wtorek, 19 września 2017 r.  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Wiadomości z tagiem Kożuchowska  RSS
Kożuchowska: "Jako mała dziewczynka marzyłam o pracy w ZOO lub w drogerii!"

Dodano: 14.09.2017 12:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Kożuchowska lubi opowiadać o tym jak już jako dziecko wybrała dla siebie zawód. Podobno już w szkole podstawowej postanowiła, że zostanie aktorką. Wcześniej miała jednak naprawdę zróżnicowane plany na życie. Marzyła chociażby o pracy w ogrodzie zoologicznym lub w drogerii. Wyobrażacie sobie Małgosię sprzedającą kosmetyki?

Źródło: wp.tv

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza mają konflikt?! Czy to koniec długoletniej przyjaźni aktorek?!

Dodano: 14.09.2017 11:30 | 7 odsłon | 0 komentarzy


mały skandal nabrał poważnego charakteru Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza walczą o rolę Jakiś czas temu w TVP miał premierę spektakl Wojna moja miłość inspirowany życiem słynnej agentki Krystyny Skarbek. Po castingach, które trwały bardzo długo, rolę dostała wreszcie Małgorzata Kożuchowska, gwiazda serialu TVN Druga szansa. Jak podaje Życie na gorąco, dla aktorki było to [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Druga szansa". Małgorzata Kożuchowska o 4. sezonie: Pojawi się wątek sensacyjny i duże pieniądze [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 10.09.2017 11:34 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Już w poniedziałek, 11 września premiera 4. sezonu serialu "Druga szansa". Co wydarzy się w życiu Moniki Boreckiej? Nowe szczegóły ujawniła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Kożuchowska.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Kożuchowska namawia Karolaka, by wrócił do Kołakowskiej. Znów jej posłucha?

Dodano: 07.09.2017 19:50 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Gdy Tomasz Karolak na balu Fundacji TVN pojawił się w towarzystwie nowej partnerki, Pauliny Kwaśniewskiej, wielu dziwiło się, że krótko po rozstaniu z Violą Kołakowską spotyka się z kimś innym. Zniesmaczenia nie ukrywała przyjaciółka aktora, Małgorzata Kożuchowska.

Maria Nurowska ostro zaatakowała Małgorzatę Kożuchowską. Padły niecenzuralne słowa

Dodano: 07.09.2017 8:48 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W spektaklu telewizyjnym "Wojna, moja miłość" Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w rolę słynnej agentki Krystyny Skarbek. Jej kreacja spotkała się z ogromną krytyką ze strony Marii Nurowskiej. Pisarka jest autorką książki o Skarbek. "Sztuka jest okropnym kiczem, miesza fakty, przeinacza. Po ekranie snuje się kur*iszon, którego się po prostu nie lubi" - denerwuje się pisarka.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kożuchowska odnowi przysięgę ślubną!

Dodano: 06.09.2017 15:25 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jak podaje magazyn „Rewia” w tym roku para udała się na romantyczną kolację tylko we dwoje. Ukochany syn Jasio został w tym czasie z dziadkami. Kożuchowska zaplanowała nawet, jak spędzą 10. rocznicę w przyszłym roku.

Źródło: wp.tv

"Matka Polka" Kożuchowska radzi: "Czymś co scala związek są wspólne marzenia!"

Dodano: 05.09.2017 10:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Kożuchowska obchodziła niedawno dziewiątą rocznicę ślubu. Jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, a od blisko 3 lat mamą synka o imieniu Jan Franciszek. Mężczyzna dawniej pracował dla TVP i TVN-u jako dziennikarz, zrezygnował jednak z kariery w mediach i dość rzadko pojawia się w towarzystwie żony. Pięć lat temu założył firmę ochroniarską i głównie w tej dziedzinie się realizuje. Gosia zapewnia jednak, że… znajdują także czas na realizację wspólnych marzeń.Miłość - to wiadomo, jakaś konsekwencja, chęć znajdowania mimo wszystko konsensusu pomimo różnic zdań, jeśli takie są. Czymś, co scala i pomaga, są wspólne marzenia i wspólne ich realizowanie, dążenie do wspólnego celu. To pomaga i scala, daje też dużo frajdy.

Źródło: wp.tv

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie była szczęśliwsza. „To spełnienie moich marzeń!”

Dodano: 05.09.2017 9:59 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Co wprawiło ją w taką euforię? Małgorzata Kożuchowska zagrała Krystynę Skarbek Każdy aktor i każda aktorka ma swoją rolę-marzenie. Taką, która byłaby uwieńczeniem ich pracy, talentu i ambicji, spełnieniem wszystkich pragnień. Nie zawsze są to role Oscarowe czy wiekopomne, nie zawsze muszą być też odgrywane na wielkim ekranie - dla Małgorzaty Kożuchowskiej taką rolą było [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone