sobota, 22 lipca 2017 r.  Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Pawlicki  RSS
Spotkanie z Fordem Mustangiem

Dodano: 29.06.2017 12:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy

28 czerwca na autodromie w Jastrzębiu odbyło się spotkanie z Fordem Mustangiem w ramach Ford Performance Academy. Czterech męskich Vipów: Marcin Prokop, Olivier Janiak, Antoni Pawlicki i Wojciech Majchrzak miało niezwykłą okazję przetestować Mustangi w akcji. Pod okiem Tomka Czopika, czterokrotnego rajdowego mistrza Polski i rajdowego mistrza Europy Centralnej oraz jego instruktorów z Bezpiecznej Szkoły ...

Źródło: vipnews.pl

TVN szykuje „Azja Express 2” w Indiach i na Sri Lance. „Osiem par na trasie 5 tys. kilometrów”

Dodano: 22.03.2017 21:22 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Stacja TVN rozpoczęła realizację drugiej serii reality-show „Azja Express”, który ponownie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Wczoraj do Indii wyleciało szesnastu uczestników m.in. Michał Piróg, Antoni Pawlicki i Dorota Gardias. - Producenci tym razem przygotowali wiele wyzwań nie tylko wymagających sprawności fizycznej, ale także wymagających psychologicznie - opowiada portalowi Wirtualnemedia.pl Grażyna Kubica, zastępca dyrektora programowego TVN.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Festiwal Filmowy w Gdyni bez dyrektora artystycznego. Jan Pawlicki w radzie programowej

Dodano: 07.02.2017 21:15 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Komitet organizacyjny Festiwalu Filmowego w Gdyni połączył funkcje dyrektora festiwalu i dyrektora programowego. Obie funkcje pełni Leszek Kopeć, a do rady programowej wchodzi Jan Pawlicki. - Trzeba wzmocnić kino niezależnych twórców, zderzających się z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej czy Stowarzyszeniem Filmowców Polskich - wyjaśnia dla Wirtualnemedia.pl Pawlicki.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dziennikarz TVP odsunięty od prowadzenia programu przez prezesa Kurskiego. „Chcieliśmy pokazać, że kłamstwo ma niedobre konsekwencje…”

Dodano: 03.02.2017 0:06 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Co takiego zrobił na antenie? Maciej Pawlicki odsunięty od prowadzenia programu Studio Polska przez Jacka Kurskiego Maciej Pawlicki został odsunięty od prowadzenia programu Studio Polska przez prezesa TVP Jacka Kurskiego. Jest to efekt prowokacji, której dopuścił się podczas prowadzenia programu w ubiegłą sobotę. Pawlicki poinformował widzów o zatrzymaniu Ryszarda P., lidera Nowoczesnej i odczytał komunikat. [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Maciej Pawlicki odsunięty od prowadzenia „Studia Polska”

Dodano: 02.02.2017 21:55 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Maciej Pawlicki został odsunięty przez prezesa TVP Jacka Kurskiego od prowadzenia programu „Studio Polska” w TVP Info. Pawlicki twierdzi, że program znika z ramówki stacji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Maciej Pawlicki o „szpiegostwie” Petru: udało się nam pokazać, że kłamstwo na niedobre konsekwencje

Dodano: 30.01.2017 21:33 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Po wyemitowaniu przez TVP Info informacji o rzekomym zatrzymaniu Ryszarda Petru jako rosyjskiego szpiega, partia Nowoczesna składa skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz zapowiada wniosek o odwołanie Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP. Maciej Pawlicki w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl bagatelizuje sprawę i mówi: - Chcieliśmy pokazać, że kłamstwo ma niedobre konsekwencje i to się udało.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Posłanka Nowoczesnej wyszła z „Woronicza 17” w TVP Info po żarcie Macieja Pawlickiego w „Studiu Polska”, że Ryszard Petru to rosyjski szpieg

Dodano: 29.01.2017 11:16 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Posłanka Nowoczesnej Paulina Henning-Kloska wyszła z programu „Woronicza 17” w TVP Info, protestując przeciw polityce informacyjnej Telewizji Polskiej. W sobotę wieczorem współprowadzący „Studio Polska” Maciej Pawlicki stwierdził, że Ryszarda Petru zatrzymanp pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji, po czym wyjaśnił, że to żart pokazujący mechanizm tworzenia fałszywych informacji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Antoni Pawlicki poznał rodzinę ukochanej

Dodano: 25.01.2017 10:05 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Wizyta u rodziców narzeczonej w Łodzi była okazją do poruszenia ważnych tematów.

Źródło: pary-populada.pl

Gwiazda Top Model znika z sieci. Dotknęła ją tragedia: „Proszę do mnie nie dzwonić i nie pisać!”

Dodano: 16.01.2017 22:15 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Pozostawiła po sobie bardzo emocjonalny wpis Justyna Pawlicka straciła psa Justyna Pawlicka to jedna z najpopularniejszych uczestniczek 3 edycji Top Model. W programie była jedną z faworytek do wygranej. Odpadła tuż przed finałem. Modelka jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Śledzi ją ponad 15 tysięcy ludzi. Obserwatorzy musieli być w wielkim szoku, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone