środa, 26 lipca 2017 r.  Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Wiadomości z tagiem Janek  RSS
Jan Karski nieznany. Waldemar Piasecki w "Xięgarni"

Dodano: 15.07.2017 15:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Był człowiekiem żyjącym pełnym życiem. Zdecydowanie nie był abstynentem - mówi o Janie Karskim w "Xięgarni" jego były sekretarz Waldemar Piasecki, dziennikarz i pisarz.

Tagi: Janek
Źródło: www.tvn24.pl

Słynny napad i "syndrom sztokholmski". Ethan Hawke gra w "Sztokholmie"

Dodano: 22.06.2017 11:41 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Napad z 1973 roku to jedno z najbardziej dramatycznych wydarzeń we współczesnej historii Szwecji. W Sztokholmie trwają zdjęcia do amerykańskiego filmu, który opowie o dramacie zakładników. To właśnie na podstawie ich przeżyć psychologowie opisali nowe zjawisko – syndrom sztokholmski. W rolę Janne Olssona wciela się amerykański gwiazdor filmowy Ethan Hawke. Partneruje mu szwedzka aktorka Noomi Rapace, która grała u boku Daniela Craiga w filmie "Dziewczyna z tatuażem". Film na ekrany kin ma wejść w przyszłym roku.

Źródło: www.rmf24.pl

Nie uwierzycie, z którym polskim aktorem spotkała się na planie zdjęciowym Penelope Cruz?!

Dodano: 02.06.2017 19:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Zaskoczeni? Penelope Cruz i Jan Wieczorkowski reklamują piwo! Hiszpańska piękność, Penelope Cruz, już po raz kolejny wzięła udział w kampanii piwa. Wraz z polskim aktorem, Janem Wieczorkowskim, gwiazda zaangażowała się w promocję znanej marki. W spocie reklamowym pierwszy raz mieliśmy też niepowtarzalną okazję usłyszeć, jak aktorka radzi sobie mówiąc po polsku: nie jest takie słodkie, jak myślisz - [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Krystyna Janda: W rządzie PiS-u jest wiele kobiet, ale one są innej płci niż ja

Dodano: 31.05.2017 16:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Biorąc udział w mszach i "czarnych protestach", Krystyna Janda wspiera polskie kobiety walczące o swoje prawa. Nie ze wszystkimi przedstawicielkami własnej płci jest jednak w stanie się identyfikować.

Źródło: rss.dziennik.pl

Krystyna Janda o rządzie: "Są w nim kobiety, ale chyba innej płci niż ja. Może jestem gorszego gatunku?"

Dodano: 31.05.2017 12:16 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda ostatnio gościła w programie #mówiąmi w Telewizji WP. Kamili Biedrzyckiej-Osicy opowiedziała o tym, dlaczego woli polskie kobiety od polskich mężczyzn.Chciałam powiedzieć polskim kobietom, że są wspaniałe, są mniejszymi egoistkami niż mężczyźni. Wolę polskie kobiety od polskich mężczyzn. Znów coś się dzieje, że wymieniamy tylko męskie nazwiska, nie podoba mi się to. W rządzie PiS-u jest tyle kobiet, ale ja nie mogę się z nimi identyfikować, one są innej płci niż ja. Może jestem gorszego gatunku?

Źródło: wp.tv

Polsat SuperHit Festiwal 2017 - dzień 2. Piękny występ Natalii Szroeder z Janem Klimentem i jego żoną [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 27.05.2017 22:48 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Natalia Szroeder zaprezentowała swój najnowszy utwór "Zamienię cię" na koncercie Radiowy Przebój Roku na Polsat SuperHit Festiwal. Na scenie towarzyszył jej Jan Kliment z żoną Lenką.

Krystyna Janda nie chce mediów publicznych w swoim domu. Aktorka wspiera apel Obywateli III RP

Dodano: 25.05.2017 9:40 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda nie zgadza się na obowiązkowe płacenie abonamentu na media publiczne. Aktorka poparła apel Obywateli III RP domagający się od nadawców płatnej telewizji wyłączenia wszelkich kanałów mediów państwowych.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kurski zapewnia, że w TVP nie ma cenzury. Krystyna Janda: Nieprawda. Mnie powiedziano wyraźnie że nic w TVP

Dodano: 23.05.2017 15:16 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Kurski, oburzony zarzutami o rzekomej cenzurze i "czarnej liście artystów, którzy mają zakaz wstępu do TVP, pozywa media, które zasugerowały mu takie praktyki. Tymczasem Krystyna Janda przekonuje, że na własnej skórze przekonała się, że w Telewizji Polskiej cenzurowanie "niepoprawnych" artystów jest faktem.

​Cannes oddaje dziś hołd Andrzejowi Wajdzie

Dodano: 21.05.2017 10:20 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Zrekonstruowany cyfrowo film "Człowiek z żelaza" Andrzeja Wajdy wieczorem zostanie pokazany w prestiżowej sekcji Cannes Classics. Projekcja odbędzie się w Pałacu Festiwalowym. Wezmą w niej udział m.in. Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Ryszard Bugajski, Paweł Pawlikowski, Małgorzata Szumowska, a także bliscy współpracownicy Andrzeja Wajdy, którzy pracowali z nim przy realizacji "Człowieka z żelaza" - grająca jedną z głównych ról Krystyna Janda i scenograf Allan Starski.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone