wtorek, 25 lipca 2017 r.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wiadomości z tagiem Mensah  RSS
Omena Mensah zorganizowała dla dzieci w Ghanie warsztaty. Jej córka też pomaga!

Dodano: 23.07.2017 11:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Prezenterka doskonale wie, jak ważna jest edukacja i dostęp do niej, dlatego te kwestie stały priorytetem w działaniach Omenaa Foundation. W kwietniu z jej inicjatywy rozpoczęła się budowa szkoły dla dzieci ulicy w Temie w Ghanie, ale wciąż na ten cel potrzeba jeszcze ponad pół miliona złotych. Tymczasem nastoletnia córka Mensah wraz z innymi wolontariuszami prowadzi dla podopiecznych fundacji warsztaty geograficzne, przyrodnicze, sportowe i językowe.

Źródło: wp.tv

Omenaa buduje szkolę w Ghanie. "Chciałabym ją otworzyć za miesiąc"

Dodano: 21.07.2017 11:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kilka lat temu Omenaa Mensah postanowiła wybrać się w podróż do dalekiej Ghany, skąd pochodzi jej ojciec. Dziennikarka co jakiś czas wraca do ojczyzny swojego taty, gdzie angażuje się w pomoc dla biednych. W kwietniu z jej inicjatywy rozpoczęła się budowa szkoły dla dzieci ulicy w Temie w Ghanie, ale wciąż na ten cel potrzeba jeszcze ponad pół miliona złotych. Chciałabym otworzyć szkołę w Ghanie za miesiąc, ale to niemożliwe, trzeba zebrać ponad pół miliona, aby skończyć budowę. Kamień wmurowałam na początku kwietnia, codziennie z budowy dostaję wspaniałe raporty. Nauczyłam przyjaciół z Ghany bardziej europejskiego podejścia do spraw organizacyjnych i biznesowych.

Źródło: wp.tv

Omenaa Mensah, Kasia Glinka, Modny Tata i blogerki modowe we wspólnym projekcie [WIDEO]

Dodano: 20.07.2017 19:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Znamy szczegóły! Omenaa Mensah i gwiazdy w charytatywnej sesji dla marki James Button Omenae Mensah kilka lat temu po raz pierwszy odwiedziła Ghanę, skąd pochodzi jej ojciec. Trafiła do ośrodka Salezjanów Don Bosco dla dzieci z najbiedniejszych rodzin w Afryce. Poruszona ich losem gwiazda TVN postanowiła  pomóc w wybudowaniu dla nich szkoły. Założyła fundację Omenaa [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Omenaa Mensah zapewnia: "Z każdej działalności część pieniędzy przekazuję na moją fundację"

Dodano: 16.07.2017 9:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Omenaa Mensah od pewnego czasu bardzo angażuje się w działalność charytatywną na rzecz dzieci w Afryce. Zbiera pieniądze na naukę dla nich, chcąc w ten sposób zapewnić im lepszą przyszłość. Dziennikarka od 2014 roku jest prezesem fundacji, której celem jest pomoc biednym dzieciom z Ghany. Jednym z zadań realizowanych przez organizację jest budowa szkoły dla dzieci z ulicy.

Źródło: wp.tv

Omenaa Mensah przekonuje Polki: "Wakacyjne miłości nigdy nie kończą się dobrze!"

Dodano: 07.07.2017 9:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wakacje sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości, co widać również w naszym rodzimym show biznesie. Niektórzy dają sobie większą wolność zarówno w kwestiach finansowych, jak i obyczajowych.Większa wolność obyczajowa to również letnie romanse. Ich fanką nie jest Omenaa Mensah.W sferze romantycznej, w sferze marzeń i niespełnionej miłości - w tym kierunku mogłabym podróżować, bo wakacyjne miłości nigdy nie kończą się dobrze. Staram się być uśmiechnięta i zadowolona. Jest tyle tragedii dookoła, że jeśli się na to popatrzy, to wstyd jest narzekać.

Źródło: wp.tv

Omenaa Mensah: "Nie odmawiam sobie słodyczy. Nie dbam specjalnie o figurę!"

Dodano: 03.07.2017 9:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Omenaa Mensah tłumaczy, że nie stosuje żadnych diet, a w jej menu znajduje się to, na co aktualnie ma ochotę. Chwali się więc, że nie odmawia sobie słodyczy. Przypomina także, że kiedyś znacznie bardziej restrykcyjnie podchodziła do diety, nie przekładało się to jednak na wzrost zadowolenia z własnej sylwetki.Nie odmawiam sobie słodyczy, bo są niezbędne i cudowne. Nie dbam jakoś specjalnie o figurę. Kiedyś, gdy bardziej trzymałam dietę, wiecznie wydawało mi się, że coś jest nie tak. Gdy przestałam o tym myśleć, zaczęłam żyć, pracować i zajmować się wszystkimi ważnymi rzeczami, nagle ta figura dostosowała się do mnie. Jestem zadowolona ze swojej figury.

Tagi: Mensah
Źródło: wp.tv

Kasia Sokołowska pokazała swój luksusowy dom! Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

Dodano: 25.06.2017 8:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Stylowe wnętrza jurorki Top Model Dom Kasi Sokołowskiej. Jak mieszka? Jak mieszka Kasia Sokołowska? Jeśli kiedyś zastanawialiście się na tym, jak wygląda dom jurorki Top Model, spieszymy z odpowiedzią. Gwiazda pokazała stylowe wnętrza w programie Omeny Mensah Domy gwiazd na antenie Domo+. Sokołowska zaprosiła kamery do swojej willi nad Wisłą. W domu z trzema werandami [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Omenaa Mensah rezygnuje z telewizji? Zamieni ją na karierę w biznesie?! [WIDEO]

Dodano: 24.06.2017 19:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Tylko nam zdradza szczegóły swojego intratnego biznesu! Omenaa Mensah została deweloperem! Buduje osiedle w Trójmieście Omenaa Mensah od kilku lat bardzo dużą część życia poświęca swojej fundacji i działalności w Afryce. Gwiazda ma też ogromny instynkt do interesów i doskonale wie w co warto inwestować. Ma już firmę produkującą ekskluzywne meble, ale takiego biznesu się [...]

Tagi: Mensah, Tyler
Źródło: jastrzabpost.pl

Gwiazdy zdradzają z czym kojarzy im się smak praliny Raffaello: "Jak biorę ją do ust to się rozpływam!"

Dodano: 23.06.2017 13:25 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Początek wakacji nieodłącznie kojarzy się z doroczną imprezą marki Raffaello, która od lat zaprasza największe gwiazdy do wspólnej Inauguracji Lata.Już po raz piąty w otoczeniu bajkowej scenerii Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie zebrała się śmietanka polskiego show biznesu, aby wspólnie celebrować piękne chwile i przenieść się do świata zmysłowych doznań. W tym roku wydarzenie połączono również z obchodami jubileuszu 25-lecia marki.I tym razem gwiazdy nie zawiodły. Większość z nich postawiła na pastelowe stylizacje, które znakomicie komponowały się z romantyczną, kwiatową scenerią ogrodu. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się między innymi Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska, Tamara Arciuch, Julia Wróblewska i Magdalena Mielcarz. Przed obiektywami nie zabrakło też Anny Wendzikowskiej, Omeny Mensah i Weroniki Rosati.Nasza reporterka zapytała gości o to, jakie skojarzenia wywołują w nich praliny Raffaello.Jest to słodycz, która kojarzy mi się z absolutną aksamitnością i błogim rozpływaniem się. Jak biorę ją do ust to dokładnie tak się właśnie rozpływam - rozmarzyła się Tamara Arciuch.Smak Raffaello kojarzy mi się z lekkością, jest to rodzaj takiej małej chmurki - dodał partner aktorki, Bartek Kasprzykowski.Pralinkami zachwycała się też Magdalena Mielcarz: To moje ulubione słodycze. Po nich czuję się dobrze i nie mam poczucia winy. Taka mała, lekka przyjemność - oceniła gwiazda.Do fascynacji kokosowymi słodkościami przyznała się także Edyta Herbuś.Uwielbiam Raffaello - to jak jednoczą się ze sobą smaki, jak wgryzamy się w tę pyszną kuleczkę i później jest tak mięciutko, pysznie i rozkosznie. To jest mój ulubiony słodycz.Zobaczcie z czym jeszcze kojarzą się gwiazdom ich ulubione słodycze.

Omenaa Mensah: Lubię chodzić bez makijażu

Dodano: 07.05.2017 7:57 | 16 odsłon | 1 komentarzy

Dziennikarka lubi dać skórze odpocząć od ciężkiego makijażu telewizyjnego. Dlatego na co dzień używa jedynie błyszczyków oraz tuszu do rzęs. Gdy wyjeżdża do Ghany, w ogóle rezygnuje z makijażu. Uważa jednak, że dla kobiet pracujących w mediach make-up jest koniecznością. Omenaa Mensah jest zdania, że makijaż to niezwykle istotny element wizerunku każdej kobiety. Szczególnie ważny jest dla osób pracujących w mediach i show-biznesie, [...]

Źródło: adcity.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone