poniedziałek, 29 maja 2017 r.  Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wiadomości z tagiem Janek  RSS
Polsat SuperHit Festiwal 2017 - dzień 2. Piękny występ Natalii Szroeder z Janem Klimentem i jego żoną [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 27.05.2017 22:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Natalia Szroeder zaprezentowała swój najnowszy utwór "Zamienię cię" na koncercie Radiowy Przebój Roku na Polsat SuperHit Festiwal. Na scenie towarzyszył jej Jan Kliment z żoną Lenką.

Krystyna Janda nie chce mediów publicznych w swoim domu. Aktorka wspiera apel Obywateli III RP

Dodano: 25.05.2017 9:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda nie zgadza się na obowiązkowe płacenie abonamentu na media publiczne. Aktorka poparła apel Obywateli III RP domagający się od nadawców płatnej telewizji wyłączenia wszelkich kanałów mediów państwowych.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kurski zapewnia, że w TVP nie ma cenzury. Krystyna Janda: Nieprawda. Mnie powiedziano wyraźnie że nic w TVP

Dodano: 23.05.2017 15:16 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Kurski, oburzony zarzutami o rzekomej cenzurze i "czarnej liście artystów, którzy mają zakaz wstępu do TVP, pozywa media, które zasugerowały mu takie praktyki. Tymczasem Krystyna Janda przekonuje, że na własnej skórze przekonała się, że w Telewizji Polskiej cenzurowanie "niepoprawnych" artystów jest faktem.

​Cannes oddaje dziś hołd Andrzejowi Wajdzie

Dodano: 21.05.2017 10:20 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Zrekonstruowany cyfrowo film "Człowiek z żelaza" Andrzeja Wajdy wieczorem zostanie pokazany w prestiżowej sekcji Cannes Classics. Projekcja odbędzie się w Pałacu Festiwalowym. Wezmą w niej udział m.in. Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Ryszard Bugajski, Paweł Pawlikowski, Małgorzata Szumowska, a także bliscy współpracownicy Andrzeja Wajdy, którzy pracowali z nim przy realizacji "Człowieka z żelaza" - grająca jedną z głównych ról Krystyna Janda i scenograf Allan Starski.

„Czy te oczy mogą kłamać? Wieczór z Janem Pietrzakiem” w TVP2. Prowadzącym Marcin Wolski

Dodano: 20.05.2017 0:16 | 5 odsłon | 0 komentarzy

19 maja 2017 roku o godz. 22.20 telewizyjna Dwójka pokaże widowisko „Czy te oczy mogą kłamać? Wieczór z Janem Pietrzakiem”.

Tagi: Janek, Dwójka
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Peja/Slums Attack z klipem do utworu z Janem Borysewiczem

Dodano: 13.05.2017 18:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Album "Remisja" debiutował na najwyższym miejscu OLiS.

Tagi: Janek
Źródło: www.cgm.pl

Natalia Szroeder wygrała „Taniec z gwizdami” dzięki wsparciu przyjaciela? To zdjęcie jest na to dowodem

Dodano: 13.05.2017 15:39 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Mowa o znanym polskim piosenkarzu Dawid Kwiatkowski wspierał Natalię Szroeder Za nami finał siódmej edycji Tańca z gwiazdami. Kryształową Kulę wytańczyła Natalia Szroeder w parze z Janem Klimentem. Miała ogromne wsparcie fanów oraz swojego przyjaciela Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarz umieścił na swoim Instagramie zdjęcie, a dokładniej screena wiadomości. Dawid wysyłał SMS-y na Natalię, bo bardzo chciał, by wygrała [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marek Mikos w RMF FM: Chcę, żeby Stary Teatr w Krakowie nikogo nie ignorował

Dodano: 12.05.2017 16:28 | 8 odsłon | 0 komentarzy


"Chcę, żeby Stary Teatr zasługiwał na miano narodowego, żeby nikogo nie wykluczał i nikogo nie ignorował" - mówi w RMF FM Marek Mikos. "Gdy zostanę już oficjalnie nominowany - będę chciał jak najszybciej spotkać się z zespołem. Żebyśmy nie dowiadywali się o sobie różnych rzeczy z pośrednich źródeł" - dodaje laureat konkursu na dyrektora Narodowego Starego Teatru w Krakowie. "Z Janem Klatą poznaliśmy się w teatrze u Macieja Nowaka w Gdańsku, ale być może emocje spowodowały, że zapomniał i twierdzi, że mnie nie zna" - mówi Mikos. "Nie mam do...

Źródło: www.rmf24.pl

Ibisz przekonuje: "Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi"

Dodano: 06.05.2017 10:48 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Ibisz wciąż zaliczany jest do ulubieńców carycy Polsatu, Niny Terentiew. Dzięki temu może liczyć na dożywotni angaż w Tańcu z gwiazdami i rolę konferansjera na najważniejszych imprezach stacji. Oprócz tego spełnia się także w roli prowadzącego program Demakijaż. Jest to format, w którym przeprowadza długie, dosyć intymne rozmowy z najważniejszymi polskimi kobietami, zarówno z branży muzycznej, aktorskiej, jak i społecznej. Na podstawie doświadczeń z owych rozmów doszedł do wniosku, że gwiazdy mają podobne problemy, co nieznani publicznie ludzie. Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi. To te same problemy, świat pełen dramatów, które rozgrywają się na oczach milionów. Moim gościem będzie Otylia Jędrzejczak. Osiągnęła najwyższe sportowe szczyty i przeżyła największą możliwą tragedię. Jest mnóstwo kobiet z którymi chciałbym porozmawiać. Krystyna Janda ma przyjść, Edyta Górniak, Agata Buzek. Ta tacy kolejni wymarzeni goście.Oglądacie to?

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone