czwartek, 27 lipca 2017 r.  Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Kurski  RSS
Jacek Kurski: wydatki na premie od zarządu TVP zmalały o 38 proc., nie podajemy ich uzasadnienia

Dodano: 14.07.2017 20:55 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski w odpowiedzi na interpelację poselską poinformował, że wartość premii przyznawanych przez zarząd spółki zmalała w ub.r. o 37,8 proc. Kierownictwo nadawcy nie ma obowiązku uzasadniać, dlaczego nagradza konkretnych pracowników.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Stanecki, Bolechowski, Kurski i Staniszewski w nowym zarządem Związku Pracodawców Mediów Publicznych

Dodano: 13.07.2017 0:16 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Ukonstytuował się nowy zarząd Związku Pracodawców Mediów Publicznych. W jego skład wchodzą: prezes - Maciej Stanecki, wiceprezes - Przemysław Bolechowski oraz członkowie zarządu - Jacek Kurski i Mariusz Staniszewski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Siła przyciągania prowadzącego. Czyli dlaczego przez 20 lat oglądaliśmy "Jaka to melodia"

Dodano: 05.07.2017 16:26 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Gdy pada nazwa "Jaka to melodia" pierwszym skojarzeniem jakie przychodzi nam do głowy jest postać Roberta Janowskiego. Charyzmatyczny prowadzący z programem związany był od prawie 20 lat, ciężko wyobrazić sobie kogoś innego w jego roli. Jak się okazuje Jacek Kurski ma na ten temat inne zdanie.

Źródło: tuba.pl

Paweł Kukiz chce, żeby Rada Mediów Narodowych odwołała Jacka Kurskiego z TVP. Joanna Lichocka: Kurski ratuje festiwal w Opolu

Dodano: 28.06.2017 21:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Paweł Kukiz skierował do Rady Mediów Narodowych wniosek o odwołanie Jacka Kurskiego z funkcji prezesa Telewizji Polskiej. Jako uzasadnienie podał niekorzystne jego zdaniem warunki nowej umowy dotyczącej festiwalu w Opolu. - Wydaje mi się, że osądzanie Jacka Kurskiego już teraz za to, że ratuje festiwal w Opolu przed zniszczeniem z powodów czysto politycznych, a nie merytorycznych, jest przedwczesne - komentuje Joanna Lichocka, członkini RMN i posłanka PiS.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski z ukochaną szaleją na Martyniuku! Po prostu mistrzowie parkietu! [VIDEO]

Dodano: 26.06.2017 23:46 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Prezes nie usłyszał nawet jak wokal Zenka rozjechał się z playbackiem  Jacek Kurski z partnerką zabawili się na koncercie disco polo, był oczywiście Zenek Martyniuk Wszyscy pamiętamy rozbawionego prezesa TVP Jacka Kurskiego, tańczącego do skocznych piosenek swojego największego idola - Zenka Martyniuka. Przez twe oczy zielone - tu było już istne szaleństwo sylwestrowe w wykonaniu [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Klaszcze, tańczy, śpiewa…Tak Jacek Kurski bawi na festiwalu disco polo

Dodano: 26.06.2017 16:39 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Tego, że jest wielkim fanem muzyki rozrywkowej Jacek Kurski nigdy nie ukrywał. Film z jego udziałem podczas Śląskiego Festiwalu Disco Polo bije teraz rekordy popularności.

Źródło: rss.dziennik.pl

"25 lat disco polo". Jacek Kurski szaleje przy hicie Zenka Martyniuka [WIDEO]

Dodano: 26.06.2017 10:03 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Za nami wielka jubileuszowa impreza z okazji 25-lecia disco polo w Polsce. Wśród publiczności na stadionie Polonii w Warszawie znalazł się prezes TVP Jacek Kurski, który... bawił się doskonale.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Robert Janowski ostro skomentował „dobrą zmianę” w programie Jaka to melodia

Dodano: 26.06.2017 9:38 | 10 odsłon | 0 komentarzy


"Nie podpiszę się pod prowizorką" Robert Janowski krytykuje Jacka Kurskiego i Telewizję Polską Burza wokół programu Jaka to melodia? wciąż trwa i nie wygląda na to, żeby miała się prędko skończyć. Jacek Kurski robi wszystko, by uratować program, który w nowej formie ma szansę stać się spektakularną klapą i to jeszcze przed emisją - wciąż [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kayah nie wystąpi w Opolu! "Festiwal ma być we wrześniu. Mam wtedy bardzo zajęty miesiąc!"

Dodano: 23.06.2017 9:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek podano informację, że festiwal w Opolu jednak się odbędzie. Jacek Kurski i prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski, doszli do porozumienia. 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się we wrześniu. Kayah, od której zaczęła się afera z imprezą w tle, już ucina spekulacje i zapowiada, że nie zamierza wystąpić w imprezie prezesa.Z tego co wiem, to ma być wrzesień, a ja mam bardzo zajęty wrzesień. Mam trasę i mnóstwo koncertów. Nie będę miała czasu. Nie mam zielonego pojęcia o sobie myśli prezes – deklaruje w rozmowie z www.przeAmbtini.pl.

Źródło: wp.tv

Opole jednak w TVP! Jest oświadczenie! Tylko u nas nieznane dotąd szczegóły porozumienia!

Dodano: 20.06.2017 2:15 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Na jakich (czyich) zasadach odbędzie się festiwal? TVP i Opole zawarły porozumienie - nowa data festiwalu Na początku maja prezes TVP Jacek Kurski nie zgodził się na występ Kayah podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Na skutek tej decyzji w ciągu dwóch dni z imprezy wycofało się ponad 30 artystów, m.in.: Kasia Nosowska, Maryla Rodowicz, Piasek, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone