czwartek, 27 lipca 2017 r.  Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Krzysztofa  RSS
Juliusz Braun apeluje do Krzysztofa Czabańskiego: Proszę wydobyć sprawozdania z działalności TVP

Dodano: 21.07.2017 21:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Członek Rady Mediów Narodowych Juliusz Braun apeluje do szefa Rady, Krzysztofa Czabańskiego, by ten wyegzekwował od władz TVP sprawozdania z działalności za I i II kwartał 2017 roku. - Nie dostajemy ich, co jest naruszeniem przepisów, a w dodatku utrudnia nam pracę - mówi Wirtualnemedia.pl Braun.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Andrzej Chyra jako seryjny morderca. Zobacz zwiastun "Ach śpij kochanie"

Dodano: 15.07.2017 11:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Do sieci trafił zwiastun filmu "Ach śpij kochanie" w reżyserii Krzysztofa Langa. To oparta na faktach opowieść o seryjnym mordercy Władysławie Mazurkiewiczu. Główną rolę zagrał Andrzej Chyra.

Źródło: www.rmf24.pl

"Ach śpij kochanie". Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter w nowym thrillerze Krzysztofa Langa. Kto jeszcze pojawił się w obsadzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 13.07.2017 10:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter? Brzmi wybornie! W sieci właśnie pojawiła się pierwsza wideo zapowiedź nowego filmu Krzysztofa Langa pt. "Ach śpij kochanie", w którym główną rolę zagra Andrzej Chyra. Sprawdźcie, kto jeszcze pojawił się w obsadzie!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Kardashianka na Lazurowym Wybrzeżu w kostiumie kąpielowym polskiej marki! Znamy markę i cenę

Dodano: 12.07.2017 9:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Polscy projektanci idą w świat jak burza! Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki Wielka to radość widzieć, jak polscy projektanci zdobywają wielki świat show-biznesu. Polacy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród zagranicznych gwiazd. Ogromną fanką polskich marek jest między innymi Gigi Hadid. Modelka uwielbia stylizacje marki Kreist, tworzone przez Krzysztofa Stróżynę. Pamiętamy ją w kosmicznym [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Zostawił ją, bo się rozbierała? Kolejne rozstanie w show-biznesie!

Dodano: 11.07.2017 9:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Związek słynnej aktorki nie przetrwał kryzysu Ewa Skibińska i Krzysztof Mieszkowski rozstali się To już koniec dla związku Ewy Skibińskiej i posła Krzysztofa Mieszkowskiego. Para, która od dłuższego czasu zmagała się z poważnym kryzysem nie zdołała znaleźć wspólnego języka i ich drogi rozeszły się. O wszystkim poinformował Fakt, któremu udało się uzyskać informacje od osoby [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Ptaki śpiewają w Kigali" małżeństwa Krauze nagrodzone w Karlowych Warach! Nagrody dla najlepszych aktorek! [ZDJĘCIA]

Dodano: 10.07.2017 18:04 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Jowita Budnik oraz Eliane Umuhire zostały nagrodzone za najlepsze role żeńskie na MFF w Karlowych Warach za udział w filmie „Ptaki śpiewają w Kigali”, czyli ostatniej produkcji małżeństwa Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego. Obraz ten spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem polskiej i zagranicznej prasy. „Ptaki śpiewają w Kigali” pojawią się w polskich kinach 22 września.*

Źródło: www.telemagazyn.pl

Jowita Budnik i Elaine Umuhire najlepszymi aktorkami w Karlowych Warach

Dodano: 09.07.2017 12:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Odtwórczynie głównych ról w filmie Joanny i Krzysztofa Krauzów "Ptaki śpiewają w Kigali" - Jowita Budnik i Elaine Umuhire - zostały wybrane ex aequo najlepszymi aktorkami na 52. festiwalu w Karlowych Warach. Główna nagroda, Kryształowy Globus, powędrowała do czeskiego obrazu "Little Crusader", co w zgodnej opinii krytyków było sporym zaskoczeniem, gdyż film nie należał do faworytów.

Źródło: www.tvn24.pl

Polski film doceniony na festiwalu w Karlowych Warach. 2 aktorki z nagrodami!

Dodano: 08.07.2017 22:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę zakończył się 52. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach. Główną nagrodę zdobył „Mały Krzyżowiec” Vaclava Kadrnka. Statuetki za najlepszą rolę żeńską otrzymały wspólnie Jowita Budnik i Eliane Umuhire za role w filmie „Ptaki śpiewają w Kigali” Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze.

Źródło: www.rmf24.pl

"To arcydzieło". Film Krauzów faworytem czeskiego festiwalu

Dodano: 06.07.2017 19:16 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Premierowy pokaz filmu Joanny i Krzysztofa Krauzów "Ptaki śpiewają w Kigali" w Karlowych Warach, uczynił go jednym z faworytów do Kryształowego Globu. Tytuł zbiera świetne recenzje.

Źródło: www.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone