czwartek, 20 lipca 2017 r.  Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Wiadomości z tagiem Krystyna  RSS
Serial „Lifting” od sierpnia w Eska GO. Zagrają Tamara Arciuch, Joanna Moro i Monika Mariotti (zdjęcia)

Dodano: 13.07.2017 21:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W sierpniu br. w aplikacji Eska GO zadebiutuje serial komediowy „Lifting” oparty na hiszpańskiej sztuce teatralnej. Wystąpią w nim m.in. Tamara Arciuch, Joanna Moro, Krystyna Tkacz i Monika Mariotti - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wojna o spadek po wielkiej artystce! Kuba Sienkiewicz straci to, co mu się należy?

Dodano: 23.06.2017 10:12 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Będzie nieciekawie...  Kuba Sienkiewicz może stracić spadek po Krystynie Sienkiewicz Krystyna Sienkiewicz powiadała za życia, że Kuba Sienkiewicz jest jej ukochanym bratankiem i pociechą na stare lata. Adoptowana przez artystkę córka okazała się być twardym orzechem do zgryzienia, a ich kontakty nie były najlepsze, nic więc dziwnego, że to Kuba otrzymał cały spadek po zmarłej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Nergal odpowiada Krystynie Pawłowicz

Dodano: 19.06.2017 9:26 | 6 odsłon | 0 komentarzy


"Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców, niemieckich szmat..." Nergal do Pawłowicz Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz kolejny raz wzbudziła kontrowersje swoją aktywnością na portalu społecznościowym. Posłanka PiS w emocjonalnym wpisie postanowiła wymienić wszystkich, którzy, jej zdaniem, dokonują "zbrodni na naszej Europie". Diagnoza europejskiej rzeczywistości, przedstawiona przez panią poseł, rzeczywiście budzi przerażenie. Swój post Pawłowicz zaczyna od [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Piróg ostro o rządzie: "Ciemnogród. Zbiorowisko upośledzonych ludzi i zachłannych złodziei!"

Dodano: 09.06.2017 10:51 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Michał Piróg, podobnie jak Krystyna Jana czy Rafał Olbrychski, stał się aktywny politycznie po tym, jak Prawo i Sprawiedliwość przejęło władzę w Polsce. Nie kryje swojej niechęci do prawicowych polityków. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl poszedł o krok dalej. W naprawdę mocnych słowach opisał to, co się dzieje obecnie w Polsce.Obecny rząd jest ciemnogrodem, mamy zbiorowisko upośledzonych ludzi. Mają mówić tak jak jest w systemie, to patologia, to są sprzedajni ludzie. Mamy patologię umysłową w polskim rządzie. Nagabywanie biednych ludzi, okradanie biednego narodu, podsycanie ognia sensacyjnością. Jesteśmy rządzeni w państwie zachłannych złodziei. Dają pozorne ochłapy bogactwa.  Przesadził?

Źródło: wp.tv

Kontrowersyjne słowa znanej detektyw o sprawie Magdaleny Żuk

Dodano: 04.06.2017 22:41 | 8 odsłon | 1 komentarzy


Rozwiewa wątpliwości? Krystyna Kuźmicz nie wierzy w teorię o śmierci Magdaleny Żuk Krystyna Kuźmicz jest znanym, poważanym detektywem. W branży działa od dwudziestu lat; nim założyła własną agencję detektywistyczną, pracowała w policji pomagając przy sprawach zabójstw. Jak wyjawiła w wywiadzie dla Faktu, tylko to ją interesowało: tajemnica, szukanie dowodów i dążenie do rozwiązania. Kużmicz podczas [...]

Tagi: Krystyna
Źródło: jastrzabpost.pl

Krystyna Janda: W rządzie PiS-u jest wiele kobiet, ale one są innej płci niż ja

Dodano: 31.05.2017 16:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Biorąc udział w mszach i "czarnych protestach", Krystyna Janda wspiera polskie kobiety walczące o swoje prawa. Nie ze wszystkimi przedstawicielkami własnej płci jest jednak w stanie się identyfikować.

Źródło: rss.dziennik.pl

Krystyna Janda o rządzie: "Są w nim kobiety, ale chyba innej płci niż ja. Może jestem gorszego gatunku?"

Dodano: 31.05.2017 12:16 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda ostatnio gościła w programie #mówiąmi w Telewizji WP. Kamili Biedrzyckiej-Osicy opowiedziała o tym, dlaczego woli polskie kobiety od polskich mężczyzn.Chciałam powiedzieć polskim kobietom, że są wspaniałe, są mniejszymi egoistkami niż mężczyźni. Wolę polskie kobiety od polskich mężczyzn. Znów coś się dzieje, że wymieniamy tylko męskie nazwiska, nie podoba mi się to. W rządzie PiS-u jest tyle kobiet, ale ja nie mogę się z nimi identyfikować, one są innej płci niż ja. Może jestem gorszego gatunku?

Źródło: wp.tv

Kulczyk nie odstępowała Wałęsy na krok w Cannes. "Możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie!"

Dodano: 25.05.2017 12:30 | 16 odsłon | 0 komentarzy

To takie trochę lustro świata - powiedział reżyser Jerzy Skolimowski o Międzynarodowym Festiwalu w Cannes. W Dzień Dobry TVN Grażyna Torbicka rozmawiała z gwiazdami podczas prezentacji filmu Andrzeja Wajdy Człowiek z żelaza. Był to swoisty ukłon twórców festiwalu w stronę zmarłego kilka miesięcy temu reżysera. Na pokazie pojawili się Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Lech Wałęsa, Roman Polański i  wielu innych. Dominika Kulczyk, która nie opuszczała Wałęsy ani na chwilę stwierdziła:Jestem szczęśliwa, że kwiat polskiej kinematografii dziś przypomina, że mamy wiele do zaoferowania, możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie - zaznaczyła Dominika Kulczyk. Krystyna Janda, jedna z dwóch polskich aktorek w historii, które otrzymały Złotą Palmę, stwierdziła, że festiwal podobnie jak w 1990 roku wciąż ją zachwyca.Przyjechałam tutaj, jakby nic się nie zmieniło od lat 90-tych. Ta sama atmosfera, to samo zamieszanie na czerwonym dywanie, wszyscy krzyczą, wszyscy chcą zdjęcia. W tym roku było prościej, bo był z nami nasz prezydent Lech Wałęsa, blask naszych gwiazd zbladł. Za wszystkie aktorki trzymam kciuki, niech przyjadą wszystkie aktorki z Polski, w Polsce jest wysyp talentów. I wśród reżyserów, aktorów, scenografów, nie ma dla nich żadnych barier.Lech Wałęsa, nieco speszony, kolejny raz oddał hołd Wajdzie:Jestem spokojnym człowiekiem, samotnikiem,  jak widzę tylu ludzi, to trochę mnie i raduje, i niepokoi. Mieliśmy dobrych nauczycieli, Wajda uczył nas, ułożył nas, zachęcił mnie do walki. Powiedział też jak walczyć, roztropnie, mądrze i pokojowo. Zobaczcie, jak wyglądał polski dzień w Cannes.

Krystyna Janda nie chce mediów publicznych w swoim domu. Aktorka wspiera apel Obywateli III RP

Dodano: 25.05.2017 9:40 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda nie zgadza się na obowiązkowe płacenie abonamentu na media publiczne. Aktorka poparła apel Obywateli III RP domagający się od nadawców płatnej telewizji wyłączenia wszelkich kanałów mediów państwowych.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kurski zapewnia, że w TVP nie ma cenzury. Krystyna Janda: Nieprawda. Mnie powiedziano wyraźnie że nic w TVP

Dodano: 23.05.2017 15:16 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Kurski, oburzony zarzutami o rzekomej cenzurze i "czarnej liście artystów, którzy mają zakaz wstępu do TVP, pozywa media, które zasugerowały mu takie praktyki. Tymczasem Krystyna Janda przekonuje, że na własnej skórze przekonała się, że w Telewizji Polskiej cenzurowanie "niepoprawnych" artystów jest faktem.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone