sobota, 27 maja 2017 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Muzyka  RSS
10. FMF zakończony. Przez tydzień Kraków stolicą światowej muzyki filmowej

Dodano: 25.05.2017 11:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Sześćdziesiąt premier światowych i jedenaście polskich, osiemnaście koncertów, cztery pokazy filmowe, w tym dwa z muzyką na żywo, pięćdziesięciu trzech kompozytorów i pięćset pięćdziesięciu wykonawców grających na przeszło sześciuset instrumentach – oto bilans zakończonego 10. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. W tygodniowym święcie muzyki i kina wzięło udział przeszło trzydzieści pięć tysięcy osób.

Źródło: www.rmf24.pl

Kto przyszedł na pokaz Jacoba z Project Runway? Kasia Burzyńska, Misheel Jargalsaikhan, Matka Kisio, Joanna Majstrak

Dodano: 24.05.2017 22:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Co zaprezentował projektant? Gwiazdy na pokazie Jacoba Bartnika Ostatnie dni obfitują w liczne wydarzenia modowe. Wczoraj swoją kolekcję zaprezentował duet MMC, natomiast dzisiaj mogliśmy podziwiać najnowszą kolekcję Jackoba Bartnika. Finalista Project Runway zaprezentował swoją najnowszą kolekcję prawie dwa lata po debiucie. W stylowych wnętrzach Nowego Świata Muzyki w Warszawie, na pokazie mocno inspirowanym latami 80-tym, i [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kino Polska Muzyka przypomni największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 23.05.2017 20:31 | 4 odsłon | 0 komentarzy

24 i 27 maja telewizja Kino Polska Muzyka wyemituje program poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego. W ten sposób stacja zamierza uczcić pamięć jednego z najważniejszych polskich artystów, który zmarł 22 maja.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Edyta Górniak na FMF 2017 zaśpiewała balladę z Titanica i zaczarowała publiczność! To po prostu trzeba usłyszeć [WIDEO]

Dodano: 22.05.2017 8:10 | 6 odsłon | 0 komentarzy


"My Heart Will Go On" skończyło już 20 lat Edyta Górniak na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie Za nami ostatni koncert tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Ukoronowaniem jubileuszowej, dziesiątej edycji festiwalu o międzynarodowym zasięgu i prestiżu była projekcja Titanica z muzyką graną na żywo przez orkiestrę Sinfonietta Cracovia. Dyrygował Ludwig Wicki. Trybuny TAURON Areny [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Edyta Górniak zachwyciła na FMF 2017! Spotkała się z trzykrotnym laureatem Oscara! „Co za emocje”

Dodano: 21.05.2017 11:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wyglądała jak milion dolarów Edyta Górniak na Festiwalu Muzyki Filmowej 2017 Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie to wielkie święto nie tylko dla fanów muzyki, ale też dobrego kina. Na jednej scenie cała plejada zagranicznych i polskich artystów wykonuje doskonale znane publiczności przeboje z największych kinowych hitów. Jednym z nich była piosenka Listen Beyonce promująca produkcję [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

FMF 2017: Natasza Urbańska w kreacji rodem z festiwalu w Cannes!

Dodano: 21.05.2017 11:20 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Mistrzowsko dobrała dodatki Natasza Urbańska na Festiwalu Muzyki Filmowej 2017 W Krakowie trwa właśnie Festiwal Muzyki Filmowej 2017. Do stolicy Małopolski przyleciały największe zagraniczne i polskie gwiazdy, które dla publiczności zgromadzonej w TAURON Arena wykonują największe filmowe przeboje. Jednym z gości sobotniego wieczoru, 20 maja, była Natasza Urbańska. Gwiazda na jubileuszowej gali zaśpiewała partię solową [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

FMF: Znamy laureatów konkursów!

Dodano: 21.05.2017 6:43 | 9 odsłon | 1 komentarzy


Robert Townson - jeden z najaktywniejszych producentów muzyki filmowej na świecie, założyciel słynnej wytwórni Varèse Sarabande i strategiczny partner Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie od jego drugiej edycji - został laureatem prestiżowego tytułu FMF Ambassador 2017. Tegoroczna statuetka FMF Young Talent Award powędrowała z kolei do polskiego kompozytora i sound designera - Pawła Górniaka.

Źródło: www.rmf24.pl

FMF: Spektakularne widowisko w Krakowie. Seria wyjątkowych występów

Dodano: 20.05.2017 12:26 | 4 odsłon | 0 komentarzy


​Warsztaty i panele w ramach 5. Forum Audiowizualnego, koncert Jeana-Michela Bernarda z cyklu "Cinematic Piano", spotkanie publiczności z trzykrotnym laureatem Oscara i światowej sławy DJ-em Giorgiem Moroderem, wreszcie spektakularne, oszałamiające "Dance2Cinema" w plenerze - tak różnorodnie i intensywnie spędziliśmy trzeci dzień jubileuszowego Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Źródło: www.rmf24.pl

FMF: "Niekończąca się opowieść" - światowa premiera filmu z muzyką Klausa Doldingera na żywo

Dodano: 19.05.2017 13:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy


„Nie przypuszczałem, że tak świetnie to zabrzmi. Miksy były lepsze niż w oryginalnym filmie!” – powiedział Klaus Doldinger wczoraj ze sceny, po światowej premierze filmu „Niekończąca się opowieść” z jego muzyką wykonywaną na żywo. Symultaniczny pokaz słynnej produkcji Wolfganga Petersena zakończył drugi dzień Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Źródło: www.rmf24.pl

10. FMF rozpoczęty! Muzyka Abla Korzeniowskiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Dodano: 18.05.2017 12:38 | 8 odsłon | 1 komentarzy


"Mamo, tato, dostałem klucze do miasta!" – krzyknął w stronę widowni Abel Korzeniowski, odbierając wczoraj na scenie honorowe wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego. Koncert monograficzny z muzyką filmową polskiego kompozytora zainaugurował jubileuszową, dziesiątą edycję Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone