sobota, 27 maja 2017 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Piosenki  RSS
Opole skazane na TVP? Największe stacje niezainteresowane KFPP

Dodano: 26.05.2017 21:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Dwaj najwięksi nadawcy komercyjni - TVN i Polsat - nie rozważają współpracy z miastem Opole przy realizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zapowiadane na jesień widowisko może być transmitowane w mniejszej stacji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowy teledysk Lany Del Rey

Dodano: 26.05.2017 18:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nowy teledysk Lany Del Rey z gościnnym udziałem The Weeknd. Piosenka zapowiada album "Lust for Life", który ukaże się 21 lipca. W ramach trasy promującej płytę piosenkarka odwiedzi m.in. Polskę. Koncert odbędzie się 19 sierpnia w Krakowie.

Tagi: Piosenki, Lucy
Źródło: wp.tv

Opole 2017 przeniesione do Kielc? [ZDJĘCIA]

Dodano: 26.05.2017 14:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zamieszanie wokół 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej trwa. Według najnowszych informacji Telewizja Polska zdecydowała się zorganizować koncert w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Majewski komentuje skandal wokół Opola: Kurski szykuje festiwal wojenny

Dodano: 26.05.2017 8:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Już wiadomo, że w tym roku Festiwal Piosenki Polskiej na pewno nie odbędzie się w Opolu i choć TVP gorączkowo poszukuje innej lokalizacji oraz artystów, gotowych wystąpić na scenie mimo politycznego skandalu, impreza prawdopodobnie w ogóle zostanie odwołana. Szymon Majewski komentuje to zamieszanie z humorem.

Źródło: rss.dziennik.pl

Paweł Kukiz: Nie wyobrażam sobie Opola poza Opolem. W PiS sami się zaorają telewizją publiczną

Dodano: 25.05.2017 8:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy


"Zniszczyć (festiwal w Opolu) mogą tylko sami artyści swoją muzyką - natomiast z polską piosenką nie jest aż tak źle, by mówić tutaj o zaoraniu Opola. Mam nadzieję, że Opole będzie przeniesione w czasie, nie wyobrażam sobie, by Festiwal Piosenki Polskiej odbywał się w jakimkolwiek innym mieście" - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz. Pytany, czy za całą sytuację odpowiedzialny jest prezes TVP Jacek Kurski, odparł: "Z całą pewnością". "TVP teoretycznie jest telewizją publiczną - ale czysto teoretycznie, zawsze była zawłaszczana...

Źródło: www.rmf24.pl

TVN nie otrzymał propozycji od Opola na organizację 54. KFPP. Polsat negocjuje?

Dodano: 24.05.2017 21:15 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Do stacji TVN nie wpłynęła żadna oficjalna propozycja współpracy przy organizacji przesuniętego na jesień 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Mentorki „Projektu Lady” skomentowały zachowanie Jacka Kurskiego i zamieszanie wokół Opola: „To nie będzie widowisko, na które będę czekała” [WIDEO]

Dodano: 24.05.2017 17:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Widzą w nim dżentelmena? Mentorki "Projektu Lady" oceniają zamieszanie wokół Opola 2017 Tegoroczna edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu budzi ogromne emocje. Po kilku dniach wzajemnych przepychanek między artystami, władzami miasta i prezesem TVP wiadomo już, że wydarzenie w takiej formie w jakiej odbywało się przez ponad pół wieku nie odbędzie się. Przypomnijmy, że  poniedziałek [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Opole 2017: Przez najbliższe lata, to Oni będą tworzyć oprawę muzyczną imprez TVP! Mamy szczegółową rozpiskę tegorocznej edycji.

Dodano: 24.05.2017 16:01 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W związku z ostatnimi aferami wokół 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, pragniemy radośnie obwieścić najnowszą, szczegółową wersję przebiegu Festiwalu Opole 2017. Wiemy też, gdzie odbędzie się tegoroczny festiwal - problem z wyborem miasta został rozwiązany. Wbrew wszelkim przypuszczeniom i oficjalnym informacjom festiwal Opole 2017 odbędzie się w... Toruniu! Jak ostatnio wspomnieliśmy, co do kwestii artystów, którzy zaszczycą widzów swoją obecnością, Jacek Kurski ma swoich faworytów. Jesteście ciekawi, kto wystąpi w tym roku?

Źródło: tuba.pl

Opole 2017: Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się w Kielcach?

Dodano: 24.05.2017 15:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Co się dzieje z tegoroczną edycją legendarnego festiwalu? Wobec ostatniego masowego bojkotu Opole 2017, władze Telewizji Polskiej postanowiły przenieść festiwal do innego miasta. Według nieoficjalnych informacji wersje były dwie: Kielce lub Koszalin. Jest już niemal pewne, że festiwal Opole 2017 odbędzie się w kieleckim amfiteatrze.

Opole 2017: Dlaczego Edyta Herbuś zrezygnowała z prowadzenia jednego z koncertów? „To jest dla mnie bardzo smutna sytuacja” [WIDEO]

Dodano: 24.05.2017 13:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Czy poprowadzi festiwal w nowym mieście? Edyta Herbuś o rezygnacji z Opola 2017 Tegoroczny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu budzi ogromne kontrowersje. Kiedy z wydarzenia wycofała się Maryla Rodowicz, a z Koncertu Premier wykluczono zespół Dr Misio zaproszeni artyści w geście solidarności także zrezygnowali z udziału w imprezie. Oprócz muzyków odeszli też konferansjerzy. Do tych [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone