piątek, 22 września 2017 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Ostaszewska  RSS
Producentka "Diagnozy": "Maja Ostaszewska jest wybitną aktorką"

Dodano: 17.08.2017 11:18 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Choć emisja premierowego odcinka Diagnozy jest zapowiedziana na 4 września, widzowie już są zapewniani, że to "jesienny hit stacji". TVN robi wszystko, by Maja Ostaszewska została najważniejszą gwiazdą stacji, przyćmiewając Małgorzatę Kożuchowską.

Źródło: wp.tv

Ostaszewska: " Jest grono aktorów, którzy ciągle grają te same role"

Dodano: 14.08.2017 13:36 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska od wielu lat z powodzeniem odnajduje się w serialowych kreacjach. W tym sezonie stacja TVN promuję aktorkę na jedną ze swoich czołowych gwiazd. Już niedługo zadebiutuje serial, w którym ostaszewska gra główną rolę. To właśnie dla Diagnozy aktorka zrezygnowała z grania w innej hitowej produkcji TVN-u, Drugiej Szansie. Maja wielokrotnie zapewniała, że decyzja nie była podyktowana niechęcią do Małgorzaty Kożuchowskiej. W rozmowie z serwisem PrzeAmbitni opowiedziała, czym różni się gra w "Diagnozie" od roli w "Drugiej Szansie". Przy okazji Ostaszewska zarzuciła kolegom z branży, że dają się zaszufladkować i ciągle grają podobne role do poprzednich.

Źródło: wp.tv

Ostaszewska zapewnia: "Nie mam potrzeby podlizać się całemu światu"

Dodano: 12.08.2017 10:25 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Edward Miszczak podczas konferencji nowego serialu zapowiedział produkcję jako "najlepszy serial w TVN-ie". Gwiazda produkcji jest jednak nieco ostrożniejsza w osądach. W rozmowie z PrzeAmbitni zapewniała, że nie ma zamiaru nikomu się podlizywać.

Źródło: wp.tv

O czym w pracy marzy Maja Ostaszewska? "Nie lubię takiego bezpieczeństwa"

Dodano: 12.08.2017 9:50 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska od wielu lat zaliczana jest do grona najlepszych polskich aktorek. Z powodzeniem odnajduje się w serialowych kreacjach, jak i bardziej wymagających filmowych czy teatralnych projektach. Od momentu odejścia z Drugiej Szansy, kariera aktorki w TVN-ie nabrała tempa. Ostaszewska zagrała główną rolę w jesiennym "hicie" stacji. W rozmowie dla portalu PrzeAmbitni wyznała, że obecnie nie narzeka na brak pracy i propozycji. Zdradziła, jaką rolę chciałaby zagrać jeszcze. 

Źródło: wp.tv

Ostaszewska zdradza patenty aktorskie: "Współodczuwam z postaciami, a nie je oceniam!"

Dodano: 10.08.2017 10:12 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska od wielu lat zaliczana jest do grona najlepszych polskich aktorek. Z powodzeniem odnajduje się w serialowych kreacjach, jak i bardziej wymagających filmowych, czy teatralnych projektach. Nie ukrywa, że widzi sympatię ze strony widzów i pozytywne reakcje na proponowane przez nią wcielenia aktorskie. Jakie są jej patenty na udaną rolę?Aktorstwo to dla mnie wielka radość i wzruszenie. Czuję tę sympatię i miłe, ciepłe sygnały. Ja dość uczciwie wykonuję ten zawód. Współodczuwam z postaciami, a nie je oceniam – mówi www.przeAmbitni.pl.

Źródło: wp.tv

Starakowie, Zakościelny, Ostaszewska i inni na premierze serialu Diagnoza

Dodano: 09.08.2017 23:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Zobaczcie fotorelację z imprezy.

Źródło: www.kozaczek.pl

Ostaszewska o odejściu z "Drugiej szansy": "Wątek Kożuchowskiej jest główny"

Dodano: 09.08.2017 9:37 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Na planie serialu Druga szansa spotkały się Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska. Grały tam siostry, z uwzględnieniem tego, że to Kożuchowska gra główną rolę. Ostaszewska zdecydowała się odejść z serialu. Niemal od razu pojawiły się plotki, że Ostaszewska zrezygnowała z roli Lidki ze względu na niechęć do Kożuchowskiej, podobno zresztą odwzajemnioną. Panie zdementowały doniesienia. Ostaszewska w rozmowie z www.przeAmbitni.pl twierdzi, że to nowe wyzwania zawodowe skusiły ją do przyjęcia innej roli serialowej.Proces przygotowywania serialu to poważna sprawa. Propozycję Diagnozy dostałam na rok przed rozpoczęciem zdjęć. Nie wiadomo było, czy Druga szansa będzie miała kolejny sezon. Wiadomo, że nie będę mogła być w dwóch serialach na raz. W Drugiej szansie jest główny wątek Małgosi Kożuchowskiej, mój się ładnie domknął i mogę iść w nowe. Zmiany są korzystne, nudzę się sama jako widz i pracując. A może znudziła jej się praca z Małgosią?

Ostaszewska o byciu pracującą mamą: "Strategię rodzinną mam opanowaną do perfekcji!"

Dodano: 08.08.2017 9:45 | 10 odsłon | 0 komentarzy

44-letnia Maja Ostaszewska jest mamą dwójki dzieci. Osiem lat temu na świat przyszła jej córeczka, Janina, dwa lata wcześniej aktorka urodziła syna Franciszka. Mimo obowiązków domowych Ostaszewska jest jedną z najaktywniejszych aktorek w Polsce. Maja występuje w serialach, gra w filmach i bardzo często można ją zobaczyć na teatralnych deskach. Jak łączy macierzyństwo z pracą?Strategię rodzinną mam opanowaną do perfekcji. Udaje się. Ważne, aby uczciwie komunikować swoje potrzeby. W chwili, kiedy się umawiam na projekty, od początku wiadomo, że potrzebuję czas na wakacje z dziećmi, wszystko jest do ułożenia - mówi www.przeAmbitni.pl.

Źródło: wp.tv

Ostaszewska o niepełnym vecie Dudy: "Oczekiwałam trzech, ale doceniam gest pojednania!"

Dodano: 07.08.2017 9:51 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Po zawetowaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę dwóch z trzech kontrowersyjnych ustaw dotyczących wymiaru sprawiedliwości emocje zdecydowanie opadły. Protesty jednak nie ustały. Krytycy zarzucali mu, że nie dopatrzył się niczego złego w ustawie o sądach  powszechnych. Choć komentatorzy ostrzegali o niekonstytucyjności części zapisów reformy, Duda złożył podpis pod nowelizacją prawa o ustroju sądów powszechnych. Maja Ostaszewska w rozmowie z www.przeAmbitni.pl zwraca jednak uwagę na wagę owego weta i apeluje, by docenić gest prezydenta.Oczekiwałam trzech, ale bardzo doceniam ten gest, że jest miejsce na rozmowę i konsultacje. Sprawa wolnych sądów otwiera dialog. Trzeba doceniać gesty pojednania. Zostaliśmy w sztuczny sposób podzieleni. 

Źródło: wp.tv

Ostaszewska o protestach: "To był niezwykły tydzień, ludzie się obudzili!"

Dodano: 06.08.2017 13:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Maja równie czynnie co w Protesty Kobiet, zaangażowała się w ostatnie demonstracje, w których domagano się prezydenckiego weta w sprawie proponowanej przez Prawo i Sprawiedliwość reformy sądownictwa. Aktorka razem z Krystyną Jandą oraz Danutą Stenką odczytała fragmenty Konstytucji podczas protestów. W rozmowie z portalem PrzeAmbitni wyznała, że podczas tygodnia manifestacji poczuła bezcenne uczucie wspólnoty z innymi Polakami.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone