sobota, 22 lipca 2017 r.  Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Ostaszewska  RSS
Ostaszewska o protestach: "Zamykanie się w swoich małych światach to egoizm"

Dodano: 21.07.2017 9:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej zaangażowanych społecznie osób publicznych. Walczy o prawa zwierząt, uczestniczy w protestach przeciwko wycince Puszczy Białowieskiej, a ostatnio także w manifestacjach w obronie niezawisłości polskiego sądownictwa. Gwiazda twierdzi, że zaangażowanie w tego typu akcje jest jej obowiązkiem jako osoby publicznej, która poprzez swoją rozpoznawalność może wpływać na postawy innych ludzi. Przypomina też, że każdy obywatel ma prawo do wypowiadania się w istotnych dla niego sprawach. To nasz obowiązek reagować, zwłaszcza w czasach, gdy nie dzieje się nic złego. Można się zamykać w swoich małych światach, choć zawsze jest to pewien rodzaj egoizmu. Żyjemy w czasach głębokiego kryzysu wartości i osoby publiczne powinny wykorzystywać to, że tysiące ludzi jest zainteresowanych tym, co mamy do powiedzenia, że możemy zrobić coś dobrego. To jest odpowiedzialność, dlatego się wypowiadam, dlatego walczę. Będę wspierać, Polki potrzebują solidarności, musimy walczyć o prawo do stanowienia o sobie, do niezależności, żebyśmy miały opiekę prawną i dostęp do medycyny.

Źródło: wp.tv

Ostaszewska zagra u Marka Koterskiego: "Uwielbiam jego filmy, oglądałam je dziesiątki razy"

Dodano: 19.07.2017 12:51 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że dobra passa aktorki trwa. W najbliższym czasie Maja pojawi się na wielkim ekranie w kolejnych produkcjach. 44-latka zagrała w najnowszym dziele Marka Koterskiego, Siedem uczuć. Ostaszewska wyznała, że od lat podziwia reżysera i marzyła o spotkaniu z nim na planie filmowym.

Źródło: wp.tv

Magda Cielecka, Maja Ostaszewska i Maciej Stuhr pod Sejmem wywołali burzę, a na koniec strzelili sobie selfie!

Dodano: 17.07.2017 1:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Na nich zawsze możemy liczyć! Magda Cielecka, Maja Ostaszewska i Maciej Stuhr z żoną protestowali przed Sejmem RP Maciej Stuhr,  Magda Cielecka, Maja Ostaszewska ten zestaw aktorski bezapelacyjnie zalicza się do najwybitniejszych w Polsce. Ta trójka fenomenalnych artystów to również wyjątkowi bojownicy o wolność i demokrację! Maja Ostaszewska i Radek Pestka wzięli udział w Paradzie [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Maja Ostaszewska zagra główną rolę w serialu „Diagnoza”. "Scenarzyści pisali ten serial z myślą o mnie"

Dodano: 14.07.2017 19:01 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Aktorka przyznaje, że z niecierpliwością czeka na start nowego serialu i ma nadzieję, że widzowie od pierwszego odcinka zżyją się z bohaterami, a co za tym idzie – będą regularnie śledzić ich losy. Maja Ostaszewska zdradza, że w „Diagnozie” równolegle będą toczyły się dwa wątki – medyczny i kryminalny. Ją samą do udziału w tej produkcji przekonał nie tylko znakomity scenariusz, lecz także profesjonalna ekipa filmowa i fantastyczna obsada.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

T: Ostaszewska chwali się główną rolą: "To fantastyczne wyzwanie. Pojawiają się kolejne sezony!"

Dodano: 12.07.2017 16:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Już wkrótce na antenie stacji TVN będzie można oglądać nowy serial pt.: „Diagnoza” opowiadający o życiu lekarzy i pacjentów z wątkiem kryminalnym w tle. Przy okazji promocji swojej najnowszej produkcji udało nam się spotkać z obsadą, w tym z Mają Ostaszewską.

Źródło: wp.tv

Maja Ostaszewska zagra Edytę Górniak w filmie biograficznym o wokalistce? [WIDEO]

Dodano: 12.07.2017 8:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W jednym z wywiadów Edyta Górniak powiedziała, że chciałaby, aby Maja Ostaszewska wcieliła się w jej postać w ewentualnym filmie biograficznym. Co na to aktorka?

Źródło: www.telemagazyn.pl

To Maja Ostaszewska zagra Edytę Górniak? Aktorka komentuje: „To chyba nieoficjalne, ale…”

Dodano: 10.07.2017 22:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Powstaje film o gwieździe? Maja Ostaszewska zagra Edytę Górniak? W Polsce na próżno szukać drugiej takiej gwiazdy jaką jest Edyta Górniak. Artystka osiągnęła w kraju wszystko to, co mogła, zyskała popularność za granicą, a jej życie prywatne to gotowy scenariusz na film. Nic więc dziwnego, że już jakiś czas temu padł pomysł sfilmowania biografii gwiazdy. [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Ostaszewska zagra Górniak? "To nieoficjalne. Chyba jestem za stara"

Dodano: 09.07.2017 8:34 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak ma o sobie dosyć wysokie mniemanie. Nie zaskoczył nas więc fakt, że marzy o tym, by powstał film o jej życiu. Ostatnio głośno uznała, że tak fascynująca biografia nie powinna się zmarnować i obecnie rozważa kandydatury do głównej roli. Pomysł Edyty dla www.przeAmbitni.pl skomentowała Maja Ostaszewska. Wyraźnie ucieszyła ją medialna propozycja Górniak, poddaje jednak w wątpliwość, czy wybór powinien paść na nią.Podobno tak powiedziała, że mam ją zagrać. Ma nieziemski głos, jest wybitną artystką. Będzie musiał być playback, bardzo jest mi miło, że tak powiedziała, to urocze. My się kiedyś poznałyśmy, rozmawiałyśmy, jest mi bardzo miło. To chyba nieoficjalnie, chyba jestem za stara, żeby grać ją młodziutką. Ona ma jedyny, niepowtarzalny głos. Chcielibyście zobaczyć Maję… w roli Edyty?

Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka pokazują, jak modnie ubrać się po 40stce?

Dodano: 08.07.2017 13:32 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zobaczcie!

Źródło: www.zeberka.pl

Ostaszewska o krytyce rządu: "Dostaję groźby, ale należy stawać w obronie wartości"

Dodano: 08.07.2017 11:32 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd, które są mocno zaangażowane politycznie. Zaczęło się od walki o prawa kobiet, teraz jednak chętnie włącza się w inne inicjatywy, takie jak chociażby obrona Puszczy Białowieskiej. Maja, podobnie jak Magdalena Cielecka, przyznaje, że krytyka rządu ściągnęła na nią falę hejtu.Dla Mai jednak groźby, to żadna bariera nie do pokonania. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznała, że nie zrezygnuje z wyrażania własnego zdania i obrony wyznawanych wartości. Dostaję groźby. Miałam silną faję hejtu. Myślę, że w czasach, kiedy mam kryzys wartości, to bardzo ważne, żeby osoby publiczne zabierały głos. Należy zawsze stawać w obronie wartości, tak jestem wychowana, w to wierzę i będę temu wierna, bez względu na to, czy to się komuś podoba, czy nie. Nie chcę nikogo oceniać, kto się nie wypowiada, pewnie jest to podyktowane lękiem, wygodą. Dla mnie najbardziej smutny jest oportunizm. Bardziej rozumiem lęk. Pewnie motywacje są jednak różne.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone