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Jacek Kurski odpiera zarzuty o cenzurze i czarnych listach artystów twierdząc, że to informacje zmyślone przez osoby, które chciały zaszkodzić TVP i festiwalowi w Opolu. Karolina Korwin Piotrowska nie wierzy jednak w te zapewnienia, bowiem jak twierdzi, o wykluczeniu niektórych osób przez Telewizję Polską wiadomo było już od dawna.

Gąsowski oburzony zachowaniem Kurskiego i Holeckiej w TVP: Nie mają Państwo wyrzutów sumienia?

Dodano: 23.05.2017 8:44 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Gąsowski nie może uwierzyć w to, w jaki sposób prezes TVP Jacek Kurski i prezenterka "Wiadomości" Danuta Holecka poinformowali widzów Telewizji Publicznej o śmierci Zbigniewa Wodeckiego.

Źródło: rss.dziennik.pl

Jacek Kurski tłumaczy się z odwołanego Opola 2017. Jeden z argumentów? Zbigniew Wodecki. Odpowiada też Kayah: „Dokonała ataku na osobę, która…”

Dodano: 23.05.2017 3:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Pluralizm TVP w pełni Jacek Kurski o festiwalu w Opolu 2017 Jacek Kurski był gościem dzisiejszego wydania Wiadomości TVP, a później TVP Info. Przedstawiamy na gorąco kilka jego wypowiedzi związanych z tegorocznym festiwalem w Opolu: Całą winę za obecną sytuację ponosi prezydent miasta Opole Arkadiusz Wiśniewski. Gdyby nie podjął takiej decyzji, w zamian jubileuszu Maryli [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jacek Kurski przerwał milczenie w sprawie Opola 2017: „Mogliśmy zrobić wielki hołd dla Wodeckiego. Prezydent Opola będzie błagał o powrót” [WIDEO]

Dodano: 23.05.2017 0:15 | 7 odsłon | 1 komentarzy


Pluralizm TVP w pełni Jacek Kurski o festiwalu w Opolu 2017 Jacek Kurski był gościem dzisiejszego wydania Wiadomości TVP, a później TVP Info. Przedstawiamy na gorąco kilka jego wypowiedzi związanych z tegorocznym festiwalem w Opolu: Całą winę za obecną sytuację ponosi prezydent miasta Opole Arkadiusz Wiśniewski. Gdyby nie podjął takiej decyzji, w zamian jubileuszu Maryli [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone