czwartek, 27 lipca 2017 r.  Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Mister Polski  RSS
Rafał Maślak brał udział w ustawkach?

Dodano: 20.07.2017 11:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak - juror programu Supermodelka Plus - w rozmowie z WP zdradza czy kiedykolwiek zdarzyło mu się umówić na tzw. ustawkę z paparazzi. Mister Polski przywołuje też zabawną sytuację z fotografami.

Źródło: wp.tv

Rafał Maślak znów przesuwa ślub: „Nie chcemy zrobić czegoś ze względu na to, że się śpieszymy” [WIDEO]

Dodano: 30.06.2017 4:46 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Kryzys w związku? Rafał Maślak weźmie ślub w 2018 roku Śluby gwiazd to jedne z najciekawszych imprez w show-biznesie. Jeszcze nie tak dawno "tak" mówili sobie między innymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan czy Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Cały czas oczekiwany jest ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń. Mister Polski 2014 od koniec zeszłego [...]

Rafał Maślak: Wizerunek ma znaczenie, ale ważniejsze jest posiadanie zasad oraz własnego zdania [WYWIAD]

Dodano: 28.06.2017 13:04 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak - Mister Polski 2014, model, uczestnik 2. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie, biznesmen. Jesienią zobaczymy go w nowej roli - został jednym z jurorów programu "#Supermodelka Plus Size". Dlaczego zdecydował się na to? Co według niego wniesie ten program do polskiej telewizji?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Maślak wspomina biedę: "Przyjechałem z 1000 złotych do Warszawy. Nie miałem gdzie mieszkać!"

Dodano: 28.06.2017 9:37 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak po tym jak zadebiutował w show biznesie szybko rozpoczął poszukiwania wpływowych przyjaciół w branży. Pomocną dłoń wyciągnął do niego Krzysztof Gojdź. Mister Polski chwali się, że celebryta pozwolił mieszkać w swoim domu i jeździć swoim samochodem. Krzysztof Gojdź to świetny gość. Pomógł mi, jak nie miałem gdzie mieszkać po przyjeździe do Warszawy. Nie miałem gdzie mieszkać, spałem w hostelach, które kosztowały, a ja nie miałem pieniędzy, przyjechałem z tysiącem złotych do Warszawy.Prawdziwa przyjaźń?

Rafał Maślak planuje "duże polskie" wesele! "Będzie impreza na 200 osób!"

Dodano: 17.06.2017 9:31 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od prawie trzech lat. Po kryzysach szeroko relacjonowanych w mediach, przyszedł czas na oświadczyny. Po ostatnich wakacjach na Zanzibarze Kamila mogła pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Termin ślubu nie jest jeszcze znany. Wiadomo jednak, że został zmieniony ze względu na pracę Maślaka na planie nowego programu Supermodelka Plus Size. Były Mister Polski zapewnia jednak, że jego narzeczona jest wyrozumiała. Mieliśmy parę sytuacji, które były bliskie kryzysowi, bo zaniedbywałem nieco sprawę, natomiast tutaj wszystko jest w normie. Będzie duże polskie wesele na dwieście osób. Wszystko jest OK. Obchodzę się z nią jak z jajeczkiem.Jedno jest pewne - uroczystość będzie relacjonowana przez Maślaka w sieci. Czekamy.

Maślak: "Moja kariera w Warszawie i otwarcie biznesu, to dla kolegów strażaków duża rzecz!"

Dodano: 13.06.2017 9:02 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze trzy lata temu nikt nie słyszał o ochotniczym strażaku z Gorzycy, Rafale Maślaku. Obecnie były Mister Polski nadrabia straty, wypowiadając się w mediach na każdy możliwy temat. Chętnie wraca jednak do swoich początków w Straży Pożarnej. Podzielił się refleksją z www.przeAmbitni.pl dotyczącą tego, jak postrzegają go koledzy z jednostki.Każdy miesiąc w moim życiu jest wielkim przełomem. Nie wiem, ile się zmieni. Szkoda, że nie jestem już czynnym strażakiem. Przymierzam zawsze mundur z moim nazwiskiem, wisi jeszcze i pasuje. Dla moich kolegów strażaków, moja kariera w Warszawie, otwarcie biznesu w centrum miasta, to duża rzecz. Ja przyjeżdżam do salonu wypić sobie kawkę i zaczepić klientki, salon to królestwo Kamili.

Źródło: wp.tv

Mister Polski 2016 miał wypadek motocyklowy! (ZDJĘCIA)

Dodano: 12.06.2017 10:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W jakim jest stanie?!

Źródło: www.kozaczek.pl

Mister Polski miał wypadek! Trafił do szpitala w Pabianicach

Dodano: 12.06.2017 7:30 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Nie wygląda to dobrze Jan Dratwicki miał wypadek na motorze Mister Polski 2016 Jan Dratwicki jest wielkim fanem motoryzacji. Na jego Instagramie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z podróży motocyklowych i fotografii samego motoru, który jest dumą i chlubą Dratwickiego. Wygląda jednak na to, że ryzykowne hobby wreszcie pokazało się naszemu misterowi od tej mniej przyjemnej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Maślak szuka menadżera do salonu paznokci! "Jestem dyktatorem!"

Dodano: 11.06.2017 11:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maślak po medialnym kryzysie w związku z Kamilą Nicpoń, postanowił zrekompensować jej te cierpienia otwierając własny salon stylizacji paznokci. Mister Polski 2014 chętnie chwali się, że "biznes kwitnie". Przy okazji szybko przekonał się, że to "sprawdzony" sposób, aby pozbyć się ukochanej na cały dzień.

Dlaczego Rafał Maślak przełożył swój ślub?

Dodano: 06.06.2017 15:23 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Weselne przygotowania Mister Polski postanowił odłożyć na później. Wszystko przez niespodziewaną propozycję pracy w programie "Supermodelka Plus Size", gdzie zastąpił w jury Zygmunta Chajzera. Jak donosi "Fakt", na szczęście narzeczona Maślaka, Kamila Nicpoń, jest wyrozumiała.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone