sobota, 23 września 2017 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Krzysztof  RSS
Gwiazdy pożegnały lato z Plejadą

Dodano: 20.09.2017 10:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

19 września w Zamku Królewskim odbyła się gala „Pożegnanie Lata z Plejadą. Białe noce Monaco". To charytatywna impreza organizowana przez Plejadę, z której dochód zostanie przekazany na konto Fundacji "Dajemy dzieciom siłę". Na imprezie pojawili się m.in. Dorota Rabczewska, Klaudia Halejcio, Elżbieta Romanowska, Maria Niklińska, Agata Młynarska, Katarzyna Sowińska, Dominika Gwit, Tomasz Olejniczak, Krzysztof Gojdź i [...]

Źródło: www.topstars.pl

Wijąca się po piasku partnerka Krzysztofa Rutkowskiego „realizuje interesujące projekty pełne przygód i niezapomnianych emocji!”

Dodano: 13.09.2017 9:21 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Maja Pilch nie zawodzi! Ufajdolona w piasku Maja Pilch Krzysztof Rutkowski najbardziej znany detektyw wszystkich Polaków, który nawet nieproszony o pomoc, angażuje się w rzekomą pomoc. Przypomnijmy, że Rutkowski wciął się nawet w wyjaśnianie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk. Przy tej okazji znakomicie rozreklamował światu swoją obecną partnerkę życiową -  Maję Plich. O kobiecie zrobiło się [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

10 proc. więcej na zarobki w TVP: po 40 tys. zł miesięcznie dla Holeckiej i Adamczyka, po 30 tys. zł dla Ziemca, Rachonia i Klarenbacha

Dodano: 11.09.2017 21:08 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W ub.r. wydatki Telewizji Polskiej na wynagrodzenia wzrosły w skali roku o 19,4 proc. do 402,6 mln zł, m.in. z uwagi na koszty programu odejść dobrowolnych. Danuta Holecka i Michał Adamczyk zarabiają w TVP po 40 tys. zł, a Krzysztof Ziemiec, Michał Rachoń i Adrian Klarenbach - po ok. 30 tys. zł miesięcznie. Podobnie byli wynagradzani czołowi dziennikarze spółki za jej poprzednich władz.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odcinek 1. sezon 8. Wygrał Krzysztof Antkowiak jako Stevie Wonder! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 10.09.2017 3:55 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Za nami 1. odcinek 8. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Który z uczestników poradził sobie najlepiej?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Gwiazdy jesiennej ramówki Polsatu

Dodano: 05.09.2017 0:16 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Ostatniego dnia sierpnia odbyła się prezentacja jesiennej ramówki telewizji Polsat. Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd stacji, m.in. Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Edyta Herbyś, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Szostak, Małgorzata Foremniak, Magdalena Stużyńska, Ewa Wachowicz, Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz, Kamil Durczok, Kacper Kuszewski i Rafał Maślak.

Źródło: www.topstars.pl

Antkowiak wydaje nową płytę. Będzie hit na miarę "Zakazanego owocu"?

Dodano: 04.09.2017 9:26 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Antkowiak zasłynął jako nastolatek, kiedy to wystąpił na festiwalu w Opolu z piosenką Zakazany owoc, która natychmiast stała się wielkim przebojem. Młody wokalista szybko zdobył ogromną popularność, grał koncerty w kraju i za granicą - w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Później na jakiś czas zniknął z sceny. Jak się okazało, nie poradził sobie z popularnością w tak młodym wieku. Obecnie dołączył do obsady ósmej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Na fali telewizyjnego rozgłosu postanowił również wydać płytę. Będzie to projekt muzyczny związany z twórczością Toma Waitsa. Cały czas nagrywam swoje rzeczy, będę niebawem wydawał płytę. To będzie album z piosenkami Toma Waitsa. Na razie nie mam czasu, aby ukończyć swój album. Odłożyłem to więc na później, zajmę się tym po programie. W międzyczasie koncertuję.Będzie hit na miarę Zakazanego owocu?

Źródło: wp.tv

"Joker". Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy teleturniej w Super Polsat! [ZDJĘCIA]

Dodano: 01.09.2017 8:35 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią rozpoczną się nagrania nowego teleturnieju. "Jokera" poprowadzi Krzysztof Ibisz, a wyemituje go stacja Super Polsat.

Tagi: Krzysztof
Źródło: www.telemagazyn.pl

Gwiazdy jesiennej ramówki Polsatu

Dodano: 01.09.2017 6:55 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Ostatniego dnia sierpnia odbyła się prezentacja jesiennej ramówki telewizji Polsat. Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd stacji, m.in. Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Edyta Herbyś, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Szostak, Małgorzata Foremniak, Magdalena Stużyńska, Ewa Wachowicz, Iwona Pavlovic, Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz, Kamil Durczok, Kacper Kuszewski i Rafał Maślak.

Źródło: www.topstars.pl

„Joker” nowym teleturniejem Super Polsatu. Poprowadzi go Krzysztof Ibisz

Dodano: 31.08.2017 21:15 | 14 odsłon | 0 komentarzy

W październiku 2017 roku ruszą nagrania do nowego teleturnieju wiedzowego „Joker”, który znajdzie się w ramówce Super Polsatu. Poprowadzi go Krzysztof Ibisz. - Ten gatunek programów na całym świecie jest podstawą ramówek i całe szczęście wrócił do polskich stacji telewizyjnych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Burzawa, producent nadzorujący „Jokera” z ramienia ATM Grupy.

Tagi: Krzysztof
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

52 letni Krzysztof Ibisz dostał nowy program! Dobra passa Piotrusia Pana trwa!

Dodano: 31.08.2017 20:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Jest niezniszczalny i nadal piękny! Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy teleturniej Krzysztof Ibisz główny gwiazdor Polsatu, wiecznie młody i piekny ulubieniec carycy telewizji Niny Terentiew poprowadzi nowy program w Super Polsacie. Okazuje się, że stacja planuje emisję polskiej wersji francuskiego teleturnieju "Joker". Uczestnicy będą walczyć w nim o maksymalną kwotę 50 tysięcy złotych. Według doniesień  portalu [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone