sobota, 27 maja 2017 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Polskiej  RSS
Wiceprezydent Kielc: koncert Telewizji Polskiej odbędzie się u nas 10 czerwca

Dodano: 26.05.2017 21:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska zorganizuje 10 czerwca w Kielcach koncert z polską muzyką - poinformował wiceprezydent miasta Andrzej Sygut. Umowa Kielc z TVP ma zostać podpisana w przyszłym tygodniu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP zrezygnowało z festiwalu w Kielcach! Będzie kolejna zmiana!

Dodano: 26.05.2017 19:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Znamy powody Festiwal TVP w Kielcach nie odbędzie się Sytuacja z festiwalem w Opolu i w Kielcach zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze wczoraj wiceprezydent Kielc potwierdzał informację o tym, że zamiast festiwalu opolskiego, TVP zorganizuje w dniach 9-11 czerwca "Koncert Polskiej Piosenki" w Kielcach. Wygląda jednak na to, że dobę później informacja przestała być [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Opole 2017 przeniesione do Kielc? [ZDJĘCIA]

Dodano: 26.05.2017 14:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zamieszanie wokół 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej trwa. Według najnowszych informacji Telewizja Polska zdecydowała się zorganizować koncert w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Majewski komentuje skandal wokół Opola: Kurski szykuje festiwal wojenny

Dodano: 26.05.2017 8:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Już wiadomo, że w tym roku Festiwal Piosenki Polskiej na pewno nie odbędzie się w Opolu i choć TVP gorączkowo poszukuje innej lokalizacji oraz artystów, gotowych wystąpić na scenie mimo politycznego skandalu, impreza prawdopodobnie w ogóle zostanie odwołana. Szymon Majewski komentuje to zamieszanie z humorem.

Źródło: rss.dziennik.pl

Rząd przyjął nowelizację ustawy abonamentowej, klienci płatnej tv mają zgłaszać telewizory i płacić abonament

Dodano: 25.05.2017 22:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rada Ministrów na posiedzeniu w środę przyjęła projekt nowelizacji ustawy o opłatach abonamentowych przygotowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt zakłada, że operatorzy płatnej telewizji przekażą Poczcie Polskiej zgłoszenia swoich klientów o posiadaniu telewizorów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Paweł Kukiz: Nie wyobrażam sobie Opola poza Opolem. W PiS sami się zaorają telewizją publiczną

Dodano: 25.05.2017 8:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy


"Zniszczyć (festiwal w Opolu) mogą tylko sami artyści swoją muzyką - natomiast z polską piosenką nie jest aż tak źle, by mówić tutaj o zaoraniu Opola. Mam nadzieję, że Opole będzie przeniesione w czasie, nie wyobrażam sobie, by Festiwal Piosenki Polskiej odbywał się w jakimkolwiek innym mieście" - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz. Pytany, czy za całą sytuację odpowiedzialny jest prezes TVP Jacek Kurski, odparł: "Z całą pewnością". "TVP teoretycznie jest telewizją publiczną - ale czysto teoretycznie, zawsze była zawłaszczana...

Źródło: www.rmf24.pl

Jarosław Sellin: jeśli operatorzy płatnej tv nie przekażą Poczcie Polskiej danych klientów, złamią prawo

Dodano: 24.05.2017 21:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Wiceminister kultury Jarosław Sellin zapewniał, że przekazywanie przez dostawców płatnej telewizji danych ich klientów Poczcie Polskiej na potrzeby rejestrowania telewizorów nie narusza przepisów o ochronie danych osobowych ani tajemnicy handlowej. - Abonament w Polsce nie jest zbyt wysoki w porównaniu z innymi krajami europejskimi i ludzie się szybko zorientują, że jedna piąta, czy jedna szósta tej kwoty, którą płacą i tak co miesiąc na telewizję, platformę cyfrową, bądź telewizję kablową to nie jest istotne obciążenie - uważa Sellin.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVN nie otrzymał propozycji od Opola na organizację 54. KFPP. Polsat negocjuje?

Dodano: 24.05.2017 21:15 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Do stacji TVN nie wpłynęła żadna oficjalna propozycja współpracy przy organizacji przesuniętego na jesień 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowy festiwal Telewizji Polskiej w Kielcach? Miasto chce go gościć przez kilka lat

Dodano: 24.05.2017 20:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Według nieoficjalnych informacji Telewizja Polska jako miasto, w którym zorganizuje swój nowy festiwal polskiej piosenki, rozpatruje m.in. Kielce, Koszalin i Stalową Wolę. Władze Kielc potwierdziły, że chętnie będą gospodarzem tej imprezy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Mentorki „Projektu Lady” skomentowały zachowanie Jacka Kurskiego i zamieszanie wokół Opola: „To nie będzie widowisko, na które będę czekała” [WIDEO]

Dodano: 24.05.2017 17:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Widzą w nim dżentelmena? Mentorki "Projektu Lady" oceniają zamieszanie wokół Opola 2017 Tegoroczna edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu budzi ogromne emocje. Po kilku dniach wzajemnych przepychanek między artystami, władzami miasta i prezesem TVP wiadomo już, że wydarzenie w takiej formie w jakiej odbywało się przez ponad pół wieku nie odbędzie się. Przypomnijmy, że  poniedziałek [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone