wtorek, 30 maja 2017 r.  Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Wiadomości z tagiem Prace  RSS
Race i przepychanki przed teatrem. Narodowcy blokowali widzów "Klątwy"

Dodano: 28.05.2017 10:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Odpalane race, przepychanki, słowne utarczki - przed Teatrem Powszechnym w Warszawie spotkały się dwie manifestacje. Narodowcy domagający się zdjęcia z afisza kontrowersyjnego spektaklu "Klątwa". Prawa do wolności słowa w sztuce broniła inna grupa. Oddzielał ich podwójny kordon policji.

Tagi: Rada, Prace
Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

Paweł Kukiz: TVP z Jackiem Kurskim propagandową tubą PiS-u, festiwal polskiej piosenki musi być w Opolu

Dodano: 25.05.2017 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Lider Kukiz ’15 i muzyk Paweł Kukiz stwierdził, że nie wyobraża sobie, żeby festiwal polskiej piosenki odbył się poza Opolem. Skrytykował też Telewizję Polską. - Z obrzydzeniem od czasu do czasu oglądam. To propagandowa tuba. To co jest najgorsze z perspektywy Prawa i Sprawiedliwości - oni się sami „zaorają” tą telewizją - powiedział Kukiz.

Tagi: Lidia, Prace
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zygmunt Solorz o ustawie abonamentowej: Prawo zabrania udostępniania danych klientów, państwo ma bazę PIT

Dodano: 24.05.2017 23:55 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Operatorzy płatnej telewizji skrytykowali proponowany przez MKiDN nowy system poboru abonamentu rtv. - W ten sposób trzeba byłoby żądać danych nie tylko od operatorów platform satelitarnych, ale i od wszystkich obywateli - zaznaczył Zygmunt Solorz, przewodniczący rady nadzorczej Telewizji Polsat podczas odbywającej się w Sopocie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej PIKE.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wildstein i Cywiński krytykują TVP Info i „Wiadomości”. „Autoparodia propagandy jak za Gierka, zagłaskiwanie władzy”

Dodano: 24.05.2017 21:24 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Publicyści „W Sieci” Bronisław Wildstein i Piotr Cywiński bardzo krytycznie ocenili ostatnie materiały w TVP Info i „Wiadomościach”. - Rolą mediów, zwłaszcza sekcji informacyjnej jest relacjonowanie, a natrętna propaganda przeistacza się w autoparodię - uważa Wildstein. - Odpowiedzialni za politykę informacyjną w TVP sprawiają wrażenie, jakby rywalizowali, kto lepiej potrafi kadzić Prawu i Sprawiedliwości, czy jak kto woli imiennie prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Efekt tej „autoparodii” będzie z czasem dokładnie odwrotny - prognozuje Cywiński.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Doda otwiera klinikę witaminową. Będzie przekazywać wiedzę na temat zdrowego odżywiania

Dodano: 22.05.2017 14:07 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Wokalistka chce się podzielić z fanami swoją wiedzą w zakresie zdrowego stylu życia. Jej zdaniem jest ona niezbędna w czasach mody na śmieciowe jedzenie i suplementy diety. Dlatego postanowiła otworzyć klinikę witaminową. Praca w show-biznesie nie musi oznaczać rezygnacji ze zdrowego stylu życia. Doda od wielu lat jest zwolenniczką racjonalnego odżywiania i aktywności fizycznej. Stara się długo spać, nawet 10 godzin na [...]

Źródło: adcity.pl

Wow! Kinga Duda z partnerem zachwycili na balu studenckim! Gorąca czerwień to zdecydowanie jej kolor!

Dodano: 18.05.2017 17:21 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Prezydentówna wyraźnie się wyróżniała. "Obok mnie stoi mały murzynek" Kinga Duda na balu studenckim Kinga Duda studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Prezydentówna podobno bardzo ciężko pracuje i uczy się sumiennie, ale na szczęście znajduje też czas na zabawę i relaks. Samorząd Wydziału Prawa i Administracji UJ wrzucił na swój profil na Facebooku zdjęcia studentów z balu [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

„Ucho Prezesa” nie ociepla wizerunku PiS-u, Kaczyńskiego ani Szydło

Dodano: 12.05.2017 20:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prawie połowa badanych (47%) uważa, że serial satyryczny "Ucho Prezesa" nie ociepla wizerunku partii Prawo i Sprawiedliwość, a tylko 18% jest przeciwnego zdania. Pozostałe osoby (35%) nie są w stanie określić swojej opinii na ten temat - wynika z badania na panelu Ariadna.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix stworzy serial o aplikacji randkowej

Dodano: 12.05.2017 17:39 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Netflix przygotowuje francuski serial science fiction "Osmosis". W realizację zaangażowani są producenci "Wersal. Prawo krwi".

Tagi: Netflix, Prace
Źródło: teleshow.wp.pl

"Ucho prezesa" ociepla wizerunek partii Prawo i Sprawiedliwość? Wyniki nie pozostawiają wątpliwości

Dodano: 11.05.2017 20:31 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Miniserial Roberta Górskiego niewątpliwie cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Odbiorcy doceniają fakt, że "obrywa się" w nim wszystkim...

Tagi: Roberta, Prace
Źródło: teleshow.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone