czwartek, 25 maja 2017 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Polsat SuperHit Festiwal: Kogo Natalia Szroeder zabierze ze sobą?

Dodano: 25.05.2017 15:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szykuje się niespodzianka?

Źródło: www.kozaczek.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017. Kogo z bliskich zabierze do Sopotu Natalia Szroeder? [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.05.2017 14:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” tańczyła z bratem. Okazuje się, że to nie był wyjątek. Zwyciężczyni ostatniej edycji show Natalia Szroeder często na koncerty jeździ w towarzystwie rodziny! Kogo z bliskich zabierze do Sopotu?

Kulczyk nie odstępowała Wałęsy na krok w Cannes. "Możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie!"

Dodano: 25.05.2017 12:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

To takie trochę lustro świata - powiedział reżyser Jerzy Skolimowski o Międzynarodowym Festiwalu w Cannes. W Dzień Dobry TVN Grażyna Torbicka rozmawiała z gwiazdami podczas prezentacji filmu Andrzeja Wajdy Człowiek z żelaza. Był to swoisty ukłon twórców festiwalu w stronę zmarłego kilka miesięcy temu reżysera. Na pokazie pojawili się Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Krzysztof Zanussi, Jerzy Skolimowski, Lech Wałęsa, Roman Polański i  wielu innych. Dominika Kulczyk, która nie opuszczała Wałęsy ani na chwilę stwierdziła:Jestem szczęśliwa, że kwiat polskiej kinematografii dziś przypomina, że mamy wiele do zaoferowania, możemy dumnie kroczyć po czerwonym dywanie - zaznaczyła Dominika Kulczyk. Krystyna Janda, jedna z dwóch polskich aktorek w historii, które otrzymały Złotą Palmę, stwierdziła, że festiwal podobnie jak w 1990 roku wciąż ją zachwyca.Przyjechałam tutaj, jakby nic się nie zmieniło od lat 90-tych. Ta sama atmosfera, to samo zamieszanie na czerwonym dywanie, wszyscy krzyczą, wszyscy chcą zdjęcia. W tym roku było prościej, bo był z nami nasz prezydent Lech Wałęsa, blask naszych gwiazd zbladł. Za wszystkie aktorki trzymam kciuki, niech przyjadą wszystkie aktorki z Polski, w Polsce jest wysyp talentów. I wśród reżyserów, aktorów, scenografów, nie ma dla nich żadnych barier.Lech Wałęsa, nieco speszony, kolejny raz oddał hołd Wajdzie:Jestem spokojnym człowiekiem, samotnikiem,  jak widzę tylu ludzi, to trochę mnie i raduje, i niepokoi. Mieliśmy dobrych nauczycieli, Wajda uczył nas, ułożył nas, zachęcił mnie do walki. Powiedział też jak walczyć, roztropnie, mądrze i pokojowo. Zobaczcie, jak wyglądał polski dzień w Cannes.

Zygmunt Solorz o ustawie abonamentowej: Prawo zabrania udostępniania danych klientów, państwo ma bazę PIT

Dodano: 24.05.2017 23:55 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Operatorzy płatnej telewizji skrytykowali proponowany przez MKiDN nowy system poboru abonamentu rtv. - W ten sposób trzeba byłoby żądać danych nie tylko od operatorów platform satelitarnych, ale i od wszystkich obywateli - zaznaczył Zygmunt Solorz, przewodniczący rady nadzorczej Telewizji Polsat podczas odbywającej się w Sopocie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej PIKE.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kielce przenoszą imprezy z Amfiteatru Kadzielnia zaplanowane na 9 i 10 czerwca, TVP szuka wykonawców

Dodano: 24.05.2017 23:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Władze Kielc przełożyły imprezę planowaną w miejskim Amfiteatrze Kadzielnia na 10 czerwca oraz chcą, żeby zaplanowana na 9 czerwca Polska Noc Kabaretowa odbyła się w miejskiej hali. Z kolei Telewizja Polska proponuje różnym wykonawcom występ na jej festiwalu w Kielcach 9 i 10 czerwca.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nadawcy chcą likwidacji reklam w TVP. „Można wykorzystać nowelizację ustawy abonamentowej”

Dodano: 24.05.2017 21:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Podczas wtorkowego panelu na Konferencji PIKE przedstawiciele nadawców komercyjnych poruszyli kwestię obecności telewizji publicznej na rynku reklamowym. - Skoro TVP ma dostać tak duże pieniądze z abonamentu to politycy powinni zdjąć reklamy z telewizji publicznej - uważają przedstawiciele TVN, Kino Polska i Telewizji Puls.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jarosław Sellin: jeśli operatorzy płatnej tv nie przekażą Poczcie Polskiej danych klientów, złamią prawo

Dodano: 24.05.2017 21:16 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wiceminister kultury Jarosław Sellin zapewniał, że przekazywanie przez dostawców płatnej telewizji danych ich klientów Poczcie Polskiej na potrzeby rejestrowania telewizorów nie narusza przepisów o ochronie danych osobowych ani tajemnicy handlowej. - Abonament w Polsce nie jest zbyt wysoki w porównaniu z innymi krajami europejskimi i ludzie się szybko zorientują, że jedna piąta, czy jedna szósta tej kwoty, którą płacą i tak co miesiąc na telewizję, platformę cyfrową, bądź telewizję kablową to nie jest istotne obciążenie - uważa Sellin.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVN nie otrzymał propozycji od Opola na organizację 54. KFPP. Polsat negocjuje?

Dodano: 24.05.2017 21:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Do stacji TVN nie wpłynęła żadna oficjalna propozycja współpracy przy organizacji przesuniętego na jesień 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017. Ania Wyszkoni i Michał Bajor razem na scenie. "Ania mnie sprowokowała" [WIDEO]

Dodano: 24.05.2017 20:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal podczas koncertu platynowego wystąpi niebanalny duet: Michał Bajor i Ania Wyszkoni. Co zaśpiewają? Skąd pomysł na takie połączenie?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Nowy festiwal Telewizji Polskiej w Kielcach? Miasto chce go gościć przez kilka lat

Dodano: 24.05.2017 20:40 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Według nieoficjalnych informacji Telewizja Polska jako miasto, w którym zorganizuje swój nowy festiwal polskiej piosenki, rozpatruje m.in. Kielce, Koszalin i Stalową Wolę. Władze Kielc potwierdziły, że chętnie będą gospodarzem tej imprezy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone