piątek, 22 września 2017 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Karolina Korwin  RSS
Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Maję Bohosiewicz: „Ona sama gdzieś tam tę aferę sprowokowała, ale…” [WIDEO]

Dodano: 08.09.2017 14:45 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Gwiazda komentuje całe zamieszanie Karolina Korwin Piotrowska o krytyce Mai Bohosiewicz Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że świeżo upieczona mama Maja Bohosiewicz wypoczywa na wakacjach. Maja pochwaliła się tym na swoim Instagramie, chyba nie sądząc, że jedno zdjęcie wywoła aż taką burze. Zapewne wszystko przeszłoby bez echa, gdyby nie fakt, że na [...]

Korwin Piotrowska o celebrytach: "Parę dup uratowałam"

Dodano: 06.09.2017 0:22 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska niedawno wydała książkę obnażającą rzeczywistość świata celebrytów. Co sądzi o przyjaźnieniu się z gwiazdami? "Za plecami się obgadują" - zapewnia.

Korwin Piotrowska o Dianie: "Ona była celebrity junkie, Karol okazał się wałem"

Dodano: 06.09.2017 0:19 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Po 20 latach od śmierci Diany gwiazdy i celebryci wspominają jej życie i śmierć. Czy była prawdziwą królową ludzkich serc? "To jest kobieta, która rozwaliła system" - przekonuje Karolina Korwin Piotrowska.

Korwin Piotrowska: "Politycy to banda idiotów, nie mam do nich szacunku"

Dodano: 06.09.2017 0:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska zaangażowała się w ruch Kultury Niepodległej. Dlaczego zdecydowała się poprzeć ten ruch? "Tam są bardzo różni ludzie o bardzo różnych poglądach" - przekonuje.

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN Style

Dodano: 05.09.2017 19:37 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Na jesiennej ramówce TVN Style, która odbyła się w restauracjach Mateusza Gesslera pojawiło się wiele gwiazd , wśród nich:Anna Lucińska, Urszula Chincz, Anita Werner Małgorzata Rozenek, Izabela Janachowska, Karolina Korwin Piotrowska, Kasia Bosacka, Magda Mołek, i wiele innych. Zobacz naszą galerię. Kto wypadł najlepiej?

Gwiazdy TVN Style promują jesienną ramówkę: Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Magda Mołek, Karolina Korwin Piotrowska

Dodano: 05.09.2017 12:50 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Wracają ulubione programy Polek Jesienna ramówka TVN Style 2017 Jesień na dobre zagościła w stacjach telewizyjnych. Od kilku dni na antenie wszystkich kanałów można oglądać kolejne sezony ulubionych programów Polaków, nie brakuje także nowości. Jako kolejna swoją ofertę na najbliższe miesiące zaprezentowała kobieca stacja TVN Style. Na jesiennej ramówce pojawiły się gwiazdy popularnego kanału, m.in.: [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Karolina Korwin Piotrowska: Krytycy piszą tak, żeby pokazać ludziom, że są głupi

Dodano: 10.08.2017 9:25 | 8 odsłon | 0 komentarzy

- Od pewnego czasu kompletnie przestano z ludźmi kina rozmawiać o ich pracy - poza festiwalami, spotkaniami autorskimi – mówi nam Karolina Korwin-Piotrowska, która w TVN Fabuła prowadzi nowy program "DKF" - adresowany do tych, którzy o kinie chcą wiedzieć więcej. Przy okazji rozmawiamy o poziomie krytyki filmowej w Polsce i zastanawiamy się, dlaczego rekomendacja kumpla jest ważniejsza od recenzji kogoś, kto zwie się dziennikarzem filmowym.

Źródło: rss.dziennik.pl

Korwin-Piotrowska broni się: "Nie wszyscy mnie atakują. Niektórzy mają klasę!"

Dodano: 07.08.2017 10:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska od 10 lat prowadzi Magiel towarzyski - program opowiadający o życiu celebrytów. W tym czasie sama stała się celebrytką, na przemian broniącą i krytykującą poczynania kolegów i koleżanek z branży. Dzięki temu zyskała sporo wrogów w show biznesie. Twierdzi jednak, że ataki na nią świadczą wyłącznie o atakujących. Portalowi www.przeAmbitni.pl zdradza, że nie z wszystkimi celebrytami żyje w stanie wojny.Atak świadczy o atakującym. Nie wszyscy mnie atakują. Z Antkiem Królikowskim skrzyżowaliśmy rękawice, ale porozmawialiśmy sobie o tym i zaproszę go do programu. Niektórzy mają klasę i pogadamy. Podchodzą do mnie, dzwonią, tłumaczą. Nadal mam swoje zdanie, ale widzę już, że ktoś czuje, że jest jakiś obciach. Są też tacy, którzy cię wyzywają od najgorszych na Facebooku.

Karolina Korwin Piotrowska zmieniła front! Nagle zaczęła bronić Patryka Grudowicza!

Dodano: 02.08.2017 20:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Jeszcze wczoraj nie pozostawiła na nim suchej nitki! Patryk Grudowicz tłumaczy się Korwin Piotrowskiej! Przypomnijmy, że zwycięzca 6 edycji programu Top Model Patryk Grudowicz zamieścił ostatnio w internecie swój niefortunny wpis, którym chciał "upamiętnić" Powstanie Warszawskie i oddać hołd powstańcom. Opublikował zatem swoje zdjęcie na tle Pałacu Prezydenckiego z wyświetlonym symbolem Powstania, dodając do niego [...]

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone