sobota, 23 września 2017 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Kondrat  RSS
Marek i Antonina Kondratowie kupili luksusową willę! Wygląda jak pałac!

Dodano: 06.04.2017 8:38 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Para wyprowadza się z Krakowa! Marek Kondrat z żoną kupili dom we Francji Po ślubie, który wzięli we wrześniu 2015 roku, Marka Kondrata i Antoninę Turnau czekają kolejne zmiany. Na Żywo twierdzi, że para podjęła decyzję o wyprowadzce z kraju do południowo-zachodniej Francji. O tym, że Kondratowie planują zamieszkać za granicą mówiło się już kilka [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Znudzona Antonina Kondrat na 90. urodzinach Wajdy! Gdzie był Marek Kondrat?

Dodano: 07.03.2016 7:32 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Antonina Kondrat (27 l.) z trudem mogła opanować znudzenie. Jej miny podczas 90. urodzin Andrzeja Wajdy mówią same za siebie - to nie był dla niej atrakcyjny wieczór. Może dlatego, że jej mąż nie mógł jej towarzyszyć na widowni. Marek Kondrat (65 l.) brylował bowiem w tym czasie na scenie.

Źródło: interia.pl.feedsportal.com

Pierwsze tak romantyczne zdjęcia Antoniny Turnau i Marka Kondrata. Tyle czułości jeszcze nie widzieliśmy

Dodano: 11.02.2016 11:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Przytulanie, całowanie i świętowanie... Antonina Turnau i Marek Kondrat całują się w restauracji Na początku września jak grom z jasnego nieba pojawiła się informacja o tajnym ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau. Para postanowiła przypieczętować swoją miłość w obecności najbliższych. Chociaż w Krakowie pod jedną z restauracji czekali paparazzi, zakochani zdecydowali się zasłonić okna, a [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Tosia Turnau i Marek Kondrat nie szczędzą sobie czułości!

Dodano: 11.02.2016 9:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Marek Kondrat (65 l.) i Antonina Turnau (27 l.) są małżeństwem od kilku miesięcy. Para stroni jednak od celebryckich imprez i stara się wieść spokojne życie w Krakowie. Ich ulubionym miejscem spotkań jest oczywiście knajpa aktora reklamującego jeden z banków. To tam odbył się ich ślub, na który Kondrat przybył w dresie! Ostatnio paparazzi przyłapali ich na czułościach w tym ważnym dla nich miejscu! Zabawa musiała być przednia. Na jednym ze zdjęć Tosia ukróciła wszystkie spekulacje tabloidów, które sugerowały, że może być w ciąży. Gdyby tak było, raczej stroniłaby od trunków! Nie zmienia to jednak faktu, że na zdjęciach naprawdę widać, że bardzo się kochają!

Źródło: interia.pl.feedsportal.com

Co o ojcu myśli Antonina Kondrat

Dodano: 03.02.2016 14:45 | 39 odsłon | 0 komentarzy


- Tata jest niesłychanie odpowiedzialny i daje swoim bliskim duże poczucie bezpieczeństwa - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Antonina Kondrat o swoim ojcu, Grzegorze Turnale. - Jego największą pasją, poza muzyką jest motoryzacja - dodała.

Źródło: rss.feedsportal.com

Kondrat z młodą żoną przeprowadzą się do Portugalii

Dodano: 12.01.2016 15:43 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Po ślubie, który wzięli we wrześniu 2015 roku, Antoninę Turnau i Marka Kondrata czekają kolejne zmiany. Okazuje się, że para planuje budowę domu za granicą i wyprowadzkę. Gdzie zamieszkają?

Źródło: wp.tv

Marek Kondrat planuje wybudować dom w Portugalii?

Dodano: 12.01.2016 15:12 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Marek Kondrat zaprowadza kolejne zmiany w swoim życiu. Aktor niedawno ponownie się ożenił, teraz zaś planuje budowę domu w Portugalii. Czy wraz z żoną zamieszka tam na stałe?

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone