poniedziałek, 29 maja 2017 r.  Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wiadomości z tagiem Jerzy  RSS
Kryszak w Sopocie wyśmiał "dobrą zmianę": Marionetki, marionetki podrygują bezrozumnie

Dodano: 29.05.2017 11:21 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal nie brakowało odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Były również aluzje artystów kabaretowych do TVP i festiwal w Opolu, którego nie będzie. Ale prawdziwą furorę zrobił swoimi komentarzami Jerzy Kryszak, który na koniec zaśpiewał piosenkę "Marionetki" do melodii "Kawiarenki" Ireny Jarockiej.

Prowadzący Polsat Superhit Festiwal żartują z rządu i festiwalu w Opolu

Dodano: 28.05.2017 23:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Ale największy popis dał Jerzy Kryszak. Publiczność zachwycona! Żarty z rządu i Opola na Kabaretonie podczas Polsat Superhit Festiwal Trwa trzeci, ostatni już dzień sopockiego Polsat Superhit Festiwal. Na deskach Opery Leśnej widzieliśmy legendy polskiej muzyki, najbardziej popularnych wykonawców tego roku i tych, którzy są przyszłością rodzimej sceny muzycznej. Niedziela tradycyjnie należy do bloku kabaretowego. [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Bartłomiej Misiewicz będzie miał show w TV Republika, Joanna Lichocka i Jerzy Targalski ze stałymi programami

Dodano: 25.05.2017 21:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

TV Republika wprowadza trzy nowe programy do ramówki. Swoje miejsce dostają Joanna Lichocka (jako gość) i Jerzy Targalski (jako prowadzący) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Stawiamy na bieżący komentarz polityczny, bo on nam się sprawdza - mówi nam Dorota Kania, redaktor naczelna TV Republika.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kulczyk nie odstępowała Wałęsy na krok w Cannes. "Możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie!"

Dodano: 25.05.2017 12:30 | 7 odsłon | 0 komentarzy

To takie trochę lustro świata - powiedział reżyser Jerzy Skolimowski o Międzynarodowym Festiwalu w Cannes. W Dzień Dobry TVN Grażyna Torbicka rozmawiała z gwiazdami podczas prezentacji filmu Andrzeja Wajdy Człowiek z żelaza. Był to swoisty ukłon twórców festiwalu w stronę zmarłego kilka miesięcy temu reżysera. Na pokazie pojawili się Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Lech Wałęsa, Roman Polański i  wielu innych. Dominika Kulczyk, która nie opuszczała Wałęsy ani na chwilę stwierdziła:Jestem szczęśliwa, że kwiat polskiej kinematografii dziś przypomina, że mamy wiele do zaoferowania, możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie - zaznaczyła Dominika Kulczyk. Krystyna Janda, jedna z dwóch polskich aktorek w historii, które otrzymały Złotą Palmę, stwierdziła, że festiwal podobnie jak w 1990 roku wciąż ją zachwyca.Przyjechałam tutaj, jakby nic się nie zmieniło od lat 90-tych. Ta sama atmosfera, to samo zamieszanie na czerwonym dywanie, wszyscy krzyczą, wszyscy chcą zdjęcia. W tym roku było prościej, bo był z nami nasz prezydent Lech Wałęsa, blask naszych gwiazd zbladł. Za wszystkie aktorki trzymam kciuki, niech przyjadą wszystkie aktorki z Polski, w Polsce jest wysyp talentów. I wśród reżyserów, aktorów, scenografów, nie ma dla nich żadnych barier.Lech Wałęsa, nieco speszony, kolejny raz oddał hołd Wajdzie:Jestem spokojnym człowiekiem, samotnikiem,  jak widzę tylu ludzi, to trochę mnie i raduje, i niepokoi. Mieliśmy dobrych nauczycieli, Wajda uczył nas, ułożył nas, zachęcił mnie do walki. Powiedział też jak walczyć, roztropnie, mądrze i pokojowo. Zobaczcie, jak wyglądał polski dzień w Cannes.

​Cannes oddaje dziś hołd Andrzejowi Wajdzie

Dodano: 21.05.2017 10:20 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Zrekonstruowany cyfrowo film "Człowiek z żelaza" Andrzeja Wajdy wieczorem zostanie pokazany w prestiżowej sekcji Cannes Classics. Projekcja odbędzie się w Pałacu Festiwalowym. Wezmą w niej udział m.in. Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Ryszard Bugajski, Paweł Pawlikowski, Małgorzata Szumowska, a także bliscy współpracownicy Andrzeja Wajdy, którzy pracowali z nim przy realizacji "Człowieka z żelaza" - grająca jedną z głównych ról Krystyna Janda i scenograf Allan Starski.

Wojciechowska o ponownym "macierzyństwie": "Mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach globu!"

Dodano: 19.05.2017 13:40 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Martyna Wojciechowska jest matką 9-letniej Marysi, której ojcem jest podróżnik i nurek głębinowy Jerzy Błaszczyk. Ich związek niestety nie przetrwał zbyt długo. Rozstali się krótko po narodzinach ich jedynego dziecka. Martyna jednak przyznaje, że pod swoimi skrzydłami ma też kilkoro innych dzieci na całym świecie. Jednym z nich jest Kabula. 17-letnią dziewczynę kilka lat temu poznała dzięki realizacji Kobiety na krańcu świata w Tanzanii. Wojciechowskiej udało się zebrać 100 tysięcy złotych na jej edukację. Pieniądze wpłacili polscy widzowie. Podróżniczka w rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznała, że Kabulę traktuje jak córkę, a dla Marysi to po prostu siostra. Od jakiegoś czasu przyznaję, że mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach naszego globu.  Jestem mamą. Wiele uwagi i energii poświęciłam Kabuli, to dziewczyna, która studiuje w najlepszej prywatnej szkole, świetnie się uczy. Kiedy ją poznałam, mieszkała w ośrodku dla dzieci chorych na albinizm, za drutem kolczastym, bez szans na edukację. Dla mnie jest moją córką, nastoletnią. Marysia traktuje Kabulę jak swoją siostrę i wie o innych dzieciach w zakątkach naszego globu. Mówimy o tym, żeby kiedyś odwiedzić to jej adoptowane, przyszywane rodzeństwo.

"Koniec widzenia". Polska krótkometrażówka walczy w Cannes [WIDEO]

Dodano: 18.05.2017 15:05 | 8 odsłon | 0 komentarzy

"Koniec widzenia" to film, który będzie pokazywany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Producent Jerzy Rados i reżyser Grzegorz Mołda powiedzieli w "Dzień Dobry TVN", co trzeba zrobić, aby dostać się na taki festiwal.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Sieci kablowe wzywają do wstrzymania prac nad ustawą abonamentową. "Narusza zasady demokratycznego państwa prawa"

Dodano: 17.05.2017 21:33 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej apeluje do Stałego Komitetu Rady Ministrów o zamrożenie prac nad nowelizacją ustawy o opłatach abonamentowych. - Ministerstwo kultury działa wbrew obywatelom, którzy nie popierają przekazywania danych klientów płatnych telewizji - napisał Jerzy Straszewski, prezes PIKE.

Tagi: Polsat, Rada, Jerzy
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Nasze żony". Premiera spektaklu Wojciecha Pszoniaka w Teatrze Syrena [WIDEO]

Dodano: 07.05.2017 14:58 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W piątek (05.05) w Teatrze Syrena odbyła się premiera spektaklu „Nasze żony”. W obsadzie znaleźli się tak wybitni aktorzy jak Wojciech Malajkat, Jerzy Radziwiłłowicz oraz Wojciech Pszoniak, który jest jednocześnie reżyserem sztuki.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Klan" odcinek 3118. Jerzy ma nieślubne dziecko! Kim jest córka Chojnickiego?

Dodano: 26.04.2017 11:30 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zwrot akcji w życiu Chojnickich! Już w 3118. odcinku serialu "Klan" Jerzy odkryje, że ma nieślubne dziecko! Jak zareaguje na taka wiadomość? Co będzie z jego małżeństwem z Elżbietą?

Tagi: Jerzy
Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone