wtorek, 25 lipca 2017 r.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wiadomości z tagiem Maślak  RSS
Rafał Maślak brał udział w ustawkach?

Dodano: 20.07.2017 11:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak - juror programu Supermodelka Plus - w rozmowie z WP zdradza czy kiedykolwiek zdarzyło mu się umówić na tzw. ustawkę z paparazzi. Mister Polski przywołuje też zabawną sytuację z fotografami.

Źródło: wp.tv

Maślak o polskim "Vogue’u": "Na okładce mogłaby się pojawić modelka plus size!"

Dodano: 08.07.2017 10:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Po tym, jak rozwiązała się zagadka redaktora naczelnego polskiego Vogue’a, którym został Filip Niedenthal, przyszedł czas na dywagacje dotyczące okładki. Już wiadomo, że Agnieszka Szulim czynnie działa w tym temacie. Rafał Maślak z kolei nie ma nic przeciwko, by na okładce pojawiła się modelka plus size. Twierdzi, że byłoby to zgodne ze światowymi trendami.Na okładce polskiego Vogue’a mogłaby się pojawić modelka plus size. Nie jest to żadna bariera. Kwestia sylwetki nie ma aż takiego znaczenia. Musi być to zadbana sylwetka, nie niezdrowa otyłość – mówi dla www.przeAmbitni.pl.

Minge broni Maślaka: "On nie chciał być najpiękniejszy"

Dodano: 07.07.2017 9:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak i Ewa Minge spotkali się na planie nowego programu Polsatu. Wygląda na to, że od razu przypadli sobie do gustu. Minge postanowiła odwdzięczyć się byłemu Misterowi Polski. Projektantka zapewnia, że Maślak wcale nie jest pusty. Nigdy nie byłam za konkursami piękności. Nie chodzi o płeć. Zraziłam się do tych konkursów. Rafał trochę zmienił to postrzeganie. On nie chciał być najpiękniejszy, chciał być zauważony. Chciał zrobić coś, co przybliży go do realizacji marzeń, do świata medialnego. Udało mu się. Nie jest pusty.!

Źródło: wp.tv

Maślak ma stylistę? "Mam Kamila, który przynosi mi różne stylizacje!"

Dodano: 07.07.2017 8:55 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Trzy lata temu z tysiącem złotych w kieszeni pojawił się w Warszawie Mister Polski, Rafał Maślak. Od tamtej pory wiele się zmieniło, chętnie jednak wspomina ten moment. Zmienił się nie tylko status materialny Maślaka, ale również styl przedstawiciela ochotniczej straży pożarnej. Okazuje się, że Rafał korzysta z pomocy specjalistów.Mam Kamila, który przynosi mi różne stylizacje, i ja je sobie dobieram. Nie mam czasu, żeby chodzić po sklepach. On mi przynosi, razem konsultujemy i tak to wygląda. Wiele gwiazd działa na tej zasadzie.Stał się bardziej stylowy?

Źródło: wp.tv

Rafał Maślak wygryzł Zygmunta Chajzera z funkcji jurora w Supermodelce Plus Size? „To akurat nie był typ jego osoby do tej roli” [WIDEO]

Dodano: 04.07.2017 8:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Model chciałby porozmawiać z dziennikarzem Rafał Maślak wygryzł Zygmunta Chajzera? We wrześniu w Polsacie wystartuje program Supermodelka Plus Size. Będzie to odpowiednik doskonale znanego już Top Model, ale w wersji dla puszystych. Skład jurorski był bardzo starannie dobierany. Do tego stopnia, że początkowy juror Zygmunt Chajzer ostatecznie nie zagrzał posady w programie. Zastąpił go w ostatniej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Rafał Maślak znów przesuwa ślub: „Nie chcemy zrobić czegoś ze względu na to, że się śpieszymy” [WIDEO]

Dodano: 30.06.2017 4:46 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Kryzys w związku? Rafał Maślak weźmie ślub w 2018 roku Śluby gwiazd to jedne z najciekawszych imprez w show-biznesie. Jeszcze nie tak dawno "tak" mówili sobie między innymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan czy Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Cały czas oczekiwany jest ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń. Mister Polski 2014 od koniec zeszłego [...]

Co ze ślubem Rafała Maślaka i jego ukochanej?

Dodano: 28.06.2017 23:58 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak planował w tym roku poślubić Kamilę Nicpoń. Niestety, narzeczona modela na zaślubiny będzie musiała jeszcze poczekać. W rozmowie z WP celebryta tłumaczy dlaczego musiał przełożyć uroczystość.

Źródło: wp.tv

Rafał Maślak: Wizerunek ma znaczenie, ale ważniejsze jest posiadanie zasad oraz własnego zdania [WYWIAD]

Dodano: 28.06.2017 13:04 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak - Mister Polski 2014, model, uczestnik 2. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie, biznesmen. Jesienią zobaczymy go w nowej roli - został jednym z jurorów programu "#Supermodelka Plus Size". Dlaczego zdecydował się na to? Co według niego wniesie ten program do polskiej telewizji?

Źródło: www.telemagazyn.pl

"#Supermodelka Plus Size". Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak w obiektywie fotoreporterów [ZDJĘCIA]

Dodano: 28.06.2017 12:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje program „#Supermodelka Plus Size”. Wczoraj (27.06.2017) w restauracji Florentin odbył się press – junket z udziałem jurorów: projektantki Ewy Minge, pasjonata ludzkiego piękna, które potrafi zamknąć w fotografii - Emila Bilińskiego, jednej z pierwszych polskich modelek plus size Ewy Zakrzewskiej i oraz modela i Mistera Polski 2014 Rafała Maślaka. Zobacz, jak prezentowali się jurorzy nowego programu Polsatu!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Maślak wspomina biedę: "Przyjechałem z 1000 złotych do Warszawy. Nie miałem gdzie mieszkać!"

Dodano: 28.06.2017 9:37 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak po tym jak zadebiutował w show biznesie szybko rozpoczął poszukiwania wpływowych przyjaciół w branży. Pomocną dłoń wyciągnął do niego Krzysztof Gojdź. Mister Polski chwali się, że celebryta pozwolił mieszkać w swoim domu i jeździć swoim samochodem. Krzysztof Gojdź to świetny gość. Pomógł mi, jak nie miałem gdzie mieszkać po przyjeździe do Warszawy. Nie miałem gdzie mieszkać, spałem w hostelach, które kosztowały, a ja nie miałem pieniędzy, przyjechałem z tysiącem złotych do Warszawy.Prawdziwa przyjaźń?

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone