niedziela, 24 września 2017 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Niemcy  RSS
Horror "To" podbija kina. Padł rekord

Dodano: 11.09.2017 20:22 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Niemal 120 milionów dolarów w pierwszy weekend obecności na ekranach amerykańskich film przyniósł remake głośnego horroru "To". To rekordowy wynik.

Tagi: Niemcy
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Sąd skazał Dodę za porysowanie samochodu Haidara

Dodano: 09.09.2017 8:06 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Niemal dwa lata ciągnęła się rozprawa w sprawie porysowania samochodu Emila Haidara przez Dodę. W piątek sędzia ogłosiła wyrok, w którym uznaje Dorotę Rabczewską za winną zarzucanych jej czynów. W mowie końcowej sędzia poinformowała, że jednym z najważniejszych dowodów w tej sprawie był fakt, że Dorota tuż po dokonaniu zniszczeń przyszła do Emila, żeby... mu się tym pochwalić.

Tagi: Emily, Niemcy
Źródło: wp.tv

Katarzyna Zielińska z siostrą na okładce magazynu dla kobiet. Ależ one są do siebie podobne!

Dodano: 06.09.2017 11:42 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Niemal jak dwie krople wody Katarzyna Zielińska z siostrą na okładce magazynu Katarzyna Zielińska niedługo przywita na świecie pociechę, a w ciąży wydaje się być coraz piękniejsza. W białej kreacji, która świetnie wyeksponowała zaokrąglony brzuszek Zielińska wyglądała jak marzenie, ale nie tylko na wielkich wyjściach przyjemnie na nią popatrzeć. Choć normalnie bardzo pilnuje swojej prywatności, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Eska Rock TV zastąpiła Hip Hop TV. „Będziemy bazować na marce radia”

Dodano: 01.09.2017 20:55 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W piątek, 1 września wystartowała Eska Rock TV, która zastąpiła Hip Hop TV. Niemal w 70 procentach będzie nadawała polską muzykę. - Wykorzystamy dobre doświadczenia współistnienia radia i telewizji pod tą samą marką - mówi dla Wirtualnemedia.pl Leszek Kozioł, wiceprezes Grupy ZPR Media.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kucharz księżnej Diany zdradził sekret jej szczupłej sylwetki! Co jadła? Jak odżywiała Williama i Harry’ego?

Dodano: 31.08.2017 15:50 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Po latach poznaliśmy jej wszystkie sekrety Co jadła księżna Diana? Jaką stosowała dietę? Księżną Dianę pokochały miliony ludzi na całym świecie, których uwiodła swoją otwartością, empatią, nienagannym stylem i sylwetką. Niemal każda Brytyjka chciała wówczas wyglądać tak, jak księżna Walii. W czy tkwił sekret jej nienagannej figury? Co jadła, które posiłki były dla niej najważniejsze [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Beata Kozidrak sprzedaje willę! Jest przerażona ostatnimi wydarzeniami!

Dodano: 31.08.2017 12:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Strach paraliżuje artystkę Beata Kozidrak sprzedaje dom w Hiszpanii Niemal każdego miesiąca dowiadujemy się z mediów o nowych atakach, w których giną zwykli obywatele. Niespełna dwa tygodnie temu, a dokładnie 17 sierpnia, miał miejsce kolejny incydent. Tym razem nieszczęśliwie padło na Barcelonę - miasto, które znane jest na całym świecie z otwartości, spontaniczności, serdeczności i [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Niemcy chcą zburzyć polski kościół? „Informacje „Wiadomości” TVP1 niesprawdzone, niepotwierdzone”

Dodano: 18.08.2017 20:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy

„Wiadomości” TVP1 w środę 16 sierpnia podały informację o planowanym zburzeniu polskiego kościoła w Essen.  Jeszcze tego samego dnia ks. Stanisław Budyn, rektor polskiej misji katolickiej w Niemczech napisał, że to niepotwierdzone informacje. - Rozmawiałem ze wszystkimi stronami uczestniczącymi w tym procesie, jestem pewien informacji - mówi dla Wirtualnemedia.pl Cezary Gmyz, korespondent TVP w Berlinie, który pracował przy tym materiale.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ulubienica Kurskiego: "Cieszę się, że dołączyłam do zacnej ekipy TVN Style!"

Dodano: 09.08.2017 9:51 | 8 odsłon | 0 komentarzy

O Annie Lucińskiej zrobiło się głośno dzięki szybkiemu awansowi w TVP. Niemal z dnia na dzień stała się prowadzącą jeden z flagowych programów śniadaniowych Telewizji Publicznej. Wygląda jednak na to, że był to tylko przystanek w drodze do TVN-u. Ulubienica Kurskiego przeszła do TVN Style, gdzie współprowadzić będzie program Pojedynek na modę. Głośno zachwyca się pracą w stacji: Nie będę sama, w programie jest też Kasia Michałowska i Dominika Roman. Cieszę się, że mogłam dołączyć do zacnej ekipy TVN Style. Czuję się jak w wielkiej rodzinie, przywitali mnie dobrze - chwali się w rozmowie z www.przeAmbitni.pl.Prezes TVP powinien czuć się zdradzony?

Źródło: wp.tv

Ostaszewska o odejściu z "Drugiej szansy": "Wątek Kożuchowskiej jest główny"

Dodano: 09.08.2017 9:37 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Na planie serialu Druga szansa spotkały się Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska. Grały tam siostry, z uwzględnieniem tego, że to Kożuchowska gra główną rolę. Ostaszewska zdecydowała się odejść z serialu. Niemal od razu pojawiły się plotki, że Ostaszewska zrezygnowała z roli Lidki ze względu na niechęć do Kożuchowskiej, podobno zresztą odwzajemnioną. Panie zdementowały doniesienia. Ostaszewska w rozmowie z www.przeAmbitni.pl twierdzi, że to nowe wyzwania zawodowe skusiły ją do przyjęcia innej roli serialowej.Proces przygotowywania serialu to poważna sprawa. Propozycję Diagnozy dostałam na rok przed rozpoczęciem zdjęć. Nie wiadomo było, czy Druga szansa będzie miała kolejny sezon. Wiadomo, że nie będę mogła być w dwóch serialach na raz. W Drugiej szansie jest główny wątek Małgosi Kożuchowskiej, mój się ładnie domknął i mogę iść w nowe. Zmiany są korzystne, nudzę się sama jako widz i pracując. A może znudziła jej się praca z Małgosią?

Będziecie w szoku! O tym co zrobili kibice Legii jest głośno na całym świecie!

Dodano: 03.08.2017 16:15 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Ależ to jest mocne!  Szokująca oprawa meczu Legii z Kazachstanem Podczas środowego meczu Ligi Mistrzów z kazachską FK Astaną kibice Legii Warszawa zaprezentowali poruszającą oprawę wspominającą Powstanie Warszawskie i mordowane w jego trakcie dzieci! Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zamordowali 160 tysięcy osób. Tysiące z nich stanowiły dzieci - to główny napis oprawy. Widać na niej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone