sobota, 27 maja 2017 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Marysia  RSS
"Wojenne dziewczyny" odcinek 13. Ewka czy Marysia? Która z nich umrze w ostatnim odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 25.05.2017 10:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Co wydarzy się w ostatnim, 13. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"? Czy Marysia zdoła uratować siebie oraz rodzinę, czy Irka odnajdzie narzeczonego, a miłość Ewy i Witka przetrwa?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Wojciechowska o ponownym "macierzyństwie": "Mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach globu!"

Dodano: 19.05.2017 13:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Martyna Wojciechowska jest matką 9-letniej Marysi, której ojcem jest podróżnik i nurek głębinowy Jerzy Błaszczyk. Ich związek niestety nie przetrwał zbyt długo. Rozstali się krótko po narodzinach ich jedynego dziecka. Martyna jednak przyznaje, że pod swoimi skrzydłami ma też kilkoro innych dzieci na całym świecie. Jednym z nich jest Kabula. 17-letnią dziewczynę kilka lat temu poznała dzięki realizacji Kobiety na krańcu świata w Tanzanii. Wojciechowskiej udało się zebrać 100 tysięcy złotych na jej edukację. Pieniądze wpłacili polscy widzowie. Podróżniczka w rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznała, że Kabulę traktuje jak córkę, a dla Marysi to po prostu siostra. Od jakiegoś czasu przyznaję, że mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach naszego globu.  Jestem mamą. Wiele uwagi i energii poświęciłam Kabuli, to dziewczyna, która studiuje w najlepszej prywatnej szkole, świetnie się uczy. Kiedy ją poznałam, mieszkała w ośrodku dla dzieci chorych na albinizm, za drutem kolczastym, bez szans na edukację. Dla mnie jest moją córką, nastoletnią. Marysia traktuje Kabulę jak swoją siostrę i wie o innych dzieciach w zakątkach naszego globu. Mówimy o tym, żeby kiedyś odwiedzić to jej adoptowane, przyszywane rodzeństwo.

"Wojenne dziewczyny" odcinek 12. Marysia znajduje schronienie dla rodziny. Ewka wpada w pułapkę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 15.05.2017 8:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Marysia postanowiła wyciągnąć ojca i siostrę z getta, ale to nie jest proste. Pomaga jej Ewka, która wkrótce sama będzie potrzebować pomocy. Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinku "Wojennych dziewczyn"!

Tagi: Marysia
Źródło: www.telemagazyn.pl

"Wojenne dziewczyny" odcinek 11. Czy dziewczyny staną przed sądem wojennym? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 07.05.2017 20:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Przed nami 11. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny". Ewka, Marysia i Irka za niesubordynację mogą stać przed sądem wojennym...

Tagi: Marysia
Źródło: www.telemagazyn.pl

Anna Jurksztowicz zostanie babcią

Dodano: 04.05.2017 18:58 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Anna Jurksztowicz długo czekała na wiadomość o przyszłym wnuku. Jej najstarsza córka Marysia, która rok temu wzięła ślub, spodziewa się dziecka. Bardzo to ucieszyło wokalistkę, ale i rodziców potomka. Swoją radość podziela też przyszły dziadek Krzesimir i wujek Radzimir. To już za miesiąc Marysia urodzi, ale nikt nie chce zdradzić płci dziecka. Wszystko w swoim [...]

Tagi: Marysia
Źródło: www.topstars.pl

"Wojenne dziewczyny" odcinek 10. Dziewczyny szantażują Dietricha! Marysia ma wieści o rodzinie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 30.04.2017 21:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dziewczyny nie cofają się przed niczym! Po kolejnych wstrząsających wydarzeniach muszą wziąć sprawy w swoje ręce! Co zrobią z Dietrichem, który załamał daną im obietnicę? Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Pierwsza miłość" odc. 2483: Aleksander dowiaduje się o romansie matki. Marysia i Kinga zostają wspólniczkami

Dodano: 18.04.2017 11:52 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Pierwsza miłość" powraca na antenę po świątecznej przerwie. W 2483. odcinku serialu Aleksander dowie się o dawnym romansie swojej matki. Wiadomość...

Źródło: teleshow.wp.pl

"Wojenne dziewczyny" odcinek 7. Marysia podejrzewana o kolaborację z Niemcami! Wda się w romans z Dietrichem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 10.04.2017 0:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Marysia świetnie mówi po Niemiecku i nie pierwszy raz nawiązała dobry kontakt z Niemcem. Czy to przyniesie jej kłopoty? Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"!

Tagi: Marysia
Źródło: www.telemagazyn.pl

"Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny". Nowa policjantka w zespole Stasiaka! Marysia już nie wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 28.03.2017 11:26 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Widzów serialu „Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny” czeka niespodzianka. Do obsady hitu Czwórki dołącza Jadwiga Gryn. Czy na długo zastąpi Marysię? W jakich okolicznościach się pojawi? Sprawdźcie, co wydarzy się w 65 odcinku serialu „Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny”.

Tagi: Marysia
Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone