poniedziałek, 29 maja 2017 r.  Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wiadomości z tagiem Niny  RSS
Chodakowska promuje zdrowie koktajle w TVN-ie

Dodano: 29.05.2017 9:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska promuje aktualnie swoją nową książkę, zbiór przepisów na koktajle. W związku z tym pojawia się w mediach i opowiada o cudownych właściwościach posiłków w płynie. Zgodnie z tradycją, Dzień Dobry TVN chętnie służy za tubę promocyjną dla trenerki wszystkich Polek. Tak ostatnio wykorzystywała antenowy czas:Kolacja dwie godziny przed zaśnięciem. Obalam mit, że kolacji nie jemy po osiemnastej. Narażamy się na głodowanie i cierpienie naszego organizmu. Absolutnie zabraniam. Ma przestrzeni tygodnia powinnyśmy jeść od 150 do 200 różnych produktów. Jestem wielką fanką koktajli. Nikt nie ma czasu na przygotowanie posiłku. Te koktajle to są pełnowartościowe posiłki, są w nich warzywa i owoce. To wszystko trwa chwila moment. To posiłek też dla kobiet karmiących. Przekonała Was do wciągania przez słomkę śniadania, obiadu i kolacji? Polecamy zwrócić uwagę na minę Sołtysika podczas konsumpcji.

Źródło: wp.tv

"Nice Guys. Równi goście". Po profesorsku [RECENZJA]

Dodano: 27.05.2017 7:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy

„Nice Guys. Równi goście” powinni być pokazywani wszystkim młodym (starym w sumie też) adeptom sztuki filmowej, jako wzorzec wybornej komedii sensacyjnej. Efekt nie mógł być inny, wszak reżyser dzieła Shane Black zjadł zęby na tym gatunku. To spod jego ręki wyszedł skrypt „Zabójczej broni”, czyli filmu, który rozstawił kumpelskie sensacyjniaki. To wystarczająca rekomendacja.

Tagi: Black, Efekt, Niny
Źródło: www.telemagazyn.pl

Książę William próbował uratować nastolatka, ale było za późno….

Dodano: 26.05.2017 16:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Był świadkiem tragicznego wypadku Książę William sterował śmigłowcem ratowniczym Nikt chyba nie wątpi w to, że książę William będzie kiedyś doskonałym królem. Ma wszystkie cechy, których potrzeba by mądrze i sprawiedliwie kierować krajem - ma również wiele niespotykanych u książąt umiejętności. Jedną z nich jest licencja pilota. Jak zapewne wiecie, książę od kilku lat czynnie udziela [...]

Tagi: Niny
Źródło: jastrzabpost.pl

"48 godzin". Wielki przebój kinowy, czyli Nick Nolte i Eddie Murphy na tropie grasujących bandytów [RECENZJA]

Dodano: 26.05.2017 7:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Detektyw Cates i zwolniony warunkowo więzień Hammond mają dwie doby na wytropienie pary bandytów, którzy zbiegli z aresztu i grasują w chińskiej dzielnicy San Francisco.

Tagi: Wielka, Niny
Źródło: www.telemagazyn.pl

"Zraniona miłość" odcinek 14. Tevfik mówi Azize, że Cevdet ją zdradził! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 22.05.2017 14:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Tefvik nie przestaje działać na szkodę Cevdeta. Nikt nie wie, do czego jeszcze może się posunąć. Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku serialu "Zraniona miłość"!

Tagi: Niny, Zranione
Źródło: www.telemagazyn.pl

Znana modelka dała kosza Leonardo DiCaprio! Ujawniła kulisy zalotów aktora: „To dla niego totalnie nowe doświadczenie”

Dodano: 19.05.2017 17:37 | 9 odsłon | 1 komentarzy


Takiego scenariusza chyba nikt by się nie spodziewał Roxy Horner dała kosza Leonardo DiCaprio Związek Leonardo DiCaprio i Niny Agdal to już przeszłość? Para była ze sobą od czerwca 2016, dla aktora to już zdecydowanie za długo. Wszystko wskazuje na to, że w centrum zainteresowania Leonardo zalazła się teraz modelka Roxy Horner. Pech jednak chciał, że piękna [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

20 książkę nominowanych do Nagrody Nike 2017

Dodano: 18.05.2017 20:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Już po raz 21. jury Nagrody Literackiej Nike wybierze polską książkę roku. W czwartek ogłoszono listę 20 tytułów nominowanych w tegorocznej edycji najważniejszej nagrody literackiej w Polsce. Laureata Nike poznamy w październiku br.

Tagi: Niny, Nagroda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Poezja górą. Oto nominowani do Nagrody Literackiej Nike 2017

Dodano: 18.05.2017 15:22 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Listę książek nominowanych do Nagrody Literackiej Nike 2017 ogłoszono podczas otwartych w czwartek ósmych Warszawskich Targów Książki. Siedmiu finalistów poznamy we wrześniu, a laureata - 1 października.

Źródło: www.tvn24.pl

Śmierć Lucjana Mostowiaka w „M jak miłość”. Scenariusz uległ zmianie

Dodano: 16.05.2017 14:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Poznaliśmy plany producentów serialu Jak umrze Lucjan Mostowiak w M jak miłość? Jak podaje Świat Seriali producenci popularnego serialu M jak miłość wiedzieli o pogarszającym się stanie zdrowia Witolda Pyrkosza. Nikt jednak nie myślał o najgorszym. Podczas dwumiesięcznego pobytu w szpitalu, Pyrkosz nie został nawet wykreślony z grafiku planu zdjęciowego. Teraz, gdy wielka gorycz i [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone