sobota, 22 lipca 2017 r.  Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Kurskiego  RSS
TVN szykuje wielki muzyczny festiwal! Wystąpią same największe gwiazdy

Dodano: 20.07.2017 16:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Znamy szczegóły Top of the Top 2017 w TVN Festiwal w Opolu ledwo wydostał się z jednych kłopotów, a tu na horyzoncie czekają kolejne. Po bojkocie, łańcuchu nieporozumień i kontrowersji oraz niezbyt trafionych decyzjach Jacka Kurskiego sytuacja wokół organizowanego przez TVP festiwalu wreszcie się uspokoiła. Wydarzenie odbędzie się wraz z początkiem jesieni (w Opolu, nie [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Trzeba być samobójcą zawodowym, żeby nie przyjąć takiej roli!"

Dodano: 11.07.2017 11:22 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W jednym z odcinków wystąpił Michał Czernecki, który wcielił się w Jacka Kurskiego. Aktor zapewnia, że swoją grą nie parodiuje prezesa Telewizji Polskiej, ale jedynie wyśmiewa absurdy związane z pełnieniem przez Kurskiego funkcji prezesa.

Źródło: wp.tv

Popek jest zazdrosna o byłego faceta? Ostrzega Odetę Moro: "Wybiera na partnerki osoby popularne!"

Dodano: 04.07.2017 9:51 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Odeta Moro od jakiegoś czasu spotyka się z byłym narzeczonym Anny Popek, Konradem Komornickim. Podobno Komornicki, który za czasów związku z Anią był zdecydowanym przeciwnikiem ślubów, przy Odecie zmienił zdanie. Popek po raz pierwszy skomentowała nowy związek byłego. Jej relacja z Konradem Komornickim przetrwała zaledwie kilkanaście miesięcy - para rozstała się w 2013 roku. Ulubienica Kurskiego podkreśla, że życzy Odecie jak najlepiej, jej zdaniem prawdziwa miłość jest bowiem wielkim skarbem. Obawia się jednak, że motywacją dla byłego szefa Biura Ochrony i Informatyki w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego może być coś innego.Życzę Odecie Moro jak najlepiej. Mam nadzieję, że ułoży im się szczęśliwie i obydwoje dopłyną do małżeńskiego portu. Mam tylko obserwację, że ten człowiek wybiera na swoje partnerki osoby znane, rozpoznawalne, mniej lub bardziej popularne. Mam taką obawę, że być może tym się kieruje.Popek jest zazdrosna o byłego faceta?

Źródło: wp.tv

Paweł Kukiz chce, żeby Rada Mediów Narodowych odwołała Jacka Kurskiego z TVP. Joanna Lichocka: Kurski ratuje festiwal w Opolu

Dodano: 28.06.2017 21:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Paweł Kukiz skierował do Rady Mediów Narodowych wniosek o odwołanie Jacka Kurskiego z funkcji prezesa Telewizji Polskiej. Jako uzasadnienie podał niekorzystne jego zdaniem warunki nowej umowy dotyczącej festiwalu w Opolu. - Wydaje mi się, że osądzanie Jacka Kurskiego już teraz za to, że ratuje festiwal w Opolu przed zniszczeniem z powodów czysto politycznych, a nie merytorycznych, jest przedwczesne - komentuje Joanna Lichocka, członkini RMN i posłanka PiS.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Anna Popek: nie jestem twarzą Jacka Kurskiego w TVP, inni występują częściej (wideo)

Dodano: 28.06.2017 20:55 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarka Telewizji Polskiej Anna Popek zaprzeczyła pogłoskom, jakoby jej kariera w TVP przyspieszyła z początkiem ub.r., kiedy zmieniły się władze spółki. Dodała, że ostatnio nie przyjęto kilku jej propozycji programów. - Przypisywano mi z dość dużą zjadliwością, jakobym miała być twarzą Kurskiego. Pracuję w telewizji od ponad 20 lat, więc w naturalny sposób stałam się twarzą telewizji publicznej - podkreśliła.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Popek odpowiada krytykom: "Jestem wyłącznie swoją twarzą. Kto jest twarzą Kurskiego?"

Dodano: 28.06.2017 8:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Anna Popek jest jedną z gwiazd, które najwięcej zyskały dzięki dobrej zmianie w TVP. Od czasu pierwszego pojawienia się Jacka Kurskiego w TVP, zadbała o to, by zyskać status ulubienicy prezesa. Dzięki temu szybko awansowała z pasma śniadaniowego do Świat się kręci. Udało jej się wygryźć nawet Agatę Młynarską z jej autorskiego programu. Popek otrzymała również trzy inne formaty o tematyce: seniorskiej, podróżniczej i kulinarnej. Dziennikarka oskarża jednak media konkurencyjne o zajadliwość i niepotrzebne złośliwości. Twierdzi, że nie otrzymała żadnej propozycji ze strony Telewizji Polskiej, mimo że składała propozycje nowych programów. Przypisywano mi z dużą zjadliwością funkcję twarzy Kurskiego. Jestem jednak wyłącznie swoją własną twarzą. Wszyscy, którzy tak wnikliwie przypatrywali się mojej podobno dobrze rozwijającej się karierze w czasie dobrej zmiany, jeśli naprawdę są zainteresowani tym, kto jest tą twarzą, to powinni się przyjrzeć, kto pracuje na antenie, kto naprawdę pojawia się najczęściej.Kogo nie lubi Popek? O kim mowa?

Robert Janowski ostro skomentował „dobrą zmianę” w programie Jaka to melodia

Dodano: 26.06.2017 9:38 | 10 odsłon | 0 komentarzy


"Nie podpiszę się pod prowizorką" Robert Janowski krytykuje Jacka Kurskiego i Telewizję Polską Burza wokół programu Jaka to melodia? wciąż trwa i nie wygląda na to, żeby miała się prędko skończyć. Jacek Kurski robi wszystko, by uratować program, który w nowej formie ma szansę stać się spektakularną klapą i to jeszcze przed emisją - wciąż [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jacek Kurski: oglądalność TVP Info zaniżona w pomiarze Nielsena, politycy PO nie mogą sobie pozwolić na bojkot

Dodano: 20.06.2017 20:57 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Według Jacka Kurskiego politycy Platformy Obywatelskiej nie zdecydują się na bojkot Telewizji Polskiej, ponieważ zapewnia ona dużo większy odzew niż stacje komercyjne. Prezes TVP podkreśla, że oglądalność TVP Info jest mocno niedoszacowana w pomiarze Nielsen Audience Measurement. - W rzeczywistości w szczytowym momencie ogląda ten kanał jednocześnie 1,3-1,5 mln widzów - informuje Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Festyn w Opolu powraca! Konkurs polskiej pieśni odbędzie się we wrześniu!

Dodano: 20.06.2017 13:39 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczny opolski festiwal jest dla Jacka Kurskiego i TVP z całą pewnością największym organizacyjnym wyzwaniem 2017 roku. Jak się jednak okazuje po długich zawirowaniach z jego organizacją festiwal w Opolu wraca do Opola!

Źródło: tuba.pl

Jacek Kurski: jeśli dziennikarze TVP bronią PiS, to równoważą proopozycyjny przechył większości mediów

Dodano: 19.06.2017 21:04 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego zmiany w firmie, które zaszły przez półtora roku pod jego kierownictwem, przyczyniły się do wzrostu pluralizmu na rynku mediów. Jeśli dziennikarze TVP próbują bronić partii rządzącej, to według Kurskiego tylko po to, żeby zrównoważyć „ten straszliwy proopozycyjny przechył, to bicie Prawa i Sprawiedliwości po głowie każdego dnia za byle co” w większości mediów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone