sobota, 23 września 2017 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Piotrowska  RSS
42. Festiwal Filmowy w Gdyni. Karolina Korwin-Piotrowska: Polska kinematografia jest fenomenalna [WIDEO]

Dodano: 13.09.2017 14:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Już 18 września rozpocznie się 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Karolina Korwin-Piotrowska oceniła, jaka jest obecna forma polskiego kina.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"#Sława". Karolina Korwin-Piotrowska o 1. odcinku nowego programu. Kto się pojawi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 11.09.2017 15:42 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Niebawem na antenę TVN Style wejdzie nowy program Karoliny Korwin Piotrowskiej. "#Sława" będzie formatem, jakiego jeszcze na polskim rynku nie było. Na czym będzie polegał?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Maję Bohosiewicz: „Ona sama gdzieś tam tę aferę sprowokowała, ale…” [WIDEO]

Dodano: 08.09.2017 14:45 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Gwiazda komentuje całe zamieszanie Karolina Korwin Piotrowska o krytyce Mai Bohosiewicz Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że świeżo upieczona mama Maja Bohosiewicz wypoczywa na wakacjach. Maja pochwaliła się tym na swoim Instagramie, chyba nie sądząc, że jedno zdjęcie wywoła aż taką burze. Zapewne wszystko przeszłoby bez echa, gdyby nie fakt, że na [...]

Korwin Piotrowska o celebrytach: "Parę dup uratowałam"

Dodano: 06.09.2017 0:22 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska niedawno wydała książkę obnażającą rzeczywistość świata celebrytów. Co sądzi o przyjaźnieniu się z gwiazdami? "Za plecami się obgadują" - zapewnia.

Korwin Piotrowska o Dianie: "Ona była celebrity junkie, Karol okazał się wałem"

Dodano: 06.09.2017 0:19 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Po 20 latach od śmierci Diany gwiazdy i celebryci wspominają jej życie i śmierć. Czy była prawdziwą królową ludzkich serc? "To jest kobieta, która rozwaliła system" - przekonuje Karolina Korwin Piotrowska.

Korwin Piotrowska: "Politycy to banda idiotów, nie mam do nich szacunku"

Dodano: 06.09.2017 0:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska zaangażowała się w ruch Kultury Niepodległej. Dlaczego zdecydowała się poprzeć ten ruch? "Tam są bardzo różni ludzie o bardzo różnych poglądach" - przekonuje.

Korwin-Piotrowska: "Niektóre gwiazdy zaangażowane w antyrządowe protesty straciły fanów!"

Dodano: 10.08.2017 9:25 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Działania partii rządzącej zmobilizowały Polaków do wyjścia na ulice i protestowania. Wśród stawiających opór władzy znalazły się także młode gwiazdy, jak Maffashion czy Kasia Tusk, które zachęcały do udziału w protestach społecznych przeciwko reformie sądownictwa. Karolina Korwin-Piotrowska przekonuje, że to właśnie dzięki tym gwiazdom w protestach wzięło udział tak wielu młodych ludzi. Dziennikarka uważa, że w obliczu działań rządu osoby publicznie znane powinny mieć świadomość wpływu, jaki wywierają na swych fanów, i umiejętnie go wykorzystywać.Coś się przełamało w polskim show-biznesie, oczywiście nie masowo, ale jest to jaskółka, która czyni wiosnę. Cieszę się, że Maffashion, Marta Dymek, Kasia Tusk i internet się ruszył, że były posty, że one nie wytrzymały i ruszyły. Wiem, że niektórzy stracili fanów, ale rozumieją, że taka jest cena. Zawsze mówię, że sztuka się obroni, oni wrócą, bo cię kochają. Fajnie, że oni się za to zabrali, zaczynają mieć poczucie, że nie tylko ścianki, sukienki, eventy.

Źródło: wp.tv

Korwin-Piotrowska o Ziemcu: Widzę oportunistycznego i cwanego gracza

Dodano: 09.08.2017 13:19 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Kiedyś było mi go żal. Dzisiaj widzę oportunistycznego i cwanego gracza" - napisała o Krzysztofie Ziemcu Karolina Korwin-Piotrowska. Chodzi o materiał z Woodstocku, który wyemitowano w "Wiadomościach" TVP. Festiwal nazwano najbardziej "obskurnym festiwalem świata".

Źródło: rss.dziennik.pl

20 lat TVN. Karolina Korwin-Piotrowska o początkach stacji [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.08.2017 12:10 | 8 odsłon | 0 komentarzy

TVN obchodzi właśnie 20-lecie istnienia. Karolina Korwin-Piotrowska wspomina początki istnienia stacji.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Korwin-Piotrowska broni się: "Nie wszyscy mnie atakują. Niektórzy mają klasę!"

Dodano: 07.08.2017 10:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska od 10 lat prowadzi Magiel towarzyski - program opowiadający o życiu celebrytów. W tym czasie sama stała się celebrytką, na przemian broniącą i krytykującą poczynania kolegów i koleżanek z branży. Dzięki temu zyskała sporo wrogów w show biznesie. Twierdzi jednak, że ataki na nią świadczą wyłącznie o atakujących. Portalowi www.przeAmbitni.pl zdradza, że nie z wszystkimi celebrytami żyje w stanie wojny.Atak świadczy o atakującym. Nie wszyscy mnie atakują. Z Antkiem Królikowskim skrzyżowaliśmy rękawice, ale porozmawialiśmy sobie o tym i zaproszę go do programu. Niektórzy mają klasę i pogadamy. Podchodzą do mnie, dzwonią, tłumaczą. Nadal mam swoje zdanie, ale widzę już, że ktoś czuje, że jest jakiś obciach. Są też tacy, którzy cię wyzywają od najgorszych na Facebooku.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone