niedziela, 20 sierpnia 2017 r.  Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Wiadomości z tagiem Projekt Lady  RSS
"Projekt Lady 2" odcinek 10. Dziewczyny podbiły Paryż. Jedna z nich odpadła tuż przed półfinałem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 14.08.2017 21:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Za nami 10. odcinek 2. sezonu "Projekt Lady". W Paryżu poznaliśmy półfinałowy skład, który powalczy o zwycięstwo w programie. Kto na dobre pożegnał się z dalszą edukacją w Radziejowicach? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 10. odcinku "Projekt Lady"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Tymczasem w "Projekcie Lady" damy jedzą mule. "Tam były genitalia damskie albo męskie"

Dodano: 11.08.2017 11:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W programie Projekt Lady uczestniczki nadal walczą o dostanie się do finału, tytuł damy i trzymiesięczne stypendium w Cambridge. W kolejnym odcinku wybiorą się wraz z mentorkami i Małgorzatą Rozenek na obiad. Lady Majdan zabłyśnie znajomością języka francuskiego, część uczestniczek natomiast postanowi zaryzykować i zamówić dotąd nieznane dania. Wśród nich znalazły się mule. Zjadłam mule, chciałam spróbować, bo myślałam, że może to jakieś takie pyszne. Zapytałam, co tu jest takie brązowe. Pani Gosia stwierdziła, że nie chcę wiedzieć, co to jest. To się skapłam co to, genitalia damskie albo męskie. Obleśne to było.Zobaczcie, co się będzie działo w najbliższym odcinku.

Źródło: wp.tv

Uczestniczka Projekt Lady jest lesbijką! Pochwaliła się dziewczyną!

Dodano: 09.08.2017 1:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Jej coming out rozpętał w internecie istne gradobicie Anna "Kaja" Kajuth jest lesbijką Popularny program TVN Projekt Lady prezentuje widzom 12 zbuntowanych dziewczyn lubiących imprezowe życie. Prawe i niezwykle etyczne mentorki przy sporym wsparciu Małgorzaty Rozenek próbują z rozbrykanych dziewczyn uczynić damy. Wszelkimi sposobami pragną zmienić ich życie w perfekcyjne w każdym calu. Tego w [...]

SENSACJA! Uczestniczka „Projektu Lady” zrobiła lesbijski coming out! Jesteście ciekawi która?

Dodano: 08.08.2017 21:49 | 6 odsłon | 0 komentarzy


W internecie rozpętało się istne gradobicie! Anna "Kaja" Kajuth jest lesbijką Popularny program TVN Projekt Lady prezentuje widzom 12 zbuntowanych dziewczyn, lubiących imprezowe życie. Prawe i niezwykle etyczne mentorki, przy sporym wsparciu Małgorzaty Rozenek próbują z rozbrykanych dziewczyn uczynić damy. Wszelkimi sposobami pragną odmienić  życie dziewczyn w raj. Tego w Projekt Lady jeszcze nie [...]

"Projekt Lady 2" odcinek 9. Ostatnie egzaminy przed wyjazdem do Paryża. Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 07.08.2017 21:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W 9. odcinku programu "Projekt Lady" dziewczyny miały ostatnią szansę, by poprawić swoje umiejętności przed wyjazdem do Paryża. Na tym etapie mentorki nie mogły pozwolić uczestniczkom na odpoczynek. Która dziewczyna odpadła w 9. odcinku "Projekt Lady"? Sprawdźcie, co działo się w programie.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Atrakcyjna mentorka z „Projektu Lady” wyjawiła swoje tajemnice! Z tej strony jej nie znaliście! „Wiele osób mówiło, że moje życie się skończyło”

Dodano: 07.08.2017 17:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nie zawsze była mentorką i damą z klasą Tajemnice Tatiany Mindewicz-Puacz Projekt Lady okazał się być jednym z najpopularniejszych shows TVN. Wiodącą rolę w programie powierzono oczywiście niekwestionowanej gwieździe stacji - Małgorzacie Rozenek, jednak dzięki produkcji zrobiło się również głośno o atrakcyjnej mentorce Tatianie Mindewicz-Puacz. Jak się okazało, 46-letnia ekspertka zanim zasiliła szeregi hitowego programu, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Projekt Lady 2" odcinek 8. Praktyki w Fakcie i próby załagodzenia konfliktu. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 31.07.2017 21:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Za nami 8. odcinek 2. sezonu programu "Projekt Lady"! Emocji nie brakowało, tradycyjnie polały się łzy i było trochę nerwów. Sprawdźcie, co się wydarzyło i która uczestniczka opuściła program!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Projekt Lady 2". Lilu o rapujących uczestniczkach programu. Czy muzyka może zmienić? [WIDEO]

Dodano: 31.07.2017 20:25 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Uczestniczki programu "Projekt Lady" nagrały teledysk i piosenkę, która robi furorę w sieci. Sprawdźcie, co na ich temat ma do powiedzenia muzyczna mentorka uczestniczek, Lilu.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Uczestniczki Projektu Lady rapują w piosence „Nowa Ja”. Utwór jest hitem w internecie! [WIDEO]

Dodano: 31.07.2017 12:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Jak powstawał? Uczestniczki Projekt Lady w Dzień Dobry Wakacje Dziś kolejny odcinek słynnego programu TVN Projekt Lady. Uczestniczki znów zaprezentują się widowni ze swoich lepszych i gorszych stron, a mentorki spróbują przekazać im kilka ważnych życiowych mądrości. Kluczem programu tego wieczora będzie piosenka, którą dziewczyny nagrały na potrzeby Projektu. Rapują w niej o swoich nowych odsłonach - [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Projekt Lady 2" odcinek 7. Podwójna eliminacja i zawieszenie w prawach szkoły! Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 24.07.2017 22:06 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W 7. odcinku "Projekt Lady" dziewczyny obcowały z kulturą i sztuką. Wizyta w Warszawie zakończyła się jednak karczemną awanturą z Magdą w roli głównej. Która z dziewcząt odpadła w tym tygodniu z programu "Projekt Lady"? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. odcinku.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone