niedziela, 23 lipca 2017 r.  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Wiadomości z tagiem Krystyna Janda  RSS
Krystyna Janda: W rządzie PiS-u jest wiele kobiet, ale one są innej płci niż ja

Dodano: 31.05.2017 16:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Biorąc udział w mszach i "czarnych protestach", Krystyna Janda wspiera polskie kobiety walczące o swoje prawa. Nie ze wszystkimi przedstawicielkami własnej płci jest jednak w stanie się identyfikować.

Źródło: rss.dziennik.pl

Krystyna Janda o rządzie: "Są w nim kobiety, ale chyba innej płci niż ja. Może jestem gorszego gatunku?"

Dodano: 31.05.2017 12:16 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda ostatnio gościła w programie #mówiąmi w Telewizji WP. Kamili Biedrzyckiej-Osicy opowiedziała o tym, dlaczego woli polskie kobiety od polskich mężczyzn.Chciałam powiedzieć polskim kobietom, że są wspaniałe, są mniejszymi egoistkami niż mężczyźni. Wolę polskie kobiety od polskich mężczyzn. Znów coś się dzieje, że wymieniamy tylko męskie nazwiska, nie podoba mi się to. W rządzie PiS-u jest tyle kobiet, ale ja nie mogę się z nimi identyfikować, one są innej płci niż ja. Może jestem gorszego gatunku?

Źródło: wp.tv

Krystyna Janda nie chce mediów publicznych w swoim domu. Aktorka wspiera apel Obywateli III RP

Dodano: 25.05.2017 9:40 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda nie zgadza się na obowiązkowe płacenie abonamentu na media publiczne. Aktorka poparła apel Obywateli III RP domagający się od nadawców płatnej telewizji wyłączenia wszelkich kanałów mediów państwowych.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kurski zapewnia, że w TVP nie ma cenzury. Krystyna Janda: Nieprawda. Mnie powiedziano wyraźnie że nic w TVP

Dodano: 23.05.2017 15:16 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Kurski, oburzony zarzutami o rzekomej cenzurze i "czarnej liście artystów, którzy mają zakaz wstępu do TVP, pozywa media, które zasugerowały mu takie praktyki. Tymczasem Krystyna Janda przekonuje, że na własnej skórze przekonała się, że w Telewizji Polskiej cenzurowanie "niepoprawnych" artystów jest faktem.

​Cannes oddaje dziś hołd Andrzejowi Wajdzie

Dodano: 21.05.2017 10:20 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Zrekonstruowany cyfrowo film "Człowiek z żelaza" Andrzeja Wajdy wieczorem zostanie pokazany w prestiżowej sekcji Cannes Classics. Projekcja odbędzie się w Pałacu Festiwalowym. Wezmą w niej udział m.in. Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Ryszard Bugajski, Paweł Pawlikowski, Małgorzata Szumowska, a także bliscy współpracownicy Andrzeja Wajdy, którzy pracowali z nim przy realizacji "Człowieka z żelaza" - grająca jedną z głównych ról Krystyna Janda i scenograf Allan Starski.

Ibisz przekonuje: "Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi"

Dodano: 06.05.2017 10:48 | 13 odsłon | 1 komentarzy

Krzysztof Ibisz wciąż zaliczany jest do ulubieńców carycy Polsatu, Niny Terentiew. Dzięki temu może liczyć na dożywotni angaż w Tańcu z gwiazdami i rolę konferansjera na najważniejszych imprezach stacji. Oprócz tego spełnia się także w roli prowadzącego program Demakijaż. Jest to format, w którym przeprowadza długie, dosyć intymne rozmowy z najważniejszymi polskimi kobietami, zarówno z branży muzycznej, aktorskiej, jak i społecznej. Na podstawie doświadczeń z owych rozmów doszedł do wniosku, że gwiazdy mają podobne problemy, co nieznani publicznie ludzie. Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi. To te same problemy, świat pełen dramatów, które rozgrywają się na oczach milionów. Moim gościem będzie Otylia Jędrzejczak. Osiągnęła najwyższe sportowe szczyty i przeżyła największą możliwą tragedię. Jest mnóstwo kobiet z którymi chciałbym porozmawiać. Krystyna Janda ma przyjść, Edyta Górniak, Agata Buzek. Ta tacy kolejni wymarzeni goście.Oglądacie to?

Źródło: wp.tv

Krystyna Janda żaliła się na kanapie Wojewódzkiego: "Piszą do mnie: Ty k*** ...

Dodano: 06.04.2017 12:03 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda: "Piszą do mnie: Ty k*** komunistyczna. Ja rozumiem, że k***, ale czemu komunistyczna?"

Źródło: polki.pl

Krystyna Janda u Wojewódzkiego o Maffashion: Kto to jest?!

Dodano: 05.04.2017 15:16 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Aktorka dosadnie opisała dzisiejszy show-biznes.

Źródło: www.kozaczek.pl

Janda u Wojewódzkiego: Piszą do mnie "Ty komunistyczna k**o". Zatrudniam pana, który co rano likwiduje hejty

Dodano: 05.04.2017 9:33 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Krystyna Janda przez zaangażowanie w sprawy polityczne naraża się na hejt ze strony osób popierających rządzącą partię. Jak sama przyznaje, chamskiej i agresywnej krytyki na jej profilu jest tak dużo, że musiała zatrudnić osobę do likwidowania tych wpisów.

Źródło: rss.dziennik.pl

Krystyna Janda o blogerkach u Kuby Wojewódzkiego. Nie będą zadowolone. Ujawniła też kulisy głośnej ciąży

Dodano: 05.04.2017 0:15 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Gorzko skomentowała Krystynę Pawłowicz. Drugim gościem był Jacek Kawalec Krystyna Janda u Kuby Wojewódzkiego Krystyna Janda była gościem ostatniego odcinka talk-show Kuby Wojewódzkiego. Aktorka odpowiedziała na pytania zarówno dotyczące jej pracy, jak i polityki czy show-biznesu. Zdradziła kilka ciekawostek. Zaczęło się od Bilguuna Ariunbaatara i historii z ciążą jego partnerki. Prowadzący zapytał, czy gwiazda zechciałaby [...]

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone