piątek, 28 lipca 2017 r.  Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Wiadomości z tagiem Michel  RSS
Ten obraz sprzedano za rekordową sumę. Trafi do Azji

Dodano: 22.05.2017 11:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

110,5 miliona dolarów - tyle zapłacił japoński biznesmen za obraz autorstwa Jean-Michel Basquiata. Tym samym dzieło stało się jednym z najdroższych w historii sprzedaży aukcyjnej. Płótno pojedzie wraz z nabywcą do jego rodzinnego miasta w Azji.

Tagi: Michel
Źródło: tvn24bis.pl

Od Buñuela do Hanekego. Festiwal, któremu kino zawdzięcza największych mistrzów

Dodano: 17.05.2017 18:50 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Dziś po raz 70. startuje jubileuszowy festiwal filmowy w Cannes i zarazem największe święto X Muzy na Starym Kontynencie. Patrząc na wielkie nazwiska tegorocznej imprezy- takie jak Michael Haneke, Roman Polański, Andriej Zwiagincew czy Michel Hazanavicius, pamiętajmy, że właśnie temu festiwalowi zawdzięczamy największych mistrzów kina. Począwszy od Buñuela i Felliniego poprzez Antonioniego, a nawet Amerykanina Scorsese, festiwal na Lazurowym Wybrzeżu daje początek wielkim karierom indywidualności kina.

Źródło: www.tvn24.pl

Jean-Michel Jarre zaprasza na polskie koncerty

Dodano: 04.04.2017 10:56 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W 2016 roku Ojciec Chrzestny Muzyki Elektronicznej, Jean-Michel Jarre, przyjechał do Łodzi i Katowic ze spektakularnym show, które zachwyciło jego fanów. W tym roku będzie można je obejrzeć 8 lipca w ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT i 9 lipca w TAURON Arenie Kraków.

Tagi: Michel, Muzyka
Źródło: wp.tv

Jerzy Trela w roli Boga w słuchowisku "Biblia Audio superprodukcja"

Dodano: 03.04.2017 15:26 | 23 odsłon | 0 komentarzy


Do obsady wyjątkowego słuchowiska "Biblia Audio Superprodukcja" dołączyli Franciszek Pieczka, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Robert Więckiewicz, Magdalena Cielecka, Antoni Pawlicki, Jan Englert oraz Ewa Błaszczyk. Również prymas Polski Wojciech Polak i Naczelny Rabin Polski Michel Schudrich wzięli udział w nagraniu, przeczytali fragment Księgi Wyjścia. Zakończył się właśnie kolejny etap prac. Twórcom udało się nagrać 50 godzin słuchowiska. Rolę Boga gra wybitny aktor Jerzy Trela.

Źródło: www.rmf24.pl

"MasterChef Junior". Anna Starmach i Michel Moran opowiadają, czym program różni się od dorosłego "MasterChefa" [WIDEO]

Dodano: 01.04.2017 15:47 | 9 odsłon | 0 komentarzy

28 marca w Warszawie odbyła się konferencja promująca drugi sezon programu „MasterChef Junior”. Na imprezie nie zabrakło jurorów programu, którzy chętnie pozowali na ściance i odpowiadali na pytania reporterów

Źródło: www.telemagazyn.pl

Michel Moran ujawnia kulisy aresztowania: „To był szok! Byłem deportowany!” [WIDEO]

Dodano: 31.03.2017 13:52 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Dramatyczna historia restauratora Michel Moran w Dzień Dobry TVN Kilka dni temu Super Express opisał dramatyczną historię Michela Morana, który czternaście lat temu trafił do aresztu za niepłacenie alimentów. Okazało się, że była żona Morana, od kiedy przeprowadził się do Polski, bardzo utrudniała mu kontakt z synem Andreą, wbrew orzeczeniu rozwodowemu, które gwarantowało mu widzenia [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Moran o niepłaceniu alimentów: "Dostałem rok więzienia i byłem deportowany!"

Dodano: 31.03.2017 9:44 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Michel Moran od kilkunastu lat mieszka w Polsce ze swoją drugą żoną.  Kilka dni temu Super Express opublikował artykuł, którym zdradził, że przed 14 laty kucharz trafił do aresztu za niepłacenie alimentów. Trafił tam dzięki wysłanemu za nim Europejskiemu Nakazowi Aresztowania. Odkąd Moran przeprowadził się do Polski, była żona zaczęła utrudniać mu kontakt z synem. Chociaż orzeczenie rozwodowe wydane przez francuski sąd gwarantowało restauratorowi spotkania z synem, była żona zaczęła mu je uniemożliwiać, tłumacząc to tym, że przecież przeprowadził się do innego kraju. Promowany przez TVN kucharz miał szansę wytłumaczenia się przed widzami w Dzień Dobry TVN.

Źródło: wp.tv

Michel Moran siedział w polskim areszcie!

Dodano: 30.03.2017 9:50 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Kucharz nie płacił alimentów  Michel Moran  podobno siedział w polskim więzieniu bo nie chciał płacić alimentów na dziecko. Kucharz i gwiazdor TVN twierdzi, że nie miał innego wyjścia. To był 2003 rok. Moje drogi z ówczesną żoną się rozeszły. Niestety, mimo wyroku sądowego na widzenia z synem, mój kontakt z dzieckiem został mocno ograniczony, bo [...]

Tagi: More, Michel
Źródło: www.flesik.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone