wtorek, 19 września 2017 r.  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Wiadomości z tagiem Kurski  RSS
Znamy zarobki gwiazd TVP! Jacek Kurski naprawdę dba o swoich podwładnych!

Dodano: 11.09.2017 15:40 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Te kwoty zwalają z nóg! Pracownicy Telewizji Polskiej nie mogą narzekać na zarobki W styczniu 2016 r. kiedy Jacek Kurski został prezesem Telewizji Polskiej, z ekranów zniknęli wspaniali dziennikarze tacy jak Piotr Kraśko, Beata Tadla, Agata Młynarska, Grażyna Torbicka, Maciej Orłoś... Na ich miejsce pojawili się nowi pracownicy. Burzliwych zmian było wiele, ale jedno zostało [...]

Tyle zarabiają gwiazdy Wiadomości. Kurski nie oszczędza?

Dodano: 11.09.2017 13:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Takich kwot się nie spodziewaliście.

Tagi: Kurski
Źródło: www.kozaczek.pl

„Pytanie na śniadanie” od listopada z wydaniem w niedzielę. „Transmisja także w internecie”

Dodano: 04.09.2017 20:57 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Z okazji 15-lecia Dwójkowego programu „Pytanie na śniadanie” prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że jeszcze w tym roku poranne pasmo zyska niedzielną emisję. Prawdopodobnie nastąpi to pod koniec listopada, a już teraz program ma być transmitowany w internecie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Marzena Paczuska formalnie nadal jest szefową „Wiadomości”. „Prezes Kurski przeprosił za ten styl”

Dodano: 30.08.2017 21:11 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Marzena Paczuska formalnie pozostaje szefową „Wiadomości” TVP1 do chwili swojego powrotu z urlopu. Później zarząd zaproponuje jej do wyboru dwa wysokie stanowiska w strukturach telewizji - taką informację przekazał Radzie Mediów Narodowych prezes TVP Jacek Kurski. Członkowie Rady krytycznie ocenili sposób przeprowadzania zmiany na stanowisku kierownika „Wiadomości”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski przedstawił kulisy zaciągnięcia 800 mln zł pożyczki od Skarbu Państwa. „Posunięcie ryzykowne, choć zgodne z prawem”

Dodano: 30.08.2017 20:46 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Pożyczka TVP nie będzie spłacana z abonamentu, chociaż jej spłata ściśle zależeć ma od abonamentowych wpływów - taką informację przekazał członkom Rady Mediów Narodowych prezes TVP, Jacek Kurski. Punkt poświęcony informacji w tej sprawie wprowadzono na wniosek członka Rady, Juliusza Brauna.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja Polska i Jacek Kurski pozywają „Fakt”: premie dla Joanny Klimek merytoryczne, 9 osób dostało wyższe

Dodano: 22.08.2017 21:04 | 12 odsłon | 0 komentarzy

„Fakt” ujawnił, że w ub.r. Joanna Klimek, ówczesna szefowa połączony biur koordynacji programowej i marketingu Telewizji Polskiej, otrzymała premie o łącznej wartości 60,8 tys. zł brutto. TVP i Jacek Kurski zapowiedzieli pozwanie dziennika za publikacje, podkreślając, że świadczenia dla Klimek były uzasadnione, a wyższe nagrody finansowe otrzymało w ub.r. dziewięciu innych pracowników firmy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski rządzi się na wakacjach w Egipcie! Polacy relacjonują jak się zachowuje: „Wszyscy pracownicy hotelu wiedzieli, że oto urlopuje wielki pan prezes TVP”

Dodano: 19.08.2017 22:15 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Mieszkał w Hiltonie i porządził sobie jak Faraon! Jacek Kurski z partnerką w egipskim Hiltonie Jacek Kurski na tegoroczne wakacje wybrał ekskluzywny hotel Hilton w egipskim kurorcie Marsa Alam. Jak wynika z relacji polskich wczasowiczów, którzy przebywali w tym samym miejscu, najpierw na wakacje przyleciała kochanka Kurskiego Joanna Klimek z synem, potem dołączył do niej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jacek Kurski wybrał się z kochanką na wczasy do Egiptu! Mieszkał w Hiltonie i porządził sobie jak Faraon!

Dodano: 19.08.2017 21:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Wygrzewał się na plaży w Egipcie wprowadzając swoje porządki!  Jacek Kurski z partnerką w egipskim Hiltonie Jacek Kurski na tegoroczne wakacje wybrał ekskluzywny hotel Hilton w egipskim kurorcie Marsa Alam. Jak wynika z relacji polskich wczasowiczów, którzy przebywali w tym samym miejscu, najpierw na wakacje przyleciała kochanka Kurskiego Joanna Klimek z synem, potem dołączył do [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jacek Kurski: wśród klientów Netii „Wiadomości” i „Teleexpress” mają o 60-70 proc. wyższą oglądalność niż wg Nielsena

Dodano: 17.08.2017 21:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski poinformował, że w pomiarze wśród klientów Netii „Wiadomości” i „Teleexpress” notują po 60-70 proc. wyższą oglądalność niż według badania Nielsen Audience Measurement. Podkreślił, że oba programy traciły tylko 1,4-1,8 proc. oglądalności, tyle że z miesiąca ma miesiąc.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Będę w stanie przekazać im wiedzę, którą zdobyłem na przestrzeni sześciu lat"

Dodano: 16.08.2017 12:48 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Choć dorobek muzyczny Michała zSpaka nie jest imponujący, władze TVP najwyraźniej uznały, że jest on już na tyle dojrzałym artystą, aby oceniać i uczyć innych. Piosenkarzowi w ciągu sześciu lat udało się wydać zaledwie jeden album. Jednak Jacek Kurski ma nadzieję, że doświadczenie jakie wokalista zdobył w X Factorze pozwoli przyszłym gwiazdom TVP podbić polski rynek muzyczny.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone