sobota, 27 maja 2017 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Roznerski  RSS
Roznerski walczy o nowe fanki: "Odśnieżałem chodniki koło galerii. Rozdawałem też ulotki!"

Dodano: 19.05.2017 11:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Mikołaj Roznerski stał się bardzo popularny dzięki rolom przystojniaków w takich serialach telewizyjnych jak Singielka, Druga szansa czy M jak miłość. Aktor jako nastolatek przeprowadził się do Warszawy, wcześniej mieszkał we Wrocławiu. Żali się, że początki życia w stolicy nie były łatwe. Odśnieżałem chodniki koło Galerii Centrum. Od 4:30 do 6 rano. Kiedyś w kostiumie Bolka rozdawałem ulotki. Nauczyłem się i teraz zawsze biorę ulotkę.

Źródło: wp.tv

Mikołaj Roznerski o związku i rozstaniu z Olgą Bołądź: „Próbowałem, ale nie wyszło”

Dodano: 12.05.2017 17:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Dlaczego? Mikołaj Roznerski o związku z Olgą Bołądź Mikołaj Roznerski niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. W jednym z ostatnich wywiadów zrobił jednak wyjątek. Opowiedział dużo o sobie, relacjach damsko-męskich, a nawet dzieciach. Gwiazdor niedawno był w związku z Olgą Bołądź. Niestety ich drogi rozeszły się: Próbowałem stałości, ale nie wyszło. Być może nie jestem jeszcze [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Roznerski pokazuje, gdzie dorastał. "Witamy w krainie, gdzie obcy ginie!"

Dodano: 06.05.2017 10:01 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Mikołaj Roznerski w wieku 14 lat wyprowadził się z rodzinnej wsi i zaczął pomieszkiwać u kolegów we Wrocławiu. Nie skończyło się to dla niego dobrze. Cztery razy zmieniałem z przymusu szkołę średnią. Szukałem autorytetów w różnych miejscach. Po prostu błędy młodości. Byłem w nieodpowiednim towarzystwie. Jako młody człowiek zabłądziłem. Potem spotkałem odpowiednich ludzi na swojej drodze, ktoś mi wskazał drogę.Kamery TVN-u zaprosił na swoje dawne podwórko. Witamy w krainie, gdzie obcy ginie - powiedział. Tutaj się siedziało, tutaj się rozmawiało o wszystkich ważnych rzeczach, które nas dotyczyły w życiu, które będziemy robili. Tu się planowało fajne życie.

Źródło: wp.tv

Roznerski wyznaje: "Moje dzieciństwo nie było beztroskie. W domu się nie przelewało"

Dodano: 05.05.2017 9:01 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Zanim aktor zamarzył o roli Batmana,  mieszkał i pomagał rodzicom w podwrocławskiej wsi, Rolantownice. Aktor w ostatnim czasie coraz częściej opowiada w wywiadach o rodzinie i życiowych dramatach.  Rodzice Roznerskiego rozwiedli się, gdy ten miał 13 lat. Choć mocno przeżył rozstanie rodziców, zdecydował się zostać z ojcem. Wspominając dzieciństwo przyznał, że w "domu się nie przelewało".

Źródło: wp.tv

Roznerski ociepla wizerunek: "Były moment, że musiałem schować dumę. Żadna praca nie hańbi!"

Dodano: 28.04.2017 7:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Mikołaj Roznerski swoimi cyklicznymi zauroczeniami koleżankami z pracy zapracował sobie na miano niezbyt poważnego ani odpowiedzialnego mężczyzny. Wygląda na to, że taki wizerunek przestał mu odpowiadać. Ostatnio coraz częściej udziela wywiadów, w których opowiada o rodzinie i życiowych dramatach. Jednym z nich miały być trudności ze znalezieniem pracy. Były takie momenty, że musiałem schować dumę, że jestem magistrem sztuki, aktorem i robić zupełnie coś innego. Żadna praca nie hańbi. Uczciwie pracowałem, żeby przeżyć w wielkim mieście. Dla bezrobotnego aktora, który nie ma kolegów, znajduje się nagle sam, to był trudny moment w życiu.Udana próba ocieplenia wizerunku?

Źródło: wp.tv

Roznerski: "Mam 6-letniego syna, który zaraża mnie inteligencją. Chciałbym mieć córeczkę!"

Dodano: 26.04.2017 9:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Sześć lat temu na świat przyszedł syn Mikołaja Roznerskiego, Antek. Trzy lata później aktor zauroczył się w Oldze Bołądź i zostawił dla niej matkę swojego dziecka, Martę Juras. Ich relacje dopiero pół roku temu się poprawiły, bo jak się można domyślić, rozstanie przebiegło w dosyć burzliwy sposób. Roznerski stara się uczestniczyć w życiu syna… i już marzy o kolejnym dziecku, tym razem córeczce.Mam 6-letniego syna, który zaraża mnie inteligencją emocjonalną. Chciałbym mieć córeczkę. Uczę się cały czas rodzicielstwa, mam nadzieję, że to nie będzie moje jedyne dziecko, mam dopiero 33 lata. Wiele rzeczy się od nich uczę. Niestety życie potoczyło się tak, że nie jestem z jego mamą. Staram się stworzyć z nią takie gniazdo, żeby nie popełnił moich błędów.

Źródło: wp.tv

Roznerski chwali się sławą: "Sam do tego doszedłem, nikt mi tego nie dał"

Dodano: 24.04.2017 14:57 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Aktor stał się popularny dzięki rolom amantów w serialach telewizyjnych i komediach romantycznych. Choć Roznerski za wszelką cenę stara się pokazać dystans do siebie, nie wychodzi mu to najlepiej w wywiadach. Niedawno przyznał, że chciałby zagrać Batmana. Na przeszkodzie stoi jednak… maska, którą przez większość filmu musiałby nosić. Skromnie przyznał, że byłoby szkoda.

Źródło: wp.tv

Mikołaj Roznerski zapisał się na lekcje dla kaskaderów w Londynie

Dodano: 20.03.2017 14:04 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Chce nauczyć się jak wyskakiwać z samochodu Mikołaj Roznerski nie ukrywa, że pochodzi ze wsi zwanej Rolantowice. Zawsze marzył, by zasiąść na kanapie Kuby Wojewódzkiego i to mu się udało.  Podczas studiów dorabiał jako spawacz. Miał propozycję pracy w Holandii, jednak w tym czasie jego kariera zaczęła się rozwijać i zrezygnował. Plotkuje się, że Roznerski [...]

Mikołaj Roznerski już nie chce być aktorem?! Zapisał się do nowej, nietypowej szkoły

Dodano: 15.03.2017 8:12 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Na zajęcia jeździ do Londynu Mikołaj Roznerski zapisał się do szkoły kaskaderskiej Mikołaj Roznerski to aktor młodego pokolenia. Szerszej publiczności znany z roli amanta Marcina w serialu M jak miłość. Ekipie produkcji znany z tego, że nie potrafi usiedzieć w miejscu. Świadczy nawet o tym fakt, gdzie zapisał się aktor. Postanowił podjąć kolejne wyzwanie i [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Roznerski:"Nie mogą być na żywioł. Trzeba je krok po kroku ustalić!"

Dodano: 09.03.2017 12:31 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Aktor zyskał popularność dzięki roli "niepokornego amanta" Marcina w M jak Miłość i porzuceniu matki swojego dziecka dla dwuletniego związku z Olgą Bołądź. Roznerski niedawno zagrał główną rolę w "Porady na zdrady", gdzie wcielił się w "normalnego faceta". W Dzień Dobry TVN przyznał, że rola była dla niego sporym wyzwaniem. Dodał, że zazwyczaj gra łobuzów i charakternych chłopaków.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone