niedziela, 24 września 2017 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Show  RSS
Guzowska: "Mam przyjaciół gejów, którzy są bardziej męscy niż kolesie w rurkach"

Dodano: 10.09.2017 10:15 | 9 odsłon | 0 komentarzy

O Iwonie Guzowskiej zrobiło się głośno kilkanaście lat temu, kiedy została mistrzynią świata i Europy w boksie i kick-boxingu. Później miała też ośmioletni "romans" z polityką - była posłanką z ramienia Platformy Obywatelskiej. Teraz skupia się na działalności społecznej. Zdążyła wyznać, że wychowała się w rodzinie adopcyjnej i w swoim życiu doświadczyła molestowania. W Pudelek Show dokonała natomiast oceny współczesnych mężczyzn i tego, w jakim kierunku zmierzają. Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.

Źródło: wp.tv

Kliment nie zatańczyłby z gejem w "Tańcu z gwiazdami"! "Dla mnie to nie jest naturalne!"

Dodano: 09.09.2017 9:32 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W trakcie ostatniej edycji Tańca z gwiazdami pojawiły się plotki, że w kolejnej odsłonie show producenci chętnie widzieliby homoseksualistę. Miały toczyć się nawet rozmowy z tancerzami, który Trwają także rozmowy z tancerzami i sondowanie, który z nich podjąłby się wyzwania zatańczenia z mężczyzną. Jan Kliment w Pudelek Show zapewnił, że on na pewno nie. Dlaczego? Zobaczcie.Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.

Źródło: wp.tv

Classic Moto Show: Zobacz legendarne pojazdy!

Dodano: 07.09.2017 21:17 | 7 odsłon | 0 komentarzy


8 września startuje szósta edycja Classic Moto Show – jednego z największych wydarzeń poświęconych zabytkowej motoryzacji w Polsce. Podczas trzydniowej wystawy, organizowanej przez Fundację Muzeum Motoryzacji wspólnie z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, będzie można podziwiać legendarne modele aut i motocykli. Moc atrakcji dla pasjonatów i nowa, rozrywkowa odsłona muzealnictwa czeka na wszystkich, którzy w drugi weekend września pojawią się na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Tagi: More, Show, Muzeum
Źródło: www.rmf24.pl

"Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem". Shia LaBeouf i Sverrir Gudnason na premierze filmu [ZDJĘCIA]

Dodano: 06.09.2017 11:09 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek wieczorem w Sztokholmie odbyła się premiera filmu „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”, w której wzięli udział twórcy filmu. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Źródło: www.telemagazyn.pl

John Legend o tym, jak chciał rzucić Chrissy Teigen

Dodano: 05.09.2017 10:59 | 7 odsłon | 0 komentarzy

O nie! Show biznes bez nich nie byłby taki sam.

Tagi: John, Show
Źródło: www.kozaczek.pl

Świerzyński atakuje kolegów z branży: "Scena jest ołtarzem sztuki"

Dodano: 05.09.2017 10:26 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Gościem weekendowego wydania Pudelek Show był Sławomir Świerzyński. Lider Bayer Full jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce muzyków disco polo. Koncertuje też poza granicami kraju. Nie ma chyba jednak zbyt dobrych wspomnień z tym związanych. Przypomnijmy: Lider Bayer Full: "Gram dla Niemców i Holendrów, to tumany i tępe dzidy, które nie czują rytmu!"W Pudelek Show skomentował działalność współczesnych muzyków, zwłaszcza ich zachowania w trakcie koncertów:Scena jest ołtarzem sztuki. Jak artysta wychodzi na scenę i mówi: jesteście zaje*iści, to od razu bym mu przypier*olił w łeb. Jak śmiesz tak odzywać się do publiczności? Dlaczego używasz słów, które uznawane są za brzydkie? Jeżeli przez cały koncert drze się mordę: łapki w górę, to co nie masz pomysłu na to jak zapowiedzieć swoją piosenkę?Sam jest aż tak elokwentny, że nie zachęca do wznoszenia łapek w górę?Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.

Źródło: wp.tv

Kubicka narzeka na Polskę: "Tutaj jest się ciężej wybić w modelingu niż w Stanach!"

Dodano: 05.09.2017 9:04 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z gości weekendowego wydania Pudelek Show była Sandra Kubicka. Modelka odnosząca sukcesy w Stanach Zjednoczonych opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się na karierę za oceanem. Okazuje się, że spróbowała swoich sił w USA… po tym, jak bezskutecznie walczyła o karierę w Polsce. Ciężej jest się wybić w Polsce w modelingu, niż w Stanach. Starałam się kiedyś zabłysnąć w modelingu w Polsce, odpuściłam sobie Polskę i skoncentrowałam się na USA. Tam mi się udało. Mam może bardziej amerykańską urodę.Ma amerykańską urodę? Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.

Lider Bayer Full bulwersuje się muzycznymi talent show: "Dzieciaki zrzekają się wszystkiego!"

Dodano: 05.09.2017 8:58 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Sławomir Świerzyński uznawany jest za jednego z najbogatszych muzyków disco polo. Może więc sobie pozwolić na działalność społeczną i polityczną, próbował swoich sił kandydując do Sejmu, skończyło się jednak tylko na kandydowaniu. Świerzyński nie zraża się jednak niepowodzeniami i chętnie zabiera głos w sprawach nie tylko muzycznych.Lider Bayer Full, jak jakiś czas temu donosił fakt, postanowił kupić córce lodołamacz. Jego cena może wahać się od kilkuset tysięcy do nawet 2 milionów złotych. Uznał bowiem, że tylko taki prezent jest adekwatny do jego zarobków. Artysta, który wie, jak zarobić na swojej działalności, w Pudelek Show bulwersował się warunkami udziału w talent show. Przestrzega młodych muzyków, przed podpisywaniem telewizyjnych lojalek, które odbierają im prawo zarówno do twórczości jak i nazwiska.Jak młodzi artyści mnie przysłali taką umowę, przeczytałem warunki - nigdy w życiu, niewolnictwo wymyślą dopiero za sto lat. Co za sku***, menda, k*** napisała taką umowę. Te dzieciaki zrzekają się wszystkiego co napiszą przez całe życie, nazwiska, imienia, myśli swoich się zrzekają. Jakim prawem ktoś coś takiego puszcza? Czy tam nie ma adwokatów? Przecież ja bym mordę obił komuś takiemu, kto mi coś takiego podsuwa. Zobaczcie.Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.

Źródło: wp.tv

Gwiazda „Big Brothera” została napadnięta i brutalnie pobita! Z pewnością ją pamiętacie!

Dodano: 01.09.2017 15:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Sprawca napadu został już zatrzymany! Klaudiusz Sevković został pobity Klaudiusz Sevković zabłysnął w mediach dzięki udziałowi w pierwszej edycji Big Brothera. Show TVN cieszyło się wówczas ogromną popularnością, a uczestnicy programu natychmiast zostali gwiazdami medialnymi. Nawet po wielu latach, po edycji programu Polacy nadal pamiętają przebojowych celebrytów. Jedną z najbarwniejszych postaci był Klaudiusz, który przez [...]

Tagi: Poland, Nawet, Show
Źródło: jastrzabpost.pl

Show na jesień w DO ZOBACZENIA! "The Voice of Poland" czy "Wyspa przetrwania"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 01.09.2017 6:54 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W 26. odcinku programu "Do zobaczenia" pokazujemy, jakie programy rozrywkowe będzie można oglądać jesienią w TV! Który z nich jest Waszym faworytem?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone