piątek, 22 września 2017 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Rafał  RSS
"Supermodelka Plus Size". Ewa Minge o Rafale Maślaku: Zero gwiazdorzenia [ZDJĘCIA]

Dodano: 15.06.2017 10:46 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Minge i Rafał Maślak poznali się na planie nowego programu "Supermodelka Plus Size". Projektantka jest zachwycona kolegą z jury!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Maślak: "Moja kariera w Warszawie i otwarcie biznesu, to dla kolegów strażaków duża rzecz!"

Dodano: 13.06.2017 9:02 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze trzy lata temu nikt nie słyszał o ochotniczym strażaku z Gorzycy, Rafale Maślaku. Obecnie były Mister Polski nadrabia straty, wypowiadając się w mediach na każdy możliwy temat. Chętnie wraca jednak do swoich początków w Straży Pożarnej. Podzielił się refleksją z www.przeAmbitni.pl dotyczącą tego, jak postrzegają go koledzy z jednostki.Każdy miesiąc w moim życiu jest wielkim przełomem. Nie wiem, ile się zmieni. Szkoda, że nie jestem już czynnym strażakiem. Przymierzam zawsze mundur z moim nazwiskiem, wisi jeszcze i pasuje. Dla moich kolegów strażaków, moja kariera w Warszawie, otwarcie biznesu w centrum miasta, to duża rzecz. Ja przyjeżdżam do salonu wypić sobie kawkę i zaczepić klientki, salon to królestwo Kamili.

Źródło: wp.tv

"Architektoniczny Nobel" dla małej pracowni spod Pirenejów

Dodano: 03.03.2017 17:48 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Troje katalońskich architektów - Carme Pigem, Rafael Aranda i Ramon Vilalta, czyli RCR Arquitectes - zostało tegorocznymi laureatami prestiżowej nagrody Pritzkera. Przyznano ją za harmonijne włączanie budowli w pejzaż i więź z lokalną historią.

Tagi: Cards, Rafał
Źródło: www.tvn24.pl

Rafał Mroczek i Maja Bohosiewicz pokazali, jak spędzają piątkowe popołudnie ze swoimi pociechami

Dodano: 17.02.2017 19:18 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Nie mogą narzekać na brak atrakcji Rafał Mroczek i Maja Bohosiewicz pokazali, jak spędzają czas ze swoimi dziećmi Młodzi rodzice nie mają dla siebie zbyt wiele wolnego czasu szczególnie, kiedy poza wychowywaniem dzieci, codziennie pracują. Polskie gwiazdy również nie mają taryfy ulgowej. Mowa m. in. o Soni Bohosiewicz i Rafale Mroczku, którzy na swoich Instagramach regularnie publikują zdjęcia ze swoimi pociechami. Oboje [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Australian Open 2017, finał mężczyzn. Roger Federer - Rafael Nadal [Gdzie oglądać, TRANSMISJA TV]

Dodano: 29.01.2017 7:59 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Finał Australian Open 2017. Na korcie w Melbourne spotkają się największe gwiazdy światowego tenisa. Roger Federer i Rafael Nadal powalczą o swój kolejny tytuł w turnieju wielkoszlemowym. Sprawdź, gdzie obejrzeć finałowy mecz Australian Open 2017!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Maślak o Dratwickim: Kolejny mister przed maturą, to nie mój typ. Nie był moim faworytem!

Dodano: 12.11.2016 12:06 | 26 odsłon | 1 komentarzy

Od kilku dni mamy nowego Mistera Polski. Po Rafale Maślaku i Rafale Jonkiszu przyszedł czas na Jana  Dratwickiego. 19-latek z Łodzi uczy się w technikum gastronomicznym, uprawiał sporty walki i strzelectwo. Podobnie jak poprzednicy… na Instagramie chwali się głównie zdjęciami bez koszulki. Nowym Misterem Polski nie jest zachwycony Rafał Maślak. Celebryta przypuszcza, że został wybrany ze względu na jedną ze swoich wypowiedzi, a nie wygląd. Jego zdaniem to właśnie prezencja jest najważniejsza, bo na mistera się przede wszystkim patrzy. Nie był moim faworytem, to nie mój typ. Na pewno nie stawiałem na 19-latka. Kolejny mister przed matura, przed studniówką, będzie miał ciężko. Wrócił do Łodzi, nie przeprowadza się do Warszawy, więc może mieć ciężko. Tendencje światowe nastawione są chyba bardziej na mój typ urody. On odpowiedział mądrze na pytanie i chyba tym urzekł jury. Mister to jednak konkurs urody. Ludzie kiedy zobaczą jego zdjęcie, to nie myślą co powiedział, ale patrzą na niego. No młody jest, tyle mogę powiedzieć.

Źródło: wp.tv

Joanna Przetakiewicz wbija szpilę Rafałowi Maślakowi: „Wartość seksualna takich mężczyzn jest zerowa”

Dodano: 19.10.2016 15:16 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Jej mina jest bezcenna Joanna Przetakiewicz o Rafale Maślaku Jeszcze nie tak dawno temu mówiło się o projekcie, który wprowadzał zaostrzenie prawa do aborcji w Polsce. Gwiazdy stanęły w obronie kobiet i chętnie brały udział w czarnym proteście. „Kobiety powinny o siebie walczyć”, „Wylała się frustracja”, „Musimy walczyć!” – czyli co gwiazdy sądzą o [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Mister Gay Poland o spotkaniu z Rafałem Jonkiszem: „Miło, ale tak naprawdę…”

Dodano: 12.10.2016 16:02 | 22 odsłon | 1 komentarzy


Nie tak to miało wyglądać Mister Gay Poland 2016 Andrzej Berg o Rafale Jonkiszu W tym roku odbyły się pierwsze wybory Mister Gay Poland, które wygrał Andrzej Berg z Gdyni. Najprzystojniejszy gej w Polsce reprezentował nas na międzynarodowym konkursie, który odbywał się w Norwegii. W trakcie lokalnych selekcji pojawiły się informacje o tym, że w [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Ostatnia szansa na zobaczenie Rafaela

Dodano: 19.08.2016 9:19 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Finisaż wystawy "Brescia. Renesans na północy Włoch Moretto - Savoldo - Moroni. Rafael - Tycjan - Lotto" odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone