sobota, 22 lipca 2017 r.  Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Kogo  RSS
Wraca kultowy HIT sprzed lat! Zagra w nim gwiazda, która stawia jeden warunek!

Dodano: 19.07.2017 17:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kogo zobaczymy w nowych odcinkach? 13 posterunek wraca - kiedy nowe odcinki? Jak podaje Fakt, reżyser Maciej Ślesicki - twórca kultowego komediowego serialu 13 Posterunku - zamierza reaktywować swój hit sprzed lat. By to miało szanse powodzenia, zaczął od razu kontaktować się z aktorami, którzy występowali w oryginale – czytamy w Fakcie. Jedną z głównych [...]

Tagi: Kogo
Źródło: jastrzabpost.pl

"Diagnoza". Weronika Rosati dołączyła do obsady nowego serialu TVN! [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.07.2017 11:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Premiera "Diagnozy" już we wrześniu. Znamy głównych bohaterów, a teraz okazuje się, że do obsady dołączyła także Weronika Rosati. Kogo zagra?

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Gra o tron" - obsada. Sezon 7. z nowymi gwiazdami! Kogo zobaczymy w nowych odcinkach? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 14.07.2017 7:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Gra o tron" powraca, a wraz z nią ulubieni aktorzy widzów. Obsada 7. sezonu "Gry o tron" to zarówno dobrze znani, jak i nowi aktorzy. Sprawdź, kto dołączył, a kogo zabranie w obsadzie 7. serii "Gry o tron"!

Tagi: Kogo
Źródło: www.telemagazyn.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: Znamy kolejnych uczestników! Wśród nich Anna Dereszowska!

Dodano: 10.07.2017 13:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Kogo zobaczymy w jesiennej edycji show? Anna Dereszowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 Anna Dereszowska weźmie udział w hitowym programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Gwiazda na początku wcale nie była przekonana do tego pomysłu i podobno nie planowała przyjąć propozycji. Na szczęście znalazł się dobry duszek, który namówił ją do zdecydowania się na udział [...]

Obsada serialu „Diagnoza” na spotkaniu promocyjnym: Sonia Bohosiewicz, Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny

Dodano: 07.07.2017 17:13 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Kogo jeszcze zobaczymy w nowym hicie TVN? Obsada serialu Diagnoza TVN na konferencji prasowej Jesienią na antenie TVN pojawi się nowy serial Diagnoza z udziałem takich gwiazd jak: Sonia Bohosiewicz, Maja Ostaszewska, Antoni Królikowski, Maciej Zakościelny czy Adam Woronowicz. Serial będzie miał swoją premierę w jesiennej ramówce, ale już dzisiaj odbyło się spotkanie prasowe z twórcami [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Figura walczy o córki. Praca pomoże jej wyjść z kłopotów?

Dodano: 03.07.2017 18:19 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Kasia Figura od pięciu lat próbuje się rozwieść  z Kaiem Schoenhalsem, a końca sądowej batalii nie widać. Obecnie między nimi toczy się największa walka o opiekę nad córkami, Koko i Kaszmir. Aktorka udowodnić w sądzie, że także jest w dobrej sytuacji finansowej i potrafi sama utrzymać córki. Dlatego też wciąż szuka nowych propozycji zawodowych. Tych na szczęście jej nie brakuje.

Źródło: wp.tv

Kosi i Łajzol jako Jetlagz. Zobacz nowy klip

Dodano: 28.06.2017 19:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Członkowie JWP pracują nad newschoolowym albumem.

Tagi: Kogo
Źródło: www.cgm.pl

Popek odpowiada krytykom: "Jestem wyłącznie swoją twarzą. Kto jest twarzą Kurskiego?"

Dodano: 28.06.2017 8:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Anna Popek jest jedną z gwiazd, które najwięcej zyskały dzięki dobrej zmianie w TVP. Od czasu pierwszego pojawienia się Jacka Kurskiego w TVP, zadbała o to, by zyskać status ulubienicy prezesa. Dzięki temu szybko awansowała z pasma śniadaniowego do Świat się kręci. Udało jej się wygryźć nawet Agatę Młynarską z jej autorskiego programu. Popek otrzymała również trzy inne formaty o tematyce: seniorskiej, podróżniczej i kulinarnej. Dziennikarka oskarża jednak media konkurencyjne o zajadliwość i niepotrzebne złośliwości. Twierdzi, że nie otrzymała żadnej propozycji ze strony Telewizji Polskiej, mimo że składała propozycje nowych programów. Przypisywano mi z dużą zjadliwością funkcję twarzy Kurskiego. Jestem jednak wyłącznie swoją własną twarzą. Wszyscy, którzy tak wnikliwie przypatrywali się mojej podobno dobrze rozwijającej się karierze w czasie dobrej zmiany, jeśli naprawdę są zainteresowani tym, kto jest tą twarzą, to powinni się przyjrzeć, kto pracuje na antenie, kto naprawdę pojawia się najczęściej.Kogo nie lubi Popek? O kim mowa?

"Druga szansa" sezon 4. Magdalena Różczka dołączyła do obsady serialu. Kogo zagra?

Dodano: 26.06.2017 13:41 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Właśnie trwają prace nad 4. sezonem "Drugiej szansy". W nowych odcinkach zobaczymy także nowych bohaterów. Do obsady serialu dołączyła Magdalena Różczka. Kogo zagra?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone